.
[ *Свіженькі матюки* · Шпіллєри · Панятія · Знайти · RSS · IP: 18.220.137.164]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: Raspber, TimuR, Mantikor  
Форумівка » Music » Rock » Linkin Park (альтернативний рок & other)
Linkin Park
MantikorДата: Понеділок, 29.12.2008, 00:49 | Пост № 1
† KIRA follower †
Тусовка: Мандатори
Матюків: 462
Авторитет: 19
Статус: Нема
Країна: Україна

Честер Беннінгтон [Chester Bennington] - вокал
Майк Шінода [Mike Shinoda] - вокал
Роб Бурдон [Rob Bourdon] - ударні
Бред Делсон [Brad Delson] - гітара
Дейв Фейрелл [Dave Farrell (Phoenix)] - бас
Джозеф Хан [Joseph Hahn] - ДіДжей/семпли
Офіційний сайт - Доступно тільки для користувачів
Також класний словянський сайт - Доступно тільки для користувачів

Linkin Park - американська рок-група з Лос-Анджелеса, що грає альтернативний рок(ІМХО вони поєднують рок з різними стилями музики smile ). Одні з найбільш популярних представників альтернативної сцени. Існуючи з 1996 року, група продала більше 50 мільйонів копій альбомів і двічі виборола нагороди Греммі. Група знайшла успіх завдяки дебютному альбому під назвою Hybrid Theory, проданий тиражем в 10 мільйонів копій, в результаті чого в 2005 році він знайшов «діамантовий» статус, що присуджується RIAA. Наступний студійний альбом, Meteora, повторив успіх попереднього, лідіруя в 2003 році, в чарті Billboard Top 200. Гроші, отримані від продажу цього альбому, група використовувала у благодійних цілях в усьому світі. Останній за часом альбом Minutes To Midnight, який посів перші місця чартов в 32 країнах, став тричі платиновим, і успішно лідером був весь 2007 рік в Billboard.

Група була заснована трьома однокласниками: Майком Шінодою, Бредом Делсоном і Робом Бурдоном, спочатку під назвою Xero, а потім Hybrid Theory. В якості вокаліста група запросила Марка Вейкфілда, але той незабаром покинув групу, не спромоглася знайти собі студію і рекорд-лейбл. Новим вокалістом став арізонец Честер Беннінгтон, що дав музикантам прослухати запис своїх вокальних партій по телефону. Честер же придумав групі нову назву, що відбувається від Lincoln Park (парк ім. Лінкольна) в місті Санта-Моніка. Музика Linkin Park є унікальною. На відміну від більшості груп, вони не копіюють те, що роблять інші, щоб отримати легкий шлях до слави. Замість цього Linkin Park створили звук повністю оригінальний і новий. Linkin Park створюють музику яка залишається у вашій голові дуже надовго. Жива музика та емоційні вокали входять вам у душу. Пісні дуже різноманітні з переходами від гітари до реп та електронним вставкам. Плюс чистий мелодійний вокал Честера надає музиці мелодійність і показує таланти і навички всієї групи. Запитайте у гітариста Лінкін Парк Бреда Делсона список улюблених груп, з якими він хотів би виступати, і він готовий відповісти. "Ми сказали нашому менеджеру, 'Будь ласка, виберіть групу, і ми можемо поїхати в тур з ними.' Наша музика поєднує в собі безліч напрямків, в яких є величезна кількість інших, ніж груп, з якими ми могли грати ... " Делсон пишається різноманітністю і унікальністю, очевидною на дебютному альбомі Hybrid Тheory (оригінальна назва групи). Делсон та вокаліст Майк Шінода ходили в одну й ту ж середню школу, де Делсон також зустрів барабанщика групи, Роба Бурдона. Шінода тоді зустрівся з ді-джеєм Джозефом Ханом, вивчаючи малювання в Центрі мистецтв Пасадени. Останнім учасником групи Став Честер Беннінгтон, уродженець Арізони, який почав займатися музикою в 16 років. "Як тільки я навчився говорити, то одразу став всім говорити, що я стану співаком" - сміється Беннінгтон. Комбінація багатого, гігантського вокального таланту Беннінгтона, який змінюється талантом читати реп Майка. "Я думаю що спільною метою Майка і Честера є розуміти один одного як можна краще," - говорить Делсон. "Ми хочемо, щоб наш звук був таким, щоб люди почули його могли сказати, 'о, це - Linkin Park,'. Ми хочемо, щоб усе мало динаміку, але також і наш власний стиль, так, щоб Ви знали, яку групу, Ви слухаєте. ". Саме це і привернуло увагу до групи після їх самого першого виступу в LA. Після цього був підписаний контракт з Warner Bros., І група розпочала роботу над їх першим альбомом з продюсером Доном Гілмором [Don Gilmore] (Eve 6, Lit, Pearl Jam). "Ми зустрілися з великою кількістю людей і пережили дуже важкий час", - каже Шінода. "Але Дон, крім того, для того, щоб змусити всі прекрасно звучати, також дозволив нам прогресувати у створенні текстів пісень." У 1999 групі вдалося домогтися контракту з Warner Bros. Records. На наступний рік група випустила дебютний альбом Hybrid Theory, який містив матеріал, що збиралася багато років. Альбом став дуже успішним, було продано 4 млн 800 тис. копій за перший рік і отримав премію «Греммі» як кращий рок-альбом року. Пісні з альбому - Crawling, One Step Closer та In the End мали успіх у хіт-парадах, а кліп In the End, який транслювався по MTV, отримав нагороду як кращий відеокліп року. У 2001 році група провела тур по Америці, неодноразово виступаючи з відомими репперамі, а також взяла участь у фестивалі Ozzfest. У загальній складності група провела три сотні двадцять концертів, і випустила DVD Frat Party at the Pankake Festival. Також Linkin Park записали альбом реміксів Reanimation. У 2003 році вийшов другий альбом групи під назвою Meteora, що очолив чарт Billboard з продажу альбомів. Відеокліпи на пісні Somewhere I Belong, Breaking the Habit і Numb транслювалися по MTV і займали перші місця в хіт-парадах. Альбом отримав ряд нагород: премію MTV за краще відео (Somewhere I Belong) і Radio Music Awards за кращу пісню (Numb). На пісню Numb був записаний ремікс з участю реппера Jay-Z. У травні 2007 року виходить альбом Minutes to Midnight. Фанати змогли почути його приблизно за 10 днів до офіційного релізу. Честер в одному інтерв'ю сказав, що Linkin Park завжди робили музику, яка їм самим подобається і що з «Meteora» трохи виявився не таким, як хлопцям хотілося. Вони зробили «Meteora» таким, яким ми його почули, в більшій мірі з-за того, що фанати хотіли почути альбом в такому ж стилі, як і дебютний «Hybrid Theory». Зараз же група повністю задоволена своїм новим звучанням і "відчуває себе комфортно". На запитання "Чи варто нам чекати на наступний альбом групи до 2012 року?" було дано позитивну відповідь. За словами містера Беннінгтона, Linkin Park "повністю визначилися з тим, що вони з себе представляють. Так що тепер альбоми робити ми будемо швидше".
Доступно тільки для користувачів
band



