.
[ *Свіженькі матюки* · Шпіллєри · Панятія · Знайти · RSS · IP: 18.223.32.230]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Raspber, Terrorblade  
Форумівка » Music » Core » The Word Alive (post-hardcore, metalcore)
The Word Alive
SqueakДата: Понеділок, 04.01.2010, 18:38 | Пост № 1
За Ватерло!
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 924
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна

Група утворена в місті Фінікс, штат Арізона (США) у березні 2006 року. Перша назва - Calling of Syrens.
Після приходу до групи Крейга Маббіта (Craig Mabbitt), екс-вокаліста Blessthefall, колектив змінює назву на The Word Alive. Враховуючи щільний графік концертів разом з Escape the Fate, куди Крейг був узятий вокалістом на заміну Ронні Радко, який зараз перебуває у в'язниці, The Word Alive вирішили замінити свого вокаліста.

У своєму блозі на MySpace The Word Alive оголосили про оновлення складу групи - знайшовся новий вокаліст, чутки про якого відразу ж заповнили інтернети. Ним виявився колишній учасник Greeley Estates, Emarosa і In Fear and Faith - Тайлер «Telle» Сміт. На MySpace відразу ж була викладена нова пісня «How To Build An Empire» з Тайлором на вокалі. Офіційно Тайлер приєднався до групи 3 грудня 2008 року.

Крейг після свого «звільнення» з The Word Alive виклав на своїй сторінці MySpace дві ще не анонсовані пісні з майбутньої ЕР - Can't Let Up і I'm Sorry.
У березні 2009 The Word Alive приступили до запису нових пісень, і 21 липня 2009 випустили EP «Empire». У EP не увійшли пісні з вокалом Крейга. Зі старих пісень The Word Alive перезаписала тільки «Casanova Rodeo».

У січні 2010 року The Word Alive відправляються у тур The Emptiness Tour разом з Alesana.
Зараз група працює над створенням повноформатного альбому.
Щодо музики The Word Alive слід зауважити, що це доволі насичений металкор/пост хардкор нової хвилі. Наявність чистого вокалу та клавішних семплів розбавляють залізобетонну стіну гітар. Якість запису на висоті - пишуться на лейблі Fearless Records.


Склад
Telle - вокал
Zack Hansen- гітара
tony pizzuti- гітара
Tony Aguilera- ударные
Nick Urlacher- бас-гітара
Dusty Riach- клавіші
[spoiler="Скачати"]

1. Battle Royale (3:55)
2. Quit While You're Ahead
3. Casanova Rodeo
4. Inviting Eyes
5. The Only Rule Is That There Are No Rules
6. How To Build An Empire (Demo) (4:40)

deposit
Letitbit
[/spoiler]

Хвостик: 9977846.jpg (39.4 Kb) · 3321860.jpg (28.7 Kb)



And as your world collapses
I'll watch it die in silence
I wish this day would come now
Await it's dawning without fear

80c13e766a96635b69cd6a3ce0d0b0af

 
SaitOДата: Вівторок, 05.01.2010, 00:40 | Пост № 2
-==HardCore Gamer==-
Тусовка: GAMER
Матюків: 328
Авторитет: 14
Статус: Нема
Країна: Україна
Я надіюся це не ще одна банда із 1000+1 таких самих?

Додано (05.01.2010, 00:40)
---------------------------------------------
Ось я й послухав їх ЕР. Музика якісна, хоча й трохи шаблонна моментами. Чистий вокал шороший, та й гроул норм (звучить стандартно), але я не любитель голосу аля Дроп Дет Горджес.





 
SqueakДата: П'ятниця, 14.01.2011, 14:50 | Пост № 3
За Ватерло!
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 924
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна

Quote
Треклист:

1. The Hounds of Anubis (4:13)
2. Epiphany (4:02)
3. The Wretched (featuring Dave Stephens of We Came as Romans) (4:05)
4. Consider It Mutual (5:01)
5. 2012 (featuring Levin Benton of Miss May I) (3:01)
6. Dream Catcher (3:24)
7. Like Father Like Son (4:44)
8. Battle Royale (3:56)
9. You’re All I See (3:50)
10. We Know Who You Are (5:36)


ifolder

31 серпня 2010 року вийшов повноформатник "The World Alive". Дуже радує висока якість зведення. Гітарна техніка на висоті. Семплер теж не підвів - усі семли монолітно вписуються в загальну звукову картину. Дуже сподобалося інтро своїми кретивним гітарним риффінгом: "The Hounds of Anubis". Для запису цього альбому The world alive залучили інших музикантів - Dave Stephens (We Came as Romans), Levin Benton (Miss May I) та іншими.
Крейг (Craig Mabbitt) зі своїми численними вокальними техніками знову не підвів! Він просто звір! Як екстремальний так і чистий вокал звучать просто "фірмово".
Щодо барабанів - то вони зведені якісно і тримають всю конструкцію треків.
Семли на високому рівні. Сподобалися "звуки в басейні" (характерна настройка еквалайзера, як от у треку "Consider It Mutual"), глибокі струнні, які хапають за шкварки. Хочу відмітити трек 2012 - тут використано різні "пилкові" семпли, які чередують з гітарами - виникає ефект невідворотності, "року". Блєк йоба)! При цьому є крута тєма на 43 сек - де використано кумедний звук на зразок гри "sonic". Це на мою думку додало епічності треку. У треку "Dream Catcher" - використано цікавий ефект обриву звуку (3:06). Кінцівка досить креативна вийшла. "Like Father Like Son" - радує своїм сповільненням на 42 секунді! Такого крутого брейк дауну я давненько не чув (не знаю чи умісно це назвати брейкдауном...). Звук гітар накладається на семпл "двигуна".
Цікаво, що назви треків "Dream Catcher", "2012" - це також фільми. Не знаю, чи The World Alive фени Кінга і Ноллана, але думаю, це назви - це не просто збіг.
"Battle Royale" - ми вже чули в EP. Трек в оновленій іпостасі звучить ще шикарніше! Додалося нових гітарних фішок.
"You're All I See" - це така собі балада... Трішки лірики від музикантів. Рецензенти називають цей трек найслабшим в альбомі. Особисто на мою думку - композиція вдало вписується у цілісну картину альбому. А мозок і вуха іноді мають відпочивати).
Ну і на останок трохи брутальності у вигляді "You're All I See". Брутальний вокал звучить на фоні гітарних дезових рифів. Проте, The Word Alive були б не собою, якби не було солодких приспівів і квінт). Також відмічу цікаві дзвінкі семпли в даному треку. Десь після 2:30 трек сповільнюється і ми чуємо солодку мінорну лірику.
Вдале завершення альбому!
Отож, хлопці випустили досить цікавий продукт! Тому, слухаємо і цінимо.



And as your world collapses
I'll watch it die in silence
I wish this day would come now
Await it's dawning without fear

80c13e766a96635b69cd6a3ce0d0b0af

 
Форумівка » Music » Core » The Word Alive (post-hardcore, metalcore)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright dpCorp © 2024