.
[ *Свіженькі матюки* · Шпіллєри · Панятія · Знайти · RSS · IP: 3.145.119.199]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: TimuR  
Форумівка » Music » Non-rusting METAL » Black Metal (Шо таке блек метал і з чим його їдять))
Black Metal
SatyrДата: П'ятниця, 19.06.2009, 11:13 | Пост № 1
Покемон
Тусовка: Маленький
Матюків: 5
Авторитет: 0
Статус: Нема
Країна: Україна
Блек метал або просто блек (англ black - "чорний") - музикальний стиль, один із екстремальних видів металу.
Блек метал з"явився в 1980-х, а першим творінням в цьому стилі вважається альбом групи Venom «Black Metal», від якого і пішла назва стилю, хоча багато вважають основоположниками цього стилю групу Bathory.

Блек метал характеризується досить швидкісними барабанними (70-500 уд./хв - бласт-біт) і гітарними партіями.Звучання гітар переважно різке та високе.Характерним прийомом гри "блека" є тремоло.Вокал переважно дуже високий (скрім), зустрічаються також вставки гроулінга.Таке звучання називається raw black metal (від raw — «сирий») і вважається еталоном блек метала.Бас гітара та клавішні рідко грають важливу роль в класичному "блеці", в той час як в симфо блек металі(Sympho Black Metal) велика увага приділяється клавішним

згодом трохи шото допишу...коментуйте biggrin
Satyr.
Доступно тільки для користувачів

 
SqueakДата: П'ятниця, 19.06.2009, 11:43 | Пост № 2
За Ватерло!
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 924
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна
Ну що тут скажеш...

В першу чергу в блек-металі мені не подобається сама ідея цього жанру: "У текстах пісень домінують сатанічні, антихристиянські, язичницькі та окультні мотиви". Я це не сприймаю. Ідея самого жанру - егоїзм, мізантропія... Це не моє.

Якщо брати суто музику, то не сприймаю нігілізм та пафос, що є невід'ємною частиною виконавців блеку (вокал) (ну наприклад, той же Satyricon), надто сильний та грязний дісторшин гітар (коли повністю відсутня середина і дуже важко розібрати висоту звучання тону), часто на досить низько опущених струнах (соляки набирають "макаронного" звучання), що загалом створює ефект "унилості" biggrin .

Ну і останнє, це комерційна спрямованість деяких теперішніх псевдоблек груп, як наслідок - відсутність ідеї та мейнстрім, читай попса.

ІМХО.



And as your world collapses
I'll watch it die in silence
I wish this day would come now
Await it's dawning without fear

80c13e766a96635b69cd6a3ce0d0b0af

 
SatyrДата: П'ятниця, 19.06.2009, 12:28 | Пост № 3
Покемон
Тусовка: Маленький
Матюків: 5
Авторитет: 0
Статус: Нема
Країна: Україна
Quote (Squek)
Ну що тут скажеш... В першу чергу в блек-металі мені не подобається сама ідея цього жанру: "У текстах пісень домінують сатанічні, антихристиянські, язичницькі та окультні мотиви". Я це не сприймаю. Ідея самого жанру - егоїзм, мізантропія... Це не моє. Якщо брати суто музику, то не сприймаю нігілізм та пафос, що є невід'ємною частиною виконавців блеку (вокал) (ну наприклад, той же Satyricon), надто сильний та грязний дісторшин гітар (коли повністю відсутня середина і дуже важко розібрати висоту звучання тону), часто на досить низько опущених струнах (соляки набирають "макаронного" звучання), що загалом створює ефект "унилості" . Ну і останнє, це комерційна спрямованість деяких теперішніх псевдоблек груп, як наслідок - відсутність ідеї та мейнстрім, читай попса.

я багато раз відповідав на такі ж речі...
по перше скажу) Squek про смаки не спорять)
далі...ти кажеш що сама ідея жанру не подобається.Я тут зачеплю таку тему, релігійну трохи) От скажи мені просто чесно.Якби ти був "богом" (я називаю це чимось вищим від нас бо в бога не вірю), якби ти міг одним помахом палця зробити все на світі...любе просто...скажи чи віддав би ти свого сина на розп"яття?а?...заради людей?...ніфіга...хіба тут немає егоїзму...і взагалі...сатаністські та антихристиянські мотиви як ти пишеш...це те саме відображення світу просто у музиці...всі добре знають що є добро і зло...але вони його просто не бачать...і пояснють все так...бог і диявол...краще звичайно слухати як у "дезі" основними співають про смерть, плоть, і т.д)
Нарахунок пафосу у музиці...хм...коли я ше не знав що таке "тру" блек метал і слухав симфо блек...мені деколи на очі на різних форумах попадалися ссилки на групи які всі просто обожествяли...я вирішив якось полухати...незнаю як тобі, але мені "тру" (норвежський) блек метал дає відчуття нірвани якоїсь) таке саме як тоді коли я вперше його почув...і тоді я незнав шо це таке...і ніякого пафосу там не бачив...ні краплі
а нарахунок комерційного спрямування...тут я скажу одне...у всьому винні молоді норвежські псевдо-блек метал групи...які грають для грошей і дуже хизуються тим що вони родом з столиці "тру" блек металу...

Satyr.

