.
[ *Свіженькі матюки* · Шпіллєри · Панятія · Знайти · RSS · IP: 3.144.77.71]
  • Сторінка 3 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Модератор форуму: Energy-GT  
Форумівка » Наші захоплення » Відео » Anime (anime, manga...)
Anime
TimuRДата: Понеділок, 24.11.2008, 23:44 | Пост № 41
someone
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 938
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна
Mantikor, зачот) Друге відео особо хороше happy

 
MantikorДата: Середа, 17.12.2008, 23:56 | Пост № 42
† KIRA follower †
Тусовка: Мандатори
Матюків: 462
Авторитет: 19
Статус: Нема
Країна: Україна
Quote (PROM)
Досить непогане аніме на мою думку... Дюнан, молода жінка-воїн, і Бріарей, ветеран кібер-солдат, партнери і коханці. Як членів E.S.W.A.T - елітного спец-загону, службовця Олімпу, їх викликають коли приходить біда. Партнерство двох бійців буде піддано новому випробуванню коли в їх ряди вступить новий боєць - експерементальний Біороїд на ім'я Терей. Назва: Яблучне зернятко 2: Екс Машина Оригінальна назва: Appleseed 2: Ex Machina Рік виходу: 2007 Жанр: Анімаційний, фантастика, драма, містика, детектив Режисер: Арамакі Сідзі.

Хто дивився першу частину? Я недавно подивився, якість мульта звичайно ж гірша(2004р), яле він розкриває багато таємниць в сюжеті, рекомендую всім. specool

Название: Яблочное зернышко
Оригинальное название: Appurushido / Appleseed
Год выпуска: 2004
Жанр: Приключения, боевик, фантастика, меха
Выпущено: Digital Frontier
Режиссер: Синдзи Арамаки
"О фильме: По комиксу Сиро Масамунэ. 2131 год. Земля лежит в руинах. Единственным местом, где сохранился мир, был искусственный город Олимп, построенный среди Атлантики. Населяют искусственный город не только люди, но и биоройды, созданные посредством генной инженерии. Однажды в идеальный город Специальное Подразделение Городской Полиции доставляет девушку Дюну, солдата-наемника последней мировой войны. С этого момента начинается охота за неким "Яблочным зернышком", тайна которого уходит в далекое прошлое главной героини…"



Я прошел сквозь жар огня,
Вслед пылала мне земля,
Ветры пели гимны крови...
 
MantikorДата: Понеділок, 09.02.2009, 16:45 | Пост № 43
† KIRA follower †
Тусовка: Мандатори
Матюків: 462
Авторитет: 19
Статус: Нема
Країна: Україна
Рекомендую всім подивитись наступний мульт:

Название: Мертвый космос-бесславный конец / Dead Space: Downfall
Год выхода: 2008
Жанр: Мультфильм
Студия/Страна:США
Режиссер:Чак Паттон
В ролях:Nika Futterman, Keith Szarabajka, Jim Cummings, Kevin Michel Richadson, Kelly Hu
Длительность:74 мин
Перевод:Любительский (Одноголосый) - мну ппц сподобався цей переклад(без цензури)
Рейтинг:9 з 10 (9 голосів)
З сайту Мегашари
йа торрент (мегашара)
йа торрент1 (кінозал)
торрентс.ру + торрентс720р
Потім по ньому замутили гру ДедСпейс, тому щоб знати сюжет...
Опис:"Бороздящий космические просторы горно-исследовательский корабль «Исхимура» натыкается на загадочную чужеродную Метку, обозначающую особую зону. Команда амбициозного экипажа уверена, что они обнаружили подтверждение существования наших создателей. Но…исследование и смещение Метки высвобождает НЕЧТО, относящиеся к инопланетному виду, которое долгое время было погребено на заброшенной отдаленной планете. Группа горняков и члены космического экипажа вынуждены вступить в отчаянную борьбу за выживание с МОНСТРОМ, с которым человечество доселе не сталкивалось."

