.
[ *Свіженькі матюки* · Шпіллєри · Панятія · Знайти · RSS · IP: 18.190.253.222]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: Raspber, Terrorblade  
Форумівка » Music » Core » Stigmata (alternative metal/modern metal)
Stigmata
RavAngellДата: Четвер, 22.05.2008, 00:04 | Пост № 1
Тусовка: Видалені
Країна: Україна





Точка відліку для гурту Stigmata – це 2003 рік м. Санкт – Петербург, Росія. Два хлопці – Ден та Тарас, раніше трохи пробували грати, та не могли придумати Назву гурту. Потім Ден десь знаходить слово Stigmata. Ден:
«Я й поняття не мав, що це означає, я просто знайшов слово, яке мені сподобалося, яке б приємно звучало, легко запам’ятовувалося, легко вимовлялося, і крім того з першої букви "S", можна легко намалювати красивий логотип.»
Назва гурту заразу прижилася, і пізніше кожен з учасників гурту почав вкладати своє розуміння цього слова.
Тарас:
«Завжди забавляло спілкування із журналюгами, які до сих пір вважають, що назва нашого гурту несе в собі щось релігійне».
Спочатку Stigmata грала якусь суміш із музики, схожої на Sepultura, Machine Head, Pantera, Soulfly. Хлопці не боялися постійно експериментувати і намагались виразити себе через різні музичні стилі. Щоразу на репетиціях з’являлось щось нове – нові пісні, кавери, йшла напружена робота з освоєння інструментів.
Десь на рубежі 2003-2004 років хлопаки почали з’являтися на сцені. Перший свій виступ Stigmata дала у забігайлівці "Полигон", де починало багато відомих зараз російських гуртів. Десь в цей період Ден та Тарас знайомляться з колишнім вокалістом гурту "Геном" - Nel'son’ом. Чуть пізніше з цього ж таки «Геному» в Stigmatа приходить Ігор (майбутній Ігос =) ).
В такому складі (Ден – басуха, Тарас – гітара, Нік – барабани, Нельсон – вокал, Ігор – гітара) чуваки розвернули цілу DIY (прим. Do It Yourself – зроби це сам) активність, працюючи на низько – оплачуваних роботах з раннього ранку до 6 – ї години вечора, решту вільного часу присвячували запису різних відосів, створенню свого веб – сайт, штампуванню флаєрів, та іншого стафу. Потім все це барахло вони роздавали на різних шоу, грали на розігріві у більш – менш відомих рок – гуртів, приймали участь у ідіотських конкурсах, пару разів пробували запхатись на місцеве радіо і навіть дали декілька великих сольних концертів. І їхні старання не пропали марно. В 2004 році альтернативний лейбл КАП – КАН рекордс пропонує укласти контракт на реліз першої платівки. І вже восени 2004 світ побачив перший альбом Stigmata з назвою "Конвеер снов".
За перші 6 місяців після виходу дебютного альбому гурт дає 15 концертів в різних містах Росії, в тому числі на фестивалі «ISTHMUS» разом з гуртом НАИВ. Зявляються перші фани, вперше вдається зібрати повний клуб на сольному виступі.
Продовжуючи репетиції, хлопці швидко збирають новий матеріал. В червні 2005 року вони починають запис нового альбому, який виходить восени. Нова платівка одержала назву «Больше чем любов», яка вийшла набагато мелодійнішою та емоційнішою ніж попередня.
В січні 2006 року виходить перший DVD гурту з назвою "Pieces of life", який влючає в сбе 17 концертних записів пісень, інтертерв’ю зі всіма музикантами та різні «закулісні» зйомки.

