.
[ *Свіженькі матюки* · Шпіллєри · Панятія · Знайти · RSS · IP: 18.118.165.24]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форумівка » other/autre/cits/anderer/другое/інше/ » Флуд, флейм, плітки » ВІЛ/СНІД (чума 21 століття.)
ВІЛ/СНІД
RavAngellДата: Четвер, 08.05.2008, 20:18 | Пост № 1
Тусовка: Видалені
Країна: Україна





ВІЛ означає Вірус Імунодефіциту людини. Цей вірус є причиною СНІДу. Іноді ВІЛ називають "вірусом СНІДу". СНІД означає Синдром Набутого Імунодефіциту, вірус проникає в організм людини і руйнує його імунну систему. Імунна система є частиною людського організму, що допомагає нам боротися з інфекціями і хворобами. СНІД є синдромом. Іншими словами, це сполучення захворювань та симптомів. Людина, заражена ВІЛ, може прожити довгі роки, перш ніж цей вірус призведе до СНІДу. Ця схема ілюструє різницю між ВІЛ і СНІД. Після того, як вірус попадає в організм людини, проходить близько трьох місяців, і в організмі з'являються антитіла до ВІЛ, які можна знайти за допомогою тестів. ВІЛ поступово послабляє імунну систему, опір організму інфекції стає настільки слабким, що в організм легко проникає цілий ряд інших інфекцій, що викликають різні захворювання і погіршують стан здоров'я людини.
ВІЛ відносять до сімейства ретровірусів або "повільних" вірусів. Ослаблення імунної системи може тривати роками, і людина, заражена ВІЛ, може жити нормальним життям, перш ніж відбудеться погіршення її здоров'я. Виявити ВІЛ в організмі можна за допомогою спеціального аналізу крові приблизно через 3 місяці після зараження. Якщо як мінімум два різних спеціальних тести підтвердять наявність антитіл до ВІЛ у крові (дадуть позитивний результат), то це означає, що людина інфікована ВІЛ.

ВІЛ-інфіковані люди повинні підтримувати постійний контакт зі своїм лікуючим лікарем, щоб той мав можливість спостерігати за їхньою імунною системою. Існує аналіз крові, що називається Т-клітинний тест, або СD4, що показує, як імунна система справляється зі своїми функціями. Якщо кількість клітин СD4 з часом падає, це вказує на послаблення імунної системи. В ідеалі варто проходити цей тест кожні 3-6 місяців і регулярно порівнювати його результати.
ВІЛ передається від однієї людини до іншої такими способами:
При використанні нестерильних голок чи шприців (тих, котрі вже були у вживанні і заражені ВІЛ) для ін'єкцій;
При переливанні інфікованої крові неінфікованій людині;
При зайнятті незахищеним сексом;
Від інфікованої матері до новонародженої дитини під час виношування плоду, при пологах чи годуючи дитину грудьми (слід зазначити, що зараз існують ефективні препарати, що дозволяють запобігти передачі ВІЛ від матері до дитини. Ці препарати доступні в Україні).
ВІЛ не передається:
Через чхання, кашель, при перебуванні в одному приміщенні з інфікованою людиною (вірус дуже нестійкий і гине поза організмом людини);
Через укуси комах;
Через домашніх тварин;
При використанні загального посуду (чашок, вилок, ложок), рушників, постільної білизни, телефону, унітазу, ванни, басейну, і т.д.;
При обіймах, рукостисканні, поцілунку.

ВІЛ-інфекція на кожного впливає по-різному емоційно та фізично.Деякі почувають фізичний вплив ВІЛ майже відразу ж після інфікування і страждають захворюваням протягом усього життя, що залишилося. Інші відчувають слабкий вплив вірусу протягом багатьох років. Багато ВІЛ-інфікованих людей існують у проміжку "між" цими двома екстремальними випадками, періодично хворіючи і маючи проблеми зі здоров'ям та протягом тривалих періодів часу не випробуючи чи хвороб чи дискомфорту. Різні люди реагують по різному, дізнавшись, що він чи вона інфіковані ВІЛ. Деякі намагаються не думати про Віл-інфекцію і живуть, як і колись. Іншим же важко ігнорувати цю проблему, і вона стає основною частиною їхнього життя. В даний час не існує можливості лікування від СНІДу. При відсутності належного лікування в більшості ВІЛ-інфікованих людей ВІЛ переходить у стадію СНІДу через 5-10 років з моменту зараження. Тому СНІД вважається смертельним захворюванням. Незважаючи на це, багато людей з Віл-інфекцією живуть повноцінним життям протягом багатьох років.