Також любителям:

Название:Афросамурай: Воскрешение / Afro Samurai: Resurrection
Год выхода:2009
Жанр:Anime
Студия/Страна:США / Япония, Surge
Режиссер:Фумитомо Кидзаки
В ролях:Сэмюэл Л. Джексон, Захари Гордон, Марк Хэмилл, Люси Лью, Лайам О`Брайэн, Кейт Силверштейн, Дейв Уиттенберг
Длительность:91 мин
Перевод:Любительский (Одноголосый)
Рейтинг: 7.533 з 10(15 голосів)
мегашара
кінозал
торрентс.ру
Опис:"Отомстив за отца, Афро решил пожить мирно. Но разве оставят в покое сильнейшего воина на свете?! Конечно нет! Вскоре легендарного мастера насильно втягивает в игру красивая и смертоносная женщина из его прошлого. Окончательной мести не существует! Сражения вокруг повязки №1 должны продолжаться!!!"



Я прошел сквозь жар огня,
Вслед пылала мне земля,
Ветры пели гимны крови...


Пост редагнув Mantikor - Понеділок, 09.02.2009, 17:15
 
SqueakДата: Понеділок, 09.02.2009, 17:38 | Пост № 44
За Ватерло!
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 924
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна
Mantikor, продовження Афросамурая! Круто, треба буде скачати.
Зараз Хелсінг переглядаю.



And as your world collapses
I'll watch it die in silence
I wish this day would come now
Await it's dawning without fear

80c13e766a96635b69cd6a3ce0d0b0af

 
ЧумаДата: Понеділок, 09.02.2009, 18:08 | Пост № 45
...on black wings
Тусовка: Валанцайко
Матюків: 96
Авторитет: 6
Статус: Нема
Країна: Україна
ох, ну, аніме я відкрила для себе поріняно недавно...і як виявилось то дуже непогана штука
деякі з них такі похмірі бувають...ух, файнезна штука happy happy кавайна
 
MantikorДата: Вівторок, 10.02.2009, 23:55 | Пост № 46
† KIRA follower †
Тусовка: Мандатори
Матюків: 462
Авторитет: 19
Статус: Нема
Країна: Україна
Тим, хто сумнівається, чи починати дивитись Naruto(Наруто) чи ні, скачати це обовязково!!!(122Мб)
Всім іншим - не звертати увагу.



Я прошел сквозь жар огня,
Вслед пылала мне земля,
Ветры пели гимны крови...


Пост редагнув Mantikor - Середа, 11.02.2009, 00:04
 
PROMДата: П'ятниця, 13.02.2009, 09:45 | Пост № 47
Fire&Metal САК-КУН
Тусовка: dpCREW
Матюків: 472
Авторитет: 16
Статус: Нема
Країна: Україна
Якщо когось цікавить манга Хелсінга на російській то ось можна тут почитати і скачати...

БЕЗ ВОГНЮ НЕ ПРОЖИВЕШ!!!



 
SqueakДата: П'ятниця, 13.02.2009, 11:36 | Пост № 48
За Ватерло!
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 924
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна
PROM, дякую! Класний сайт!


And as your world collapses
I'll watch it die in silence
I wish this day would come now
Await it's dawning without fear

80c13e766a96635b69cd6a3ce0d0b0af

 
ЧумаДата: П'ятниця, 13.02.2009, 11:40 | Пост № 49
...on black wings
Тусовка: Валанцайко
Матюків: 96
Авторитет: 6
Статус: Нема
Країна: Україна
ох, то правда чудова річ))) люблю це аніме happy
 
PROMДата: Вівторок, 17.02.2009, 17:21 | Пост № 50
Fire&Metal САК-КУН
Тусовка: dpCREW
Матюків: 472
Авторитет: 16
Статус: Нема
Країна: Україна
І так ще щодо Хелсінга, ось мож качати всі 5 ОВ

1 ОВА

2 ОВА

3 ОВА

4 ОВА

5 ОВА


БЕЗ ВОГНЮ НЕ ПРОЖИВЕШ!!!



 
PROMДата: Вівторок, 17.02.2009, 17:46 | Пост № 51
Fire&Metal САК-КУН
Тусовка: dpCREW
Матюків: 472
Авторитет: 16
Статус: Нема
Країна: Україна
Ось знайшов мангу на Українській Хелсінг

БЕЗ ВОГНЮ НЕ ПРОЖИВЕШ!!!



 
SqueakДата: Вівторок, 17.02.2009, 23:04 | Пост № 52
За Ватерло!
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 924
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна
PROM, спасибі! Там тільки 3 книги, але й то радує!

До речі, рульна штука сидіти на парах і читати мангу з телефона. Шкода, що в мене стара роздолбана нокіа.