Я прошел сквозь жар огня,
Вслед пылала мне земля,
Ветры пели гимны крови...
 
MantikorДата: Понеділок, 29.12.2008, 01:00 | Пост № 2
† KIRA follower †
Тусовка: Мандатори
Матюків: 462
Авторитет: 19
Статус: Нема
Країна: Україна
Ця група була і залишається моєю улюбленою, не залежно вд того як мінялися мої смаки за останні роки...
Мене пре голос Честера, тобто на концерті він співає майже так само класно як у пісні записаній на студії, без всяких "промахів"!
Хоча мені не подобаються їхні альбоми з реміксами і деякі інші пісні, але основні альбоби - is the best (ІМХО).



Я прошел сквозь жар огня,
Вслед пылала мне земля,
Ветры пели гимны крови...


Пост редагнув Mantikor - Понеділок, 29.12.2008, 01:34
 
RavAngellДата: Понеділок, 29.12.2008, 01:36 | Пост № 3
Тусовка: Видалені
Країна: Україна





Mantikor, спасибі за біо.
Ніколи особливо не захоплювався цією групою.
Але кілька треків колись мені подобалися.
Проте хлопці, вже ветерани на своїй сцені. І як сьогодні сказав пан Paspberry, ще трішки і музика типу Linkin Park, Metallica стане андеграундом), оскільки все заполонять "хрюкаюсчие чьолки".
 
TerrorbladeДата: Субота, 03.01.2009, 00:46 | Пост № 4
Емарь
Тусовка: модер
Матюків: 113
Авторитет: 13
Статус: Нема
Країна: Україна
Це була моя перша рок група яку я почав слухати)) Старі альбоми дійсно класні щоб хто не казав! Правда "Хвилина до опівночі" мені не дуже припав до душі, там вони повністю змінили стиль( останнім часом не слухаю їх як колись, але інколи люблю переглянути кліпчик ін зе енд)))


 
MantikorДата: Субота, 03.01.2009, 22:56 | Пост № 5
† KIRA follower †
Тусовка: Мандатори
Матюків: 462
Авторитет: 19
Статус: Нема
Країна: Україна
Ось 2 класні мувіки(2-й цікавий smile ):
one step closer

In The End



Я прошел сквозь жар огня,
Вслед пылала мне земля,
Ветры пели гимны крови...
 
TimuRДата: Субота, 03.01.2009, 23:19 | Пост № 6
someone
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 938
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна
Mantikor, ржачні відоси biggrin biggrin biggrin

In The End - жесть)) до двох з половиною хвилин, правда, якось беземоційно)))


 
ЧумаДата: Середа, 21.01.2009, 19:02 | Пост № 7
...on black wings
Тусовка: Валанцайко
Матюків: 96
Авторитет: 6
Статус: Нема
Країна: Україна
якась то погана група tongue тільки слова в піснях нічогенькі
 
MantikorДата: Середа, 21.01.2009, 23:27 | Пост № 8
† KIRA follower †
Тусовка: Мандатори
Матюків: 462
Авторитет: 19
Статус: Нема
Країна: Україна
Чума, багато людей протилежної думки, про що свідчить відомість групи у всьому світі і рейтинги... cool


Я прошел сквозь жар огня,
Вслед пылала мне земля,
Ветры пели гимны крови...
 