На жаль, Україна визнана державою, яка найбільше за інших у Східній Європі постраждала від ВІЛ/СНІДу. Сьогодні у нас офіційно зареєстровано понад 49 тисяч осіб, що мають статус ВІЛ+. Серед них майже 4 тисячі дітей у віці до 14 років. В тенетах СНІДу перебувають понад 3 тисячі громадян України, з яких понад 100 дітей. Це офіційна статистика, зареєстрована в Українському центрі профілактики і боротьби зі СНІДом МОЗ України. А міжнародні експерти вважають, що ВІЛ-позитивних у нас значно більше.

Україна стоїть на межі загальнонаціональної епідемії ВІЛ/СНІД. Викликає занепокоєння той факт, що за останні п'ять років кількість випадків ВІЛ-інфекції в Україні зросла у 20 разів, і зараз за оцінками фахівців в Україні живуть близько 400 000 інфікованих осіб, — майже 1% дорослого населення.
Останні офіційні дані з http://www.moz.gov.ua/ua/main/icsm/sesinfo/hivaids/
ЗАХВОРЮВАННЯ НА ВІЛ/СНІД
станом на 01.04.2008
Кількість випадків (осіб з 1987) Всього Дорослі Діти
ВІЛ-інфіковані 127112 108914 18198
Хворі на СНІД 23575 22868 707
Померлі від СНІД 13237 12993 244
Але це офіційна статистика!!!! Скільки ще є таких, що навіть нездогадуються про свою біду і становлять загрозу оточуючим....



Навіщо я це все викладаю?.. Просто, сьогодні почув жахливу річ - ВІЛ інфіковані ідуть у наступ... У Франику діє група ВІЛ інфікованого населення, які спеціально розповсюджують цей вірус серед здорового населення. Вас можуть вколоти зараженою голкою будь - де, в громадському транспорті, в магазині, на концерті чи просто так посеред вулиці. Отак то.
Смерть уже близько. Soon dooms day...

 
RaspberДата: Неділя, 11.05.2008, 23:28 | Пост № 2
Naomi's lover
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 745
Авторитет: 30
Статус: Нема
Країна: Україна
Увага! У зв"язку з даною ситуацією закликаю всіх НЕ ВТРАЧАТИ ПИЛЬНІСТЬ!
ВОНИ СЕРЕД НАС!







ШО? ДОБІГАВСЯ?! xD
 
AzotДата: Понеділок, 12.05.2008, 18:58 | Пост № 3
Трушний
Тусовка: x-liberta team
Матюків: 266
Авторитет: 13
Статус: Нема
Країна: Україна
Quote (RavAngell)
У Франику діє група ВІЛ інфікованого населення, які спеціально розповсюджують цей вірус серед здорового населення.

для чого це? звідки така інфа?
 
RaspberДата: Понеділок, 12.05.2008, 19:01 | Пост № 4
Naomi's lover
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 745
Авторитет: 30
Статус: Нема
Країна: Україна
Quote (Azot)
для чого це? звідки така інфа?

Чутки... але нічний клуб "Вавілон" через це вже прикрили...







ШО? ДОБІГАВСЯ?! xD
 
AzotДата: Понеділок, 12.05.2008, 19:19 | Пост № 5
Трушний
Тусовка: x-liberta team
Матюків: 266
Авторитет: 13
Статус: Нема
Країна: Україна
Quote (Raspber)
нічний клуб "Вавілон" через це вже прикрили...

а конкретніше? якщо все справді серйозно то в інтернеті ( на інших, авторитетних сайтах ) повинна бути про це якась інфа.
Quote (Raspber)
Чутки...

здається просто чутки. думаю через цей випадок з "Вавілоном" все почалось. Просто не думаю, що комусь потрібно розповсюджувати вірус.
 
RaspberДата: Понеділок, 12.05.2008, 19:55 | Пост № 6
Naomi's lover
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 745
Авторитет: 30
Статус: Нема
Країна: Україна
Все одно завжди слід бути пильним - це корисно для здоров"я.






ШО? ДОБІГАВСЯ?! xD
 
RavAngellДата: Понеділок, 12.05.2008, 23:23 | Пост № 7
Тусовка: Видалені
Країна: Україна





Azot, за слухами на деякий час також було прикрито кінотеатр "космос", через знайдену в ньому голку від шприца, на яку сів випадковий відвідувач. А також в Середу 07,05,08 під час концерту було здійснено напад ВІЛ - інфікованих, які заразили більше десятка людей. (Цифри доходять до 50!!!). Ще раз повторюю - це тільки чутки.
Основний слід - який залишають після себе зловмисці - це маленька записочка у кишені жертви "тепер ти один із нас".

Додано (12.05.2008, 23:23)
---------------------------------------------

Quote (Azot)
Просто не думаю, що комусь потрібно розповсюджувати вірус.

От прикинь, держава забила на тебе болт. Ти заразився. Твої дії? Якщо ти нормальна здоромисляча людина - це звернутися у відповідні заклади і доживати останні дні у молитвах, чи щось подібне. Але й знайдуться такі егоїстичні особистості, які поставлять собі за гасло "Якщо я, значить і всі", або "якщо нас буде більше, можливо хтось подбає за нас...", "цей вірус послання з небес, я не міг заразитися просто так. Треба його розповсюдити, "просвітити" інших <_< "... Я дуже радий, що поки що про це не повідомлюють в ЗМІ. Адже, це може спричинити подібні заворушення в маштабах цілої країни... І тоді...