And as your world collapses
I'll watch it die in silence
I wish this day would come now
Await it's dawning without fear

80c13e766a96635b69cd6a3ce0d0b0af

 
SqueakДата: Середа, 18.02.2009, 21:18 | Пост № 53
За Ватерло!
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 924
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна
Нові аніме, що вийдуть навесні.

http://piccy.info/ru/view/3c1bc83f94920d5bcf715de8d6f284a9/original/



And as your world collapses
I'll watch it die in silence
I wish this day would come now
Await it's dawning without fear

80c13e766a96635b69cd6a3ce0d0b0af

 
MantikorДата: Понеділок, 23.02.2009, 22:03 | Пост № 54
† KIRA follower †
Тусовка: Мандатори
Матюків: 462
Авторитет: 19
Статус: Нема
Країна: Україна
Так, тепер розкажу вам про одну дуже хорошу штуку, яку я сам недавно надибав.

Назва: Вовчий дощ/Волчий дождь
Оригинальна назва: Wolf’s Rain
Рік випуску: 2003
Жанр: Анимація, фэнтезі, пригоди
Випущено: Bandai Visual Co. Ltd., Bones, Fuji Television Network Inc., Япония
Режисер: Тенсай Окамуро

Тепер трохи про нього: Світ скоро загине, нормальними(порівняно) залишились тільки великі міста під керівництваом аристократів(не значить мудрих) людей. Існує легенда, що люди пішди від вовків і коли настане кінець світу, то вовки знайдуть шлях до раю, але вже як 200 років нікого з вовків не бачили, всі знають що вони давно вимерли. Насправді вовки живуть серед людей приймаючи їх подобу щоб вижити. Всі вони стараються знайти рай. Ключ до раю - "квіти місяця" які також винищили, але алхіміки аристократів створили з квітки дівчину, і на її запах і через інстинкти знаходить дорогу в місто вовк Кіба. Тут і починаються їх пригоди(Кіби, Цуме, Тобуе і Хіге), їм буде мішати дуже багато, напр дядько який ненавидить і старається знищити всіх вовків, стихійні лиха, війна і аристократи також хочуть потрапити в рай. Чи знайдуть вони дорогу в рай?

Трохи про мої враження: Анімеха намаьлована класно, тобто нема всяких карикатурних морд, все навіть дуже кавайно, постійні пригоди і активні дії, мульт заставляє переживати(не всіх правда) за головних героїв, а таке вміють не всі + я дивився з класним дубляжем, навіть в відео подомальовували російські назви.
Отже цей аніме займає 2 місце в моєму рейтингу після Death Note!
Дивитись всім!!!



Я прошел сквозь жар огня,
Вслед пылала мне земля,
Ветры пели гимны крови...


Пост редагнув Mantikor - Вівторок, 24.02.2009, 20:39
 
PROMДата: Понеділок, 02.03.2009, 12:59 | Пост № 55
Fire&Metal САК-КУН
Тусовка: dpCREW
Матюків: 472
Авторитет: 16
Статус: Нема
Країна: Україна
Дай силку на закачку....

БЕЗ ВОГНЮ НЕ ПРОЖИВЕШ!!!



 
MantikorДата: Понеділок, 02.03.2009, 16:35 | Пост № 56
† KIRA follower †
Тусовка: Мандатори
Матюків: 462
Авторитет: 19
Статус: Нема
Країна: Україна
Я качав ЗВІДСИ - дубльований переклад, і все ппц класно^^
Також ще є на торрентс.ру - аналогічна роздача, торрентс.ру1 - таке саме тільки відео MKV.
P.S. ГГГ, анімеха пробиває на сльози, кажуть що жіноча стать просто давиться соплями))) (зі мною такого не було, витримав biggrin )
P.S.S. Відпишіть про свої враження після перегляду, знаю що не всім тас сподобається як мені)



Я прошел сквозь жар огня,
Вслед пылала мне земля,
Ветры пели гимны крови...


Пост редагнув Mantikor - Вівторок, 03.03.2009, 16:49
 
RaspberДата: Понеділок, 23.03.2009, 23:46 | Пост № 57
Naomi's lover
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 745
Авторитет: 30
Статус: Нема
Країна: Україна
BLAME!