 
SqueakДата: П'ятниця, 19.06.2009, 13:09 | Пост № 4
За Ватерло!
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 924
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна
Quote (Satyr)
От скажи мені просто чесно.Якби ти був "богом" (я називаю це чимось вищим від нас бо в бога не вірю), якби ти міг одним помахом палця зробити все на світі...любе просто...скажи чи віддав би ти свого сина на розп"яття?

Ти ставиш питання з позиції людини. Ісус Христос був БогоЛюдиною. Люди вбили в ньому людську подобу, та не вбили Божественне, а саме тому він Воскрес. Ісус Христос був розв'язанням трагедії людства. В нього була своя місія, як і в кожного з нас.

А якщо мислити твоєю логікою, то Господь Бог дає нам такий собі "фрі віл". Тобто свободу вибору, якщо мислити з позиції людини, вважай, що це був вибір Христа. Якщо дивитися глибше - це було його місією - встановити баланс, своїм приходом і свою пожертвою.

Можна поставити контаргумент такому підходу до справи - уяви як слід любити людей, що віддати рідного сина заради них <_< ...

Таїнство Воскресіння є базисом християнської віри. Та й чи вірили би люди, якби Ісус не воскрес? Просто боялися... І тікали, мов миші, як від тисяч царів людських, що чинили так. Як в тваринному світі - влада сильнішого. Проте в нас є фрі віл. А наслідки прийдуть. Питання в тому коли? Будеш ти їх пожинати чи твої діти.

Quote (Satyr)
якби ти міг одним помахом палця зробити все на світі...любе просто...скажи

Отут помилка, Бог не робить будь-що. Помилка людини, в тому, що вона уявляє Бога, як таку ж людину. Бог створив людину по своїй подобі, але не навпаки. Людина - це диференціал від Бога. Але не навпаки. Людина частина Бога. А світ - це одвічне одкровення Бога. Пантеїзм.

Quote (Satyr)
а нарахунок комерційного спрямування...тут я скажу одне...у всьому винні молоді норвежські псевдо-блек метал групи...які грають для грошей і дуже хизуються тим що вони родом з столиці "тру" блек металу...

Погоджуюсь.



And as your world collapses
I'll watch it die in silence
I wish this day would come now
Await it's dawning without fear

80c13e766a96635b69cd6a3ce0d0b0af

 
SaitOДата: П'ятниця, 19.06.2009, 13:15 | Пост № 5
-==HardCore Gamer==-
Тусовка: GAMER
Матюків: 328
Авторитет: 14
Статус: Нема
Країна: Україна
А я не подстрикатель, а вы не подерётесь! biggrin




 
SqueakДата: П'ятниця, 19.06.2009, 13:26 | Пост № 6
За Ватерло!
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 924
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна
Quote (Satyr)
всі добре знають що є добро і зло...але вони його просто не бачать...

Чого не бачать? Добра чи зла? Лірика... Покажи мені в сатанізмі - добро? Захист рослин? Єдність з природою? Чи може мізантропія...? Чи ти стверджуєш, що в сатанізмі немає егоїзму?
Я не вистумаю на захист християнства. Я просто кажу, що є помилки в християнстві (можливо через наше неправильне його тактування, або бодай через те, що біблію писала людина і не одна), але воно ближче до істини... Істина в Любові. Тільки тоді, коли людина більше віддає, аніж забирає, вона одержує істину насолоду свого жалюгідного існування.

Сатанізм ж вершить, щось на зразок - навіщо любити ідіотів, які роблять лихо мені? Але коли Ти ненавидиш тих ідіотів, то чим же ти кращий нього? Ставлення інших людей до тебе - це дзеркальне відображення твого внутрішнього світу, нічого не випадково.

Quote (Satyr)
сатаністські та антихристиянські мотиви як ти пишеш...

Взято в лапки, забув додати посилання: Доступно тільки для користувачів

Quote (Satyr)
ніякого пафосу там не бачив...ні краплі

Егоїзм породжує пафос. Тільки не кажи, що в блеку немає пафосу... Хоча, де його тільки немає.



And as your world collapses
I'll watch it die in silence
I wish this day would come now
Await it's dawning without fear

80c13e766a96635b69cd6a3ce0d0b0af

 
SatyrДата: П'ятниця, 19.06.2009, 14:17 | Пост № 7
Покемон
Тусовка: Маленький
Матюків: 5
Авторитет: 0
Статус: Нема
Країна: Україна
Гаряча темка получилась... biggrin biggrin biggrin
Squek наші світогляди надто розбігаються) тому сперечатися немає сенсу...це просто безглуздо буде)
як нарахунок створення темки стосовно релігії? biggrin biggrin biggrin
 
SqueakДата: П'ятниця, 19.06.2009, 18:57 | Пост № 8
За Ватерло!
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 924
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна
Quote (Satyr)
як нарахунок створення темки стосовно релігії? biggrin biggrin biggrin

Створюй) Якщо є така необхідність.



And as your world collapses
I'll watch it die in silence
I wish this day would come now
Await it's dawning without fear

80c13e766a96635b69cd6a3ce0d0b0af

 
Форумівка » Music » Non-rusting METAL » Black Metal (Шо таке блек метал і з чим його їдять))
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright dpCorp © 2024