.
[ *Свіженькі матюки* · Шпіллєри · Панятія · Знайти · RSS · IP: 3.149.229.253]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Energy-GT, Terrorblade  
Форумівка » Наші захоплення » Компи » Оглядачі (Браузери) та плагіни до них (чим користуємося?)
Оглядачі (Браузери) та плагіни до них
SqueakДата: Неділя, 30.01.2011, 12:29 | Пост № 1
За Ватерло!
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 924
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна
Отож, пропоную викласти свої думки з приводу Вашого основного інтернет-іструменту - веб-оглядача. Не секрет, що зараз практично всі браузери використовують плагіни (розширення), які дозволяють значно доповнити список можливостей, які надає оглядач.
Думаю, що всім буде цікаво дізнатися, хто чим користується.

І так. Я користуюся: Google Chrome, Opera, Mozilla (4 beta). Фаворитом для мене є Google Chrome, оскільки для нього характерно:
1. Мінімалістичний дизайн (нічого лишнього).
2. Швидкість завантаження та серфінгу. Особисто мене дуже виводить з себе повільне завантаження того ж таки firefox 3.x
3. Ціла купа тем. Але набір тем поступається firefox.
4. Великий набір розширень.
5. Демократичний підхід до користувача (є можливість одразу обрати основну пошукову систему, не встановлюються ні які "yandex-бари" і тпд).
6. Web-сторінки абсолютно нормально відкриваються. Просто чудова підтримка html4 і не погані результати при перегляді html5!

Отже, розширення якими я користуюся.
1. adblock - - продвинутий блокер реклами. Інтернет перевантажений рекламою, мультимедія та іншим. Часто - це заважає нормальній роботі. Це розширення дасть Вам змогу частково змешити кількість непотрібних банерів, рекламних блоків та "розчипірок" biggrin на сторінці.

2. Torrent turbo search - дане розширення дасть Вам змогу шукати торренти безпосередньо з браузера! Побачив трейлер якогось крутого фільму - нема питань: натискаєш зелененьку кнопочку "Т" і буде тобі щастя. Хочу наголосити, що пошук не обмежується якимось конкретним торрент-трекером, а ведеться "по цілому світі".
Також присутня опція пошуку по файлообмінникам.

3. Last.fm free music player
Пам'ятаєте ті святі, докризові часи, коли ласти були безплатними? Ні? Ну то маєте нагоду пригадати! Бо тепер є просто геніальне розширення Last.fm free music player - яке дозволить Вам абсолютно безплатно слухати треки на last.fm, викостовуючи при цьому сервіси (vk.com, groveshark та інше). І крім того - це все відбувається у зручному "видвижному" плеєрі. Воно реально працює! Звісно треки, які Ви прослуховуєте скробляться.

4. Flashblock
Дуже корисна штука - яка блокує флеш-ролики на сторінці. Це дозволяє значно зекономити трафік. Флеш-муфіки позначаються позначкою "f" і приховуються (не завантажуються). При натисненні ж мишкою на позначці - починається програвання мувіка. Дуже зручно, особливо якщо у Вас лімітований інтернет, нерви і тпд.

5. VideoDownloader for Youtube
Ну що тут скажеш - думаю і так все зрозуміло. Даний плагін дозволяє завантажувати відео з youtube. Під кожним відео з'являється стилізована кнопка "DOWNLOAD".

6. Add this
Розширення "ADD this" служить для того, щоб можна було швиденько "додати", "порекомендувати" сторінку в свої закладки на соціальних мережах. Підтримується більше 300 сервісів! Серед них facebook, deliciuos, vk, google тощо

Список буду продовжувати wink І від Вас цього очікую!

Хвостик: 2459847.png (28.6 Kb) · 2112217.jpg (54.0 Kb) · 7713328.png (34.7 Kb) · 7604281.png (33.7 Kb) · 9876757.png (50.1 Kb) · 9974514.jpg (21.6 Kb)



And as your world collapses
I'll watch it die in silence
I wish this day would come now
Await it's dawning without fear

80c13e766a96635b69cd6a3ce0d0b0af

 
MantikorДата: Понеділок, 31.01.2011, 00:02 | Пост № 2
† KIRA follower †
Тусовка: Мандатори
Матюків: 462
Авторитет: 19
Статус: Нема
Країна: Україна
І так. Я користуюся(на момент написання): Opera 11.01, Google Chrome 9.0.ххх, Safari 5.0.2.