AzotДата: Четвер, 22.01.2009, 17:59 | Пост № 9
Трушний
Тусовка: x-liberta team
Матюків: 266
Авторитет: 13
Статус: Нема
Країна: Україна
Quote (Mantikor)
відомість групи у всьому світі і рейтинги...

це не показник.
 
TimuRДата: Четвер, 22.01.2009, 18:04 | Пост № 10
someone
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 938
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна
Azot, твоя лаконічність мене вбиває biggrin
Quote (Azot)
це не показник


 
AzotДата: Четвер, 22.01.2009, 18:25 | Пост № 11
Трушний
Тусовка: x-liberta team
Матюків: 266
Авторитет: 13
Статус: Нема
Країна: Україна
упс! мав бути смайл... smile
 
MantikorДата: Четвер, 22.01.2009, 23:34 | Пост № 12
† KIRA follower †
Тусовка: Мандатори
Матюків: 462
Авторитет: 19
Статус: Нема
Країна: Україна
Quote (Azot)
це не показник.

Тоді розкажи мені як визначається відомість групи, бо ж я не знаю dry



Я прошел сквозь жар огня,
Вслед пылала мне земля,
Ветры пели гимны крови...
 
AzotДата: Четвер, 22.01.2009, 23:54 | Пост № 13
Трушний
Тусовка: x-liberta team
Матюків: 266
Авторитет: 13
Статус: Нема
Країна: Україна
Quote (Mantikor)
Тоді розкажи мені як визначається відомість групи, бо ж я не знаю

Quote (Azot)
упс! мав бути смайл... smile
 
RaspberДата: П'ятниця, 23.01.2009, 00:41 | Пост № 14
Naomi's lover
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 745
Авторитет: 30
Статус: Нема
Країна: Україна
Azot, Да лан тобі, сам же колись їх слухав.
Старий, добрий "ЛімПак".







ШО? ДОБІГАВСЯ?! xD
 
SqueakДата: П'ятниця, 23.01.2009, 01:23 | Пост № 15
За Ватерло!
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 924
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна
Чуваки не спорте. Відомі, не відомі... Для мене це музика мого дитинства, хоча я Лінкінами особо не захоплювався ніколи. Просто багато треків згадую. Які років 5-7 тому популярні були.


And as your world collapses
I'll watch it die in silence
I wish this day would come now
Await it's dawning without fear

80c13e766a96635b69cd6a3ce0d0b0af

 
AzotДата: П'ятниця, 23.01.2009, 09:39 | Пост № 16
Трушний
Тусовка: x-liberta team
Матюків: 266
Авторитет: 13
Статус: Нема
Країна: Україна
Quote (Raspber)
Да лан тобі, сам же колись їх слухав. Старий, добрий "ЛімПак".

да-да я їх 3 роки слухав... файні були часи, Блінчік каже, що навіть дрочив на ниї8
 
MantikorДата: Четвер, 11.03.2010, 01:14 | Пост № 17
† KIRA follower †
Тусовка: Мандатори
Матюків: 462
Авторитет: 19
Статус: Нема
Країна: Україна



Я прошел сквозь жар огня,
Вслед пылала мне земля,
Ветры пели гимны крови...
 
eXTAZYДата: Четвер, 11.03.2010, 23:12 | Пост № 18
SincereSoul
Тусовка: Валанцайко
Матюків: 68
Авторитет: 12
Статус: Нема
Країна: Україна
Quote (Terrorblade)
Це була моя перша рок група яку я почав слухати))

Quote (Squeak)
Для мене це музика мого дитинства

хіх =) аналогічно)) люблю їх)) і думаю, що ці всі старі пісеньки, які знає весь світ буду любити завжди...кожна з них пов'язана з якоюсь подією в житті) і інколи, коли поринаю у спогади, люблю включити LP і просто позгадувати те все кльове, що колись було) happy


Життя коротке! Роби те, що хочеш! Порушуй правила! Ламай стереотипи! Будь собою! =)
 
AlkoBabyДата: Субота, 13.03.2010, 12:41 | Пост № 19
Емарь
Тусовка: Валанцайко
Матюків: 143
Авторитет: 6
Статус: Нема
Країна: Україна
eXTAZY, Terrorblade,
Quote (eXTAZY)
Це була моя перша рок група яку я почав слухати))
солідарна з вами)


кохана, зроби мені імпічмент! (с)
 
SaitOДата: Субота, 13.03.2010, 18:10 | Пост № 20
-==HardCore Gamer==-
Тусовка: GAMER
Матюків: 328
Авторитет: 14
Статус: Нема
Країна: Україна
ИМХО: Папса! Це можна було слухати в часи бурної молодості, коли крім цього і ще кількох банд, більше нічого не знав.




 
Форумівка » Music » Rock » Linkin Park (альтернативний рок & other)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Copyright dpCorp © 2024