.
[ *Свіженькі матюки* · Шпіллєри · Панятія · Знайти · RSS · IP: 18.224.246.203]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Raspber, TimuR, Mantikor  
Форумівка » Music » Rock » "Механічний апельсин" готує перший в Україні кантрі-альбом
"Механічний апельсин" готує перший в Україні кантрі-альбом
ЯнаДата: Середа, 10.11.2010, 11:03 | Пост № 1
Покемон
Тусовка: Валанцайко
Матюків: 4
Авторитет: 0
Статус: Нема
Країна: Україна

Офіційний сайт: www.rock-n-roll.net.ua

В наших музичних крамницях є все. Хіба ні? Поп-музика є? Є. Рок є? Є, і то до вибору - до кольору: від харди і панку до порядно при попсованого. На відсутність репу і r’n’b теж все не жаліємося. Значить – повний комплект?
Отут-то на всі ноги підкований меломан і візьме мене за шкварки: а кантрі де? Де, питається, справжнє, ні під що не стилізоване, не модифіковане, не українізоване кантрі? Де скрипка і губна гармоніка? Де рок-н-рольно –вальсова динаміка і непричесані тексти «на злобу дня»? Нема? То сиди тихо і не кажи, що все маємо і знаємо, де взяти.
Спокійно, панове. Кантрі БУДЕ.
Незабаром гурт «Механічний апельсин» презентуватиме перший (!) в Україні альбом у стилі кантрі. Від американської музики цього стилю наших «хіллбіллі» (так у Штатах називали музикантів, які виконували кантрі) відрізнятиме тільки мова текстів – українська, звичайно.

Пост редагнув Mantikor - Середа, 10.11.2010, 22:25
 
TimuRДата: Четвер, 11.11.2010, 23:18 | Пост № 2
someone
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 938
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна
Я думаю, оце буде цікаво прослухати)

 
TimuRДата: П'ятниця, 17.12.2010, 18:11 | Пост № 3
someone
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 938
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна
Перший в Україні кантрі-альбом готовий smile Він вийшов Інтернет-релізом на офіційному сайті “Механічного Апельсину” й одразу на вільній скачці. Завантажити платівку можна за прямим посиланням
Насолоджуйтесь music


 
ЯнаДата: П'ятниця, 17.12.2010, 19:42 | Пост № 4
Покемон
Тусовка: Валанцайко
Матюків: 4
Авторитет: 0
Статус: Нема
Країна: Україна
Саме так :-)
Цей альбом можна завантажити БЕЗКОШТОВНО -як новорічний подарунок від "Механічного апельсину". А вже на початку наступного розу чекаємо на третій за рахунком диск -"Цирк квітів".
 
Форумівка » Music » Rock » "Механічний апельсин" готує перший в Україні кантрі-альбом
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright dpCorp © 2024