Фаворитом для мене є Opera, оскільки:

1. Я до нього звик(розміщення кнопок і т.д).
2. Швидкість завантаження та обробки html/javascript...
3. Класні теми(Він прозорий!!!!).
4. Розширення, яких з кожним днем більше.
5. При встановленні одразу можна вибрати, всітановлювати на ПК, чи на флешку, досить великий вибір налаштувань, в тому числі і пошукова системи.
6. Малий розмір інсталлера(~9Мб).
7. Не встановлюється багато непотрібного(наприкад чат і пошту можна мідключити пізніше).
8. Інтегрований IRC клієнт, хоч не суперський, але нормальний.
9. "Швидкий набір"(його видно вище по ссилці), страшно корисна штука.
10. Оскільки в Opera Software "зациклені" на веб-стандартах то - чудова підтримка HTML4.1/5, СSS2, JavaScript, PHP5.x.x(Web-сторінки абсолютно нормально відкриваються)
11. Opera Link - синхронізує Дані, Експрес-панель, Особисту панель, Нотатки, Історію введених адрес, Список пошукових систем.
12. "Сира" функціональність(тобто без додатків) вище конкурентів.
13. Групування вкладок.

Розширеня, які в мене встановлені:
1. LastPass Зберігає всі паролі в себе на серверах.

2. NoAds Fixed NoAds. (NoScript+AdBlock)/2 це ясно

3. Image Preview Popup При наведенні на превю чи ссилку на картинку - вона збільшується до макс.значення(вроді)

4. YouTube AdsFree Прибирає спливаючу рекламу у вікні YouTube відео.

5. FastestTube - YouTube Video Downloader Даний плагін дозволяє завантажувати відео з youtube. Під кожним відео з'являється стилізована кнопка "DOWNLOAD".

6. Turn Off the Lights при прегляді відео, можна затемнити весь фон.

7. Source можна побачити трошки краще джерело сторінки

8. Kick Ass без коментарів, хто пробував - знає)))



Чекаю хліварів на тему "Який браузер кращий?"
Хвостик: 2169769.jpg (9.7 Kb) · 4124937.png (5.6 Kb) · 6429713.png (10.3 Kb) · 5025121.png (9.2 Kb) · 6930269.png (8.1 Kb) · 6748484.png (6.6 Kb) · 6649312.png (2.9 Kb) · 0866578.png (3.7 Kb)



Я прошел сквозь жар огня,
Вслед пылала мне земля,
Ветры пели гимны крови...


Пост редагнув Mantikor - Понеділок, 31.01.2011, 07:51
 
ALIVE-SpiriTДата: Середа, 02.02.2011, 00:43 | Пост № 3
Чувак
Тусовка: Валанцайко
Матюків: 20
Авторитет: 2
Статус: Нема
Країна: Україна
Користуюсь Хромом починаючи від 5 unstable, причини звичні - швидкість, легкість, надійність, і для мене - відсутність нормальних альтернатив (сафарі для мака, запускати його на десктопі - наче юзати хакінтош, опера і мозілла - страшно-GTK оформлення і окремі незручності кожного). Ну і суб'єктивно - таки я прихильник цієї Корпорації Добра)))
Розширення:
1. AdBlock - стандартно.
2. FlashBlock - зручно)
3. Google Mail Checker Plus - сповіщення про нові мейли на gmail.
4. Google Reader Compact - збільшення корисної площі вікна гугл-рідера) Корисна взагалі штука цей рідер, зручна.
5. Notifier for Google Reader - швидке сповіщення про нові пости в рідері.
6. Lite Weather - погода від гугла, зручно тим що навіть не треба дивитись за вікно, щоб дізнатись як там погода) За рік ще практично не помилявся)
7. MusicSig Vkontakte - розширення для ВК, функціоналу купа, детальніше в інфо.
8. Stop Autoplay for YouTube - зупиняє автоматичне відтворення відео на ютюбі, не зупиняючи буферизацію.
 
SqueakДата: П'ятниця, 04.02.2011, 15:17 | Пост № 4
За Ватерло!
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 924
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна
Mantikor, кул тепер я знаю, що під оперу замість ad block поставити.
Під хром теж до речі є: Turn Off The Lights
Mantikor, під хром поставив би собі - YouTube AdsFree. Знайшов вроді аналог.
Stop Autoplay for YouTube - поставив, ALIVE-SpiriT!
Цікаво, серед нас є люди, які користуються ІЕ? biggrin Ржачно, але кажуть, що 9 адекватна.

Так, що я знайшов ще для Хрома:
Facebook Ad Block - блокує рекламу на фейсбуці.
YouTube Options for Google Chrome™ - дозволяє включити корисні опції для youtube - блокує рекламу, вимкнути автоплей, поставити бажане розширення відео, вимкнути елементи вікна youtube - коменти, схожі відео тощо. Все чудово настроюється! Крім того, знизу з'являються посилання для скачування контенту!