В Лютому 2006 року склад гурту дещо міняється. Через творчі протиріччя Stigmata
залишає барабанщик – Нік, на барабани сідає Phil, який раніше барабанив з багатьма брутальними командами Санкт – Петербургу. В цей же час до гурту приєднується ще один чувак на прізвисько Duke, один із самих екстраординарних особистостей Stigmata. Після прослуховування, він швидко влився в колектив і почав писати багато нового матеріалу.
Грудень 2006 року став переломним в кар’єрі музикантів. Виходить сингл «Лёд», який займає лідируючі позиції в різних альтернативних хіт – парадах. Кліп на цю композицію одержав на "St. Petersburg Alternative Music Awards 2007" титул «пісня року».
У гурту з’являється багато нових фанів, не тільки з Росії, але й з України, Білорусі та інших країн близького та дальнього зарубіжжя. В 2007 році гурту пропонують виступити на спільних концертах з такими гігантами, як Killswitch engage та Caliban по Росії. Влітку Stigmata виступає на фестивалі "Крылья".
Перед випуском нового альбому гурт випускає новий 2 – й сингл під назвою «Сентябрь», який виносить Stigmata на якісно новий рівень. Кліп на цю пісню починають постійно купувати різні альтернативні телеканали в період третьої декади 2007 року.
Восени 2007 року Stigmata підписує контракт з найбільшим лейбл рок – музики в Росії "Navigator records". І взимку виходить новий альбом з однойменною назвою «Stigmata». Взимку знову міняється барабанщик, на місце Philа за драми сідає Feud'or, колишній барабанщик "Rashamba".

Інформація взята з: http://www.stigmata.ru/

Посилання:
Офіційний сайт: http://www.stigmata.ru/
Myspace

Stigmata, 2007

http://ifolder.ru/6665160

Архів ключає:

Quote
01. Бог Меня Простит
02. Цена Твоей Жизни
03. Крылья
04. Последний Глоток
05. Оставь Надежду
06. Лед
07. Сентябрь
08. Все Огни Сердец
09. Последний День Помпеи
10. Магмель
11. Игра Вслепую

Password: sak.do.am

Вага: 77 мб

Хвостик: 8375908.jpg (39.5 Kb)
 
RavAngellДата: П'ятниця, 23.05.2008, 00:08 | Пост № 2
Тусовка: Видалені
Країна: Україна





Больше чем любовь, 2005

Quote
01. Мои Секунды
02. Трафареты
03. Свобода Выберет Смерть
04. Одиночество
05. Искра
06. Небо
07. Море
08. Сколько?!
09. Холодный Прибой Слез
10. Знаю
11. Людям О Людях
12. Больше Чем Я
13. Torn
+Lyrics

тут
Вага: 60 мб

---------------------------------------------

Хвостик: 6489511.jpg (27.4 Kb)
 
RaspberДата: Понеділок, 26.05.2008, 13:46 | Пост № 3
Naomi's lover
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 745
Авторитет: 30
Статус: Нема
Країна: Україна
http://ifolder.ru/6656645 -
Альбом "Конвеер Снов"+слова пісень.

пароль sak.do.am







ШО? ДОБІГАВСЯ?! xD
 
DIKOДата: Середа, 28.05.2008, 10:52 | Пост № 4
Чувак
Тусовка: Заблоковані
Матюків: 28
Авторитет: 1
Статус: Нема
Країна: Україна
nepogana grupa
 
[Fobia]Дата: Вівторок, 03.06.2008, 22:14 | Пост № 5
Своя людина
Тусовка: Валанцайко
Матюків: 69
Авторитет: 5
Статус: Нема
Країна: Україна
Хех...це Stigmata зробила діму білана відомим biggrin ....трушний вони забацали кавер.....мені дуж подобається smile

When she leaves you for dead
You'll be the last to know
 
RavAngellДата: Вівторок, 03.06.2008, 22:38 | Пост № 6
Тусовка: Видалені
Країна: Україна





[Fobia], 100% - шо так =)
Млін, Банан же через них на Євробаченні переміг!
 
RaspberДата: Середа, 04.06.2008, 00:39 | Пост № 7
Naomi's lover
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 745
Авторитет: 30
Статус: Нема
Країна: Україна
Ето била любоффффьь!!!!!!!!!!! ЯЯЯУУУУУ!!!!






ШО? ДОБІГАВСЯ?! xD
 
RavAngellДата: П'ятниця, 15.08.2008, 15:58 | Пост № 8
Тусовка: Видалені
Країна: Україна






Новий кліп на пісню "крылья" можна скачати за посиланням.
 
