.
[ *Свіженькі матюки* · Шпіллєри · Панятія · Знайти · RSS · IP: 3.145.166.7]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форумівка » other/autre/cits/anderer/другое/інше/ » Фото, відео, малюнки та інші цікавинки » Чебурашка. Японія. LOLWUT?! (радянським мультгероям непогано за кордоном)
Чебурашка. Японія. LOLWUT?!
TimuRДата: Неділя, 09.01.2011, 05:08 | Пост № 1
someone
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 938
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна
Щось згадав собі за один відео-ролик - доблесний Ютуб просто видав мені його в рекомендованих відео, бо я його дивився з пів року тому. І тут я цим відео, здається, не ділився. І вирішив, що пора це зробити.
Щоб багато не розглагольствувати, ось оригінал відео:

А під спойлером - жорстокі жесті =)
[spoiler="Бонуси!"]
Japanese

Lithuanian

Finnish

[/spoiler]

Я хотів обмежитися виливанням відео з японськомовним Геною в тему "Все, що можна побачити", але бажання нашрайбати достойний опис викликало знаходження немалої кількості інформації, тому вирішив за**ати форум ще однією ні кому не потрібною темою.

Словом, в дитинстві мабуть всі дивилися шедевр радянського мультиплікаційного кіноматографа - мульти про Чебурашку з Геною (мене, якщо чесно, завжди ці мульти жахливо виводили. Мені ніхто не міг пояснити, що за фігня той Чебурашка, і мене це злило. Та зараз не про мене). Так от, я думаю, ще років 5-7 тому багато хто з нас чув краєм вуха, що "Союзмультфільм" продав права на Чебурашку якійсь японській компанії. І то, що в Японії був міні-бум на цю незрозумілу великовуху істоту - теж, думаю, всім відомо. Для прикладу, (sic!!111) японський офіційний сайт Проекту Чебурашка. Чимало японців взялися за вивчення російської мови, бо люблять Чебурашку. В Японії є різні магазини, де можна придбати товари "від Чебурашки"

Почалося все зі звичайного дубляжу ще російського мультфільму японською і закритого показу в Токіо. За кілька днів популярність героя Успенського почала експоненціально зростати і підприємливі вузькоокі, зметикувавши, викупили в "Союзмультфільму" права на використання бренда "Чебурашка" до 2023го року. Так-от, після кількасотого прокручування старих епізодів про пригоди Чубаки Чебурашки і його зеленого друга Генадія, після багатомільйонних продаж різноманітних мікроідолів Чебі (угу, саме так його тепер там називають), бошковиті нащадки самураїв вирішили, що треба радувати співвітчизників вітчизняним продуктом. І хоча права всі викуплені, і герой дитинства радянських дітей - вже японський чуть більше, ніж повністю - доблесні сушіїди твердо постановили собі, що треба щось дійсно "своє".

Як результат - анімований мультфільм "チェブラーシカ あれれ?" (Cheburashka Arere? [2009]) режисера Кудо Сусуму. Вийшов, як і всі пристойні аніме, в кількості 26 епізодів, правда короткуватих - по 3 хвилини кожен.

Завдяки нехорошим дядям-піратам з торентів можна зтягнути всі 26 епізодів з сабами і/або озвучкою. Конкретно - звідси

Але на цьому фантазія жителів країни Сонця, що сходить, не закінчилася.

18 грудня 2010 року в одному з наймодніших районів Токіо - Одайба відбулася довгоочікувана прем'єра для широкого глядача трьох нових мультфільмів. У ході півторагодинного сеансу були показані три мультфільми про Чебурашку - причому тільки перший з них - "Крокодил Гена" є повністю перезнятою версією російського мультфільму, що вийшов майже 40 років тому, а два інших - "Чебурашка і цирк" і "Поради Шапокляк" являють собою абсолютно нові історії. Протягом 6 років майстри-лялькарі з Росії, Японії і Південної Кореї трудилися над ляльковими персонажами. До того ж творіння японського режисера Макото Накамура, команда якого в 2004 році вирішила продовжити справу Едуарда Успенського, отримало високу оцінку у кінокритиків всього світу під час 23-го Токійського міжнародного кінофестивалю, що пройшов у жовтні. По завершенню кіно-показу на сцену вийшов режисер і творець "нового Чебурашки" Макото Накамура в супроводі двох суперзірок японського кіно - 11-річної Охасі Нодзомі і 19-річної Кітано Кі. В обох на руках красувалися плюшеві Чебурашки, поява величезного плюшевого Чебурашки в костюмі Санта-Клауса викликала бурю емоцій та оплесків у гостей кінотеатру.

Станом на сьогодні вирішується питання міжнародного прокату фільму.
І да, згідно з інформацією з деяких російськомовних ЖЖ японоживучих фанатів Чебі, існує думка, що в зв'язку з явною комерційною успішністю "Проекту Чебурашка" японці планують повністю викупити всі права в Успенського, а не лише права на бренд в "Союзмультфільму". Але це все лише чутки. А зараз - трейлер до нового Чебурашки і коротенький ролик про те, як його робили там, в Японії:

Хвостик: 5175839.jpg (322.4 Kb) · 9381497.jpg (59.3 Kb) · 9371611.jpg (145.6 Kb)


 
AlkoBabyДата: Понеділок, 10.01.2011, 00:23 | Пост № 2
Емарь
Тусовка: Валанцайко
Матюків: 143
Авторитет: 6
Статус: Нема
Країна: Україна
навіть не знаю шо написати. одні емоції. неконтрольовані.

кохана, зроби мені імпічмент! (с)
 
TimuRДата: Понеділок, 10.01.2011, 02:33 | Пост № 3
someone
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 938
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна
Ну, я тоже був, м'яко кажучи, здивований

Тепер мабуть пора чекати південнокорейську версію "Ну, погоди!" і індійський варіант "Трое из Простоквашино". Тоді мене точно ніщо вже не здивує і на Кінець світу-2012 / Прибуття інотланетян / Пришестя Месії я дивитимуся поглядом Чака Норріса, який двічі дорахував до нескінченості smile


 
AlkoBabyДата: Вівторок, 18.01.2011, 12:24 | Пост № 4
Емарь
Тусовка: Валанцайко
Матюків: 143
Авторитет: 6
Статус: Нема
Країна: Україна
індійський варіант?))) всі будуть конвульсивно танцювати, хвалити Крішну і безперестанку співати?))))) (Хічкок би зараз плакав і бився головою в стіну)

кохана, зроби мені імпічмент! (с)
 
Форумівка » other/autre/cits/anderer/другое/інше/ » Фото, відео, малюнки та інші цікавинки » Чебурашка. Японія. LOLWUT?! (радянським мультгероям непогано за кордоном)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright dpCorp © 2024