And as your world collapses
I'll watch it die in silence
I wish this day would come now
Await it's dawning without fear

80c13e766a96635b69cd6a3ce0d0b0af

 
ALIVE-SpiriTДата: П'ятниця, 04.02.2011, 15:44 | Пост № 5
Чувак
Тусовка: Валанцайко
Матюків: 20
Авторитет: 2
Статус: Нема
Країна: Україна
Quote (Squeak)
Цікаво, серед нас є люди, які користуються ІЕ? Ржачно, але кажуть, що 9 адекватна.

я, я!!! коли доводиться запускати реальну вінду, юзаю ІЕ7, тому що лінь навіть качати щось краще заради тієї години раз на півроку)))))
а ІЕ9... всеодно яким би він не був, прихильником його точно не стану - дизайн не подобається) до того ж, не думаю що настане час, коли ІЕ буде швидшим і функціональнішим за хром (ну хіба що 21.12.2012 таке може статись)))

до речі, з блокуванням реклами в ютюбі чудово справляється той самий adblock)

 
SqueakДата: Понеділок, 07.02.2011, 21:54 | Пост № 6
За Ватерло!
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 924
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна
мені здається - ті люди, які розчарувалися в іе, вже на нього не пересядуть. кста а іе вміє плагіни підключати?


And as your world collapses
I'll watch it die in silence
I wish this day would come now
Await it's dawning without fear

80c13e766a96635b69cd6a3ce0d0b0af

 
ALIVE-SpiriTДата: Понеділок, 07.02.2011, 22:13 | Пост № 7
Чувак
Тусовка: Валанцайко
Матюків: 20
Авторитет: 2
Статус: Нема
Країна: Україна
А хіба в ІЕ мож не розчаруватись?))
Я коли його юзаю зрідка, завжди жахаюся від його відображення сайтів... І це причому не 6 версія) Може 9 вже трохи краща, хоча сумніви є. Та й взагалі юзати ІЕ на лінуксі - якось не тру)))

гуглення сказало що якісь є, але розробляються лише майкрософтом, і частина з них вже закинута, наприклад AdBlock закинутий ще від 2006 року...

 
SqueakДата: Понеділок, 07.02.2011, 22:45 | Пост № 8
За Ватерло!
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 924
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна
Quote (ALIVE-SpiriT)
гуглення сказало що якісь є, але розробляються лише майкрософтом

Далі можна не говорити... Цим все сказано. ІЕ не змінився, завжди буде пасти задніх. Може це і накраще...



And as your world collapses
I'll watch it die in silence
I wish this day would come now
Await it's dawning without fear

80c13e766a96635b69cd6a3ce0d0b0af

 
ALIVE-SpiriTДата: Понеділок, 07.02.2011, 22:58 | Пост № 9
Чувак
Тусовка: Валанцайко
Матюків: 20
Авторитет: 2
Статус: Нема
Країна: Україна
всеодно ІЕ ж тепер не йде в комплекті вінди, і навряд чи хтось по добрій волі буде його ставити)
 
TimuRДата: Середа, 09.02.2011, 02:07 | Пост № 10
someone
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 938
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна
Оукей, і я тут нагажу)

Користуюся традиційно браузером Mozilla Firefox. Чому? Справа звички. Все стабільно працює, тому не бачу причин переходити на якийсь інший браузер. Так як середня швидкість мого інтернет-з'єднання близько 15 Мб/с, то аргументи типу "він реально швидший!" мені ні до чого. Доводи типу "купа тем" і "він прозорий" тоже якось не по мені))

Раніше так само яросно юзав Оперу, але потім після одного апаратного конфлікту довелося покінчити з нашою дружбою. Так і звикся вже з Вогнелисом і жодних претензій щодо функціоналу не маю. Мої розширення:

1. Adblock Plus - тут, думаю, все ясно. Стоп-реклама, блокування вспливаючих вікон.
2. Delicious Bookmark - потужне розширення, що зберігає Ваші закладки он-лайн, даючи змогу сортувати їх за допомогою присвоюваних тегів, ділитися ними з друзями і отримувати до них доступ з будь-якого комп'ютера.
3. FlashGot - розширення, що дозволяє легко і просто завантажувати аудіо і/чи відео з будь-яких ресурсів. Ютуб, Фейсбук, Саундклауд, Вконтактє - при програванні медіа зправа в рядку стану з'являється піктограма, при натисканні на яку отримуєте діалог варіанти зкачування цього медіа.
4. QuakeLive.com Game Launcher - любителям Кваки. Браузерний варіант. Мабуть, ще один плюс в бік Мозіли)
5. TinEye Reverse Image Search - додає в контекстне меню пункт пошуку схожих зображень за допомогою популярного сервісу TinEye.
І нічого зайвого.