RaspberДата: Вівторок, 28.10.2008, 19:38 | Пост № 9
Naomi's lover
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 745
Авторитет: 30
Статус: Нема
Країна: Україна
Нарешті до мене дойшло, який є західний аналог "Стігмати" - це "Killswitch Engage"!






ШО? ДОБІГАВСЯ?! xD
 
RavAngellДата: Вівторок, 28.10.2008, 22:47 | Пост № 10
Тусовка: Видалені
Країна: Україна





Raspber, може навпаки? cool
 
AzotДата: Вівторок, 28.10.2008, 22:54 | Пост № 11
Трушний
Тусовка: x-liberta team
Матюків: 266
Авторитет: 13
Статус: Нема
Країна: Україна
Quote (RavAngell)
може навпаки?

йопт! wacko тіки шо хотів написати! surprised
 
RaspberДата: Вівторок, 28.10.2008, 23:40 | Пост № 12
Naomi's lover
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 745
Авторитет: 30
Статус: Нема
Країна: Україна
Quote (RavAngell)
Raspber, може навпаки?

Та то пох. просто до мене дойшло, де, я таке ше чув)))







ШО? ДОБІГАВСЯ?! xD
 
GellikДата: Четвер, 11.12.2008, 14:45 | Пост № 13
Покемон
Тусовка: Валанцайко
Матюків: 8
Авторитет: 5
Статус: Нема
Країна: Польща
ахуеть группа, біл на них в Бинго....класно валят чуваки,одна из моих любиміх банд на территории СНГ да и как по мне на всём СНГ она щас самая крутая, таике турі у пацанов,остаётся только завидовать,нормальной человеческой,доброй завистью!
Интересно каким будет новій альбум...я думаю попсовее...
 
TerrorbladeДата: Неділя, 11.01.2009, 14:58 | Пост № 14
Емарь
Тусовка: модер
Матюків: 113
Авторитет: 13
Статус: Нема
Країна: Україна
Stigmata - Взлет и падение (Single) (2009)
Download

Новий трек з їх майбутнього альбому), хоча

Quote (Gellik)
Интересно каким будет новій альбум...я думаю попсовее...
biggrin
Але мені трек сподобався особливо початок прикольний



 
RavAngellДата: Неділя, 11.01.2009, 15:23 | Пост № 15
Тусовка: Видалені
Країна: Україна





А мені так собі. Трішки припопсувалися) biggrin Нічого подивимося, який альбом вийде)
 
SqueakДата: Четвер, 15.10.2009, 15:22 | Пост № 16
За Ватерло!
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 924
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна



And as your world collapses
I'll watch it die in silence
I wish this day would come now
Await it's dawning without fear

80c13e766a96635b69cd6a3ce0d0b0af

 
SqueakДата: Четвер, 15.10.2009, 15:23 | Пост № 17
За Ватерло!
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 924
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна



And as your world collapses
I'll watch it die in silence
I wish this day would come now
Await it's dawning without fear

80c13e766a96635b69cd6a3ce0d0b0af

 
TimuRДата: Четвер, 15.10.2009, 18:44 | Пост № 18
someone
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 938
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна
Хм, до чого в кліпі на пісню "Мой путь" під кінець ті лисі байкери? Різномаїття сісьок закінчилось? biggrin

 
SqueakДата: Неділя, 15.11.2009, 12:50 | Пост № 19
За Ватерло!
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 924
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна
Quote (TimuR)
Хм, до чого в кліпі на пісню "Мой путь" під кінець ті лисі байкери? Різномаїття сісьок закінчилось? biggrin

Приїхала мітолюги і дали звизди. wacko

Отож, на підході новий матеріал хлопців. Приведемо невеличке інтерв'ю, яке я взяв з http://stigmata.kroogi.ru/.

Запитання до гурту Stigmata

Де, коли, за який термін, та з яким складом був записаний новий альбом?

Альбом "Мій шлях" був записаний в на абсолютно новій студії Санкт-петербурзькому відділенні Союзі композиторів. В записі альбому брали участь:
Тарас Уманський-гітара,
Артем Теплінський-гітара,
Артем Лоцкіх-вокал,
Денис Киченко - бас-гітара,
Федір Локшин - барабани.