 
принцеса_ЛеяДата: Вівторок, 13.05.2008, 22:16 | Пост № 8
+50
Тусовка: Валанцайко
Матюків: 38
Авторитет: 6
Статус: Нема
Країна: Україна
Azot, тепер ти з нами!!!
 
RavAngellДата: Вівторок, 13.05.2008, 22:26 | Пост № 9
Тусовка: Видалені
Країна: Україна





принцеса_Лея, шо сурйозно.... А як його ???
 
RaspberДата: Вівторок, 13.05.2008, 22:47 | Пост № 10
Naomi's lover
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 745
Авторитет: 30
Статус: Нема
Країна: Україна
Quote (RavAngell)
це може спричинити подібні заворушення в маштабах цілої країни... І тоді...

чєл! Всі "офіційні" інфіковані стоять на обліку, так шо за заворушення бути не може, а ці шо розповсюджують вірус - це звичайні наркомани.







ШО? ДОБІГАВСЯ?! xD
 
RavAngellДата: Вівторок, 13.05.2008, 23:00 | Пост № 11
Тусовка: Видалені
Країна: Україна





Raspber, а ти краще подумай кого більше...........
Я говорю про заворушку в скритій формі - тобто будуть втіхаря всіх заражати і в інших регіонах.
 
RaspberДата: Середа, 14.05.2008, 12:45 | Пост № 12
Naomi's lover
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 745
Авторитет: 30
Статус: Нема
Країна: Україна
Пильність - перш за все!






ШО? ДОБІГАВСЯ?! xD
 
DIKOДата: Середа, 28.05.2008, 11:13 | Пост № 13
Чувак
Тусовка: Заблоковані
Матюків: 28
Авторитет: 1
Статус: Нема
Країна: Україна
ya teg proce vse 4yv,i ce ne smiwno
 
deadroseДата: Неділя, 08.06.2008, 12:16 | Пост № 14
САК-ТЯН
Тусовка: Валанцайко
Матюків: 285
Авторитет: 19
Статус: Нема
Країна: Україна
мда..ця проблема в нашому регіоні більш ніж серйозна! але не все,що люди говорять-чиста правда! я думаю,що половина із сказаного-просто плітки! хоча хто його знає,як так насправді..

~The cute little dead girl~
 
SaitOДата: Неділя, 08.06.2008, 18:01 | Пост № 15
-==HardCore Gamer==-
Тусовка: GAMER
Матюків: 328
Авторитет: 14
Статус: Нема
Країна: Україна
А чув шо в Аврорі теж були ці з голками! Це вже серйозно! doctor surprised




 
RavAngellДата: Неділя, 08.06.2008, 22:14 | Пост № 16
Тусовка: Видалені
Країна: Україна





Energy-GT, що серйозно?! Блін ці жоріки зовсім обхаміли! Але мну якщо чесно то попри мешти - я в таких місцях не тусуюсь.
 
PROMДата: Понеділок, 09.06.2008, 22:14 | Пост № 17
Fire&Metal САК-КУН
Тусовка: dpCREW
Матюків: 472
Авторитет: 16
Статус: Нема
Країна: Україна
Я б ту аврору всю голками закидав!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

БЕЗ ВОГНЮ НЕ ПРОЖИВЕШ!!!



 
RavAngellДата: Субота, 21.06.2008, 00:28 | Пост № 18
Тусовка: Видалені
Країна: Україна





PROM, руллз чєл biggrin biggrin biggrin
 
InFLameДата: Понеділок, 30.06.2008, 15:58 | Пост № 19
МаТУСя ВеЛИкОго ВаЛЯнКа!!!
Тусовка: Валанцайко
Матюків: 63
Авторитет: 4
Статус: Нема
Країна: Україна
...ем в маршрутках уже тож..ці з шприциками ходять((точніщше їздять cry doctor death death

.....Forever in a Dream
 
PROMДата: Понеділок, 30.06.2008, 21:29 | Пост № 20
Fire&Metal САК-КУН
Тусовка: dpCREW
Матюків: 472
Авторитет: 16
Статус: Нема
Країна: Україна
Quote (InFLame)
...ем в маршрутках уже тож..ці з шприциками ходять((точніщше їздять

Блін нежочу пішки додому вертатись...

badmood broken crazy fool megaphone priest punk


БЕЗ ВОГНЮ НЕ ПРОЖИВЕШ!!!



 
Форумівка » other/autre/cits/anderer/другое/інше/ » Флуд, флейм, плітки » ВІЛ/СНІД (чума 21 століття.)
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Copyright dpCorp © 2024