Хвостик: 6941358.png (427.6 Kb) · 2932429.png (61.7 Kb)




Пост редагнув TimuR - Середа, 09.02.2011, 02:15
 
SqueakДата: Вівторок, 22.03.2011, 17:49 | Пост № 11
За Ватерло!
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 924
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна
Увага!
Суперовий плагін для Firefox 4 LastShark. Плагін дозволяє скроблити музло з популярного онлайн сервісу http://grooveshark.com/ у бібліотеку last.fm. Блокуємо рекламу AddBlock, Встановлюємо LastShark і маємо по суті повноцінний акаунт на GrooveShark cool
Хвостик: 8083376.jpg (12.4 Kb)



And as your world collapses
I'll watch it die in silence
I wish this day would come now
Await it's dawning without fear

80c13e766a96635b69cd6a3ce0d0b0af

 
SqueakДата: Середа, 30.03.2011, 14:31 | Пост № 12
За Ватерло!
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 924
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна
Радість для всіх вконтактьорів.
Для google chrome:
VK OPT

Розширення для Вконтакте. (Vk.com, vkontakte.ru)
Має величезне число функцій і опцій полегшують повсякденне життя в цій соціалці.
поточна версія 1.9.2.2 (110202)

МОЖЛИВОСТІ:
+ Обхід away.php
+ Завантаження музики
+ Завантаження відео
+ Завантаження додатків
+ Розширене ліве меню
+ Відключення реклами
+ Перегляд людей додали вас у закладки
+ Згортання опису під додатками
+ Посилання на закритих сторінках
+ Можливість прибирати біля лівого меню приставку "Мої" або замінювати "Мої" значками
+ Приховування новин контакту під лівим меню
+ Відображення посилання на список статусів при відсутності поточного статусу в профілі.
+ Групи в стовпчик на профайлі
+ Знак зодака і вік в профілі.
+ Інверсія заголовка сторінок
+ Годинники під лівим меню
+ Календар
+ Кнопка [Підписатися] на тему в групах
+ Стрілки перегортання стіни дублюються в нижньому повідомленні
+ Оновлення вмісту стіни в групах і на профілі одним кліком по [1-10]
+ Додаткове меню в повідомленнях стіни профілю.
+ [Запросити всіх] натискає автоматом на всі 20 кнопок "Вислати запрошення" в пошуку ....
.... Повний список шукайте на офіційному форумі розширення =)

Плагін також доступний для Opera (набір джава скриптів), Mozilla Firefox, Safari
Треба зареєструватися:
http://vkopt.net/



And as your world collapses
I'll watch it die in silence
I wish this day would come now
Await it's dawning without fear

80c13e766a96635b69cd6a3ce0d0b0af

 
ALIVE-SpiriTДата: Середа, 30.03.2011, 20:40 | Пост № 13
Чувак
Тусовка: Валанцайко
Матюків: 20
Авторитет: 2
Статус: Нема
Країна: Україна
Вже звик до MusicSig, функціонал той самий)
До-речі, хороше розширення для користувачів сервісів гугла: https://chrome.google.com/webstor....aeajkbh
Замінює собою MailChecker i Notifier for Reader, ну і плюс Google Voice i Wave для бажаючих)
І наостанок - https://chrome.google.com/webstor....pakihgo - повністю розкриває статті в рідері, можливо й через iframe, що корисно для статей на хабрі - відразу й доступ до коментів, без переходу на сам хабр)

п.с. чекаю версію ІЕ9 для лінукса)))

Пост редагнув ALIVE-SpiriT - Середа, 30.03.2011, 20:41
 
SqueakДата: П'ятниця, 01.04.2011, 12:12 | Пост № 14
За Ватерло!
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 924
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна
"п.с. чекаю версію ІЕ9 для лінукса))) "

sudo add-apt-repository ppa:microsoft-windows_7-explorer-yearly/ppa
sudo apt-get update
sudo apt-get install internet-explorer-9.0 explorer-plugins



And as your world collapses
I'll watch it die in silence
I wish this day would come now
Await it's dawning without fear

80c13e766a96635b69cd6a3ce0d0b0af

 
ALIVE-SpiriTДата: П'ятниця, 01.04.2011, 15:24 | Пост № 15
Чувак
Тусовка: Валанцайко
Матюків: 20
Авторитет: 2
Статус: Нема
Країна: Україна
о_О це ж несерйозно, правда?))
 
SqueakДата: Неділя, 03.04.2011, 13:12 | Пост № 16
За Ватерло!
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 924
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна
Quote (ALIVE-SpiriT)
_О це ж несерйозно, правда?))

ага).



And as your world collapses
I'll watch it die in silence
I wish this day would come now
Await it's dawning without fear

80c13e766a96635b69cd6a3ce0d0b0af

 
Форумівка » Наші захоплення » Компи » Оглядачі (Браузери) та плагіни до них (чим користуємося?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright dpCorp © 2024