Альбом був записаний за 5 тижнів. з 1-го серпня по 7 вересня 2009

Трек-лист:

1. Мой путь
2. 28
3. В отражении глаз
4. Танцуй
5. Весна
6. Клуб самоубийц
7. Смерть ей к лицу
8. Настанет день
9. Город сна
10. Взлёт и падение

Група STIGMATA пропонує вашій увазі новий 4-ий за рахунком студійний альбом. Дорога до цього альбому була важкою і дуже складною. Кілька разів група перебувала на межі розпаду. Для того, щоб його записати, групі довелося розлучитися з двома учасниками (барабанщиком і гітаристом), яких ви могли чути на однойменному альбомі 2007 року - «Stigmata».

Яка основна ідея альбому?

Основна ідея альбому - ніщо не залишається безкарним, тобто те, що ми зараз робимо, обов'язково позначиться на нашому майбутньому. Тематика пісень дуже близька до реальності. Група постаралася донести до слухача картину подій у найменших подробицях. За період, що минув з дня виходу попередньої платівки було написано багато пісень, багато з них могли б стати супер-хітами, але не вписалися в динамічну концепцію розвитку звучання групи тому були безжально залишені у минулому. Музиканти нутром відчували, що щось не так, постійно перебували у творчому пошуку, намагалися експериментувати в різних стилях. Все закінчилося в одну мить, як тільки в групу прийшов новий гітарист - Артем Теплінський. Він чітко все розставив по місцях.

Тарас (гітара): «Ми подорослішали. Музика придбала більше техніки, тексти пісень набули глибини змісту. У цьому і є відмінність нових композицій. У музичному плані в новому альбомі ми все більше звертаємось до металевого звучання. Я відчуваю, що перебуваю у відмінній формі. Багато часу довелося витратити на те, щоб поліпшити техніку звучання, і в новому альбомі це чути. Наша група у відмінному стані, багато репетирує перед великим осіннім туром на підтримку нового альбому. Ми повні сил та енергії! Stigmata знову з вами, друзі, для того щоб зіграти свої найкращі концерти!»

В новому альбомі знову продовжилися і експерименти зі звуком, над яким уже по добрій традиції працює Олександр Карелін - sound-продюсер попереднього альбому групи.
Працювати з Олександром велика честь для будь-якої альтернативної групи і величезне задоволення. Завдяки йому важка музика в нашій країні звучить на світовому рівні.

Як і у всіх попередніх роботах STIGMATA особливий мессидж буде в текстах Nell'а (вокаліста групи). Кожна пісня - це окрема історія з глибоким змістом, зі своєю красою та енергетикою, в кожній є чітко позначені герої. Саме це завжди відрізняло STIGMATA від інших груп! Отож, так буде і цього разу.



And as your world collapses
I'll watch it die in silence
I wish this day would come now
Await it's dawning without fear

80c13e766a96635b69cd6a3ce0d0b0af

 
SqueakДата: Неділя, 15.11.2009, 13:03 | Пост № 20
За Ватерло!
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 924
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна
Також на http://stigmata.kroogi.ru/content/show/493295 доступний 7-ми трековий демо альбом (доступні не всі треки) всього за 5 вічнозелених.
В інтернетах цей альбом уже з'явився на "прилавках" аплодів та "лавочках" торентів.
Отож,


Quote

01 - Мой Путь
04 - Танцуй
05 - Весна
06 - Клуб Самоубийц
07 - Смерть ей к лицу
10 - Взлет и Падение

Вага 55,25 мб
torrent.ru
letitbit

Всім раджу скачати нове творіння гурту! Я думаю гурт дійсно вийшов на новий рівень, при цьому не втративши своєї ідентичності і "фірмівого" звучання в кращих традиціях Stigmata.

Слова "Мой путь"

Слова Клуб самоубийц

Хвостик: 6257108.png (312.2 Kb)



And as your world collapses
I'll watch it die in silence
I wish this day would come now
Await it's dawning without fear

80c13e766a96635b69cd6a3ce0d0b0af

 
Форумівка » Music » Core » Stigmata (alternative metal/modern metal)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Copyright dpCorp © 2024