Я реально захворів цим витвором Цуому Ніхея! Однак зразу кажу - не почитавши мангу - до анімехи лізти нема чого - просто ніц не поймете) Річ в тому, що режисер тут хотів показати не сюжет, а обстановку, щось типу "десерта" для тих, хто хто вже знайомий з сюжетом і це йому впринципі вдалося. А от - манга - це вже інша справа - по ній мож спокійно чудити серіал - десь на 30 серій)

Отже: "Можливо на землі, можливо в майбутньому..." Звичний нам світ уже давно перетворився - в мегаструктуру - величезний комплекс, що називається "Місто", який вже давно поглинув Місяць і продовжує неконтрольовано рости і будуватись, оскільки штучний інтелект давно оскаженів по "Місту" бродить всяка технонечисть і успішно рве на шматки залишки людей, які ще обороняються. Все здається просто, однак тут абсолютно нічого простого немає. Річ у тому, що тут немає добра і зла - тут протистоять порядок і хаос, вічна битва ентропії та інформації.
Абсолютне незрозумілий початок - і ще незрозуміліший кінець... Ааа! Окремо про цифри - тут немає ніяких там пафосних "100 років потому", тут є наприклад "через 84557 годин" В"їхали? Я не відразу biggrin
На мою думку мальований "Блейм!" одним махом запхав за пояс всю мегокруту "Матрицю" biggrin

ЧИТАТИ/ДИВИТИСЬ РЕКОМЕНДУЮ ВСІМ!









ШО? ДОБІГАВСЯ?! xD
 
MantikorДата: Вівторок, 24.03.2009, 00:51 | Пост № 58
† KIRA follower †
Тусовка: Мандатори
Матюків: 462
Авторитет: 19
Статус: Нема
Країна: Україна
Вже давно чув про цей витвір, але почну читати цю мангу як тільки закнічу читати Наріка(через 1-2тижні) cool

Також рекомндую всім Доступно тільки для користувачів



Я прошел сквозь жар огня,
Вслед пылала мне земля,
Ветры пели гимны крови...


Пост редагнув Mantikor - Вівторок, 24.03.2009, 16:59
 
TimuRДата: Неділя, 29.03.2009, 18:21 | Пост № 59
someone
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 938
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна
Спеціально для людей, яким хочеться хорошого весняног каваю, раджу одну хорошу штуку

Elfen Lied \ Эльфийская песнь
Це живий доказ того, що в аніме буває абсолютно все і в будь-яких поєднаннях. У даному випадку в якості схрещували кавай і м'ясо happy Частини тіл з соковитим звуком шмякаются на підлогу, гарний оперний саундтрек супроводжується криками солдатів, яких роздирають на частини і кров, кров, кров... Сцена змінюється, і ось вже немає ні криків, ні трупів, ні крові, а є дівчинка, яка кумедно періодично говорить «ню» та вішається главгерою на шию. Таке ось, м'яко кажучи, дивне поєднання biggrin Словом, якщо вам бракує хорошою настрою - раджу переглянути) Ню!

Доступно тільки для користувачів

З.Ы.:Любителям класики -Доступно тільки для користувачів. 107 томів, англійською мовою (чесно кажучи, мене манга заперла трохи більше. Там закінчення жостче)

Хвостик: 4556643.jpg (39.9 Kb) · 7045512.jpg (76.8 Kb)


 
RaspberДата: Четвер, 02.04.2009, 21:27 | Пост № 60
Naomi's lover
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 745
Авторитет: 30
Статус: Нема
Країна: Україна
TimuR, дааа! "Ельфійська пісня" - жестячок) доречі воно раніше по "ТеТі" після 00:00 йшло)

Койот Регтайм!

Цю анімеху я дивився по канілі 2х2 десь в листопаді місяці, але шось руки не доходили тему створити.
Короч це классний драйвовий бойовик. Сюжет полягає в тому, шо бувалий космічний пірат з поганялом Містер свалив з тюряги, і знов об"єднався зі своїми кентами з тою метою, що він колись заникав дуууж велииикий скарб, і тепер тре його забрати. Та ось проблемка - не їм одним про скарб відомо - за ними ганяються двоє представників закону - Анжела і Челсі, які хочуть впакувати Містера назад в тюрягу, і шизанута на всю голову мадам Марчіано і її 12 сестер-роботів, які не проти розжитись скарбами старого пірата.










ШО? ДОБІГАВСЯ?! xD
 
Форумівка » Наші захоплення » Відео » Anime (anime, manga...)
  • Сторінка 3 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

Copyright dpCorp © 2024