.
[ *Свіженькі матюки* · Шпіллєри · Панятія · Знайти · RSS · IP: 18.118.165.24]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форумівка » other/autre/cits/anderer/другое/інше/ » Флуд, флейм, плітки » Експерименти над свідомістю (Бінауральні хвилі)
Експерименти над свідомістю
TimuRДата: Понеділок, 15.06.2009, 00:20 | Пост № 1
someone
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 938
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна
Audio

Що ж, малята, прийшла пора розваг)) Сьогодні хочу розказати Вам про таку веселу штуку, як аудіонаркотики. Скажу наперед, що я не нестиму ніякої відповідальності, якщо в процесі експерименту Вами буде досягнуто бажаний ефект. Розказую тільки тому, що сам спробував і здалося мну, що то все повна лажа і самонавіювання)
Принцип дії будь-якого «традиційного» наркотику - хоч хімічного, хоч органічного походження - однаковий. Він потрапляє в кров, а з нею - в мозок, де впливає на певні «центри задоволень». І людині стає добре. Проте з розвитком аудіотехніки з'явилася ще одна можливість впливати на мозок. Це звукові хвилі певної частоти. Одні можуть заспокоювати, інші, навпаки, роблять людину агресивнішою.

Ще в XIX столітті німецький фізіолог Хайнріх Дофе відкрив реакцію мозку на так звані бінауральні ритми. Це звуки, які вухо не чує, але мозок уловлює. На практиці звучать дві мелодії певної частоти - від 1 до 1,5 кілогерц, та так, аби різниця між ними була не більше 30 герц. У мозку вони накладаються одна на одну, і виходить абсолютно інший звуковий сигнал. Причому, якраз в тому діапазоні, хвилі якого найактивніше сприймаються . Хочеш - використовуй бінауральні ритми як снодійне або ж як допінг.

Довгий час відкриття Дофе практично використовувати було неможливо - дуже складно було подати на обидва вуха різні сигнали. Але з появою стереонавушників, цифрової музики і Усесвітньої мережі ситуація змінилася. Будь-який хоч трохи грамотний експериментатор може синтезувати звуки потрібної частоти. Грубо кажучи, я і сам можу наробити цілу купу такої "наркоти", беручи до уваги цю інформацію:

> 40 Hz - Гамма-хвилі - Сильна розумова активність, світосприйняття
13–40 Hz - Бета-хвилі - Фізична активність, зконцентрованість
7–13 Hz - Альфа-хвилі - Релаксація, сонливість
4–7 Hz - Тета-хвилі - Сни, глубока медитація, REM-сни
< 4 Hz - Дельта-хвилі - Глубокі сни без сновидінь, втрата відчуття тіла

Короче кажучи, можете спробувати. Може на когось і подіє)
Щоб спробувати, обов'язкова наявність двох речей - стереонаушників (так як при прослуховувані через колонки ні в якому разі не подіє) і ангельського терпіння (так як доведеться слухати звичайний "білий шум" безперервно близько півгодини)

Доступно тільки для користувачів

Хвостик: 3540850.jpg (11.6 Kb)


 
TimuRДата: Понеділок, 15.06.2009, 00:20 | Пост № 2
someone
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 938
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна
Доступно тільки для користувачів

Quote (Андрій АРКАДЬЄВ, лікар-психотерапевт, лабораторія нейрології Центрального клінічного госпіталю)
- Звукотерапія - явище відоме. У медицині навіть існують цілі напрями, коли за допомогою звуку, а деколи і зображення на моніторі на людину виявляється дія з метою, наприклад, заспокоєння нервової системи. Але наскільки можна імітувати в мозку наркотичну дію, науці доки невідомо. Я допускаю, що взяли певну людину, накачали її несмертельною дозою наркотику і зняли енцефалограму мозку. На її основі склали звуковий трек і оголосили це, наприклад, звуковим аналогом ЛСД. Повторю, я не розумію, як це можна зробити на практиці. Але організм у кожної людини індивідуальний. І не факт, що доза, для одного несмертельна, безпечною виявиться і для іншого - це все дуже індивідуально. А по-друге, мені невідомі роботи, в яких би говорилося, що використання таких мозкових стимуляторів, навіть використовуваних для розслаблення, абсолютно не викликає звикання. До їх вживання потрібно відноситься дуже обережно.


 
TimuRДата: Понеділок, 15.06.2009, 00:31 | Пост № 3
someone
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 938
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна
Вдогонку до аудіо, можу порекомендувати оптикосимуляцію)
Значить, слухаємо трек "LSD" і вмикаємо цю програмуліну зі зручними для себе налаштуваннями. По закінченню експеримента ефект буде biggrin

і да, чуть вже не забув - опис ефектів цього всього тут)


 
TimuRДата: Понеділок, 15.06.2009, 00:57 | Пост № 4
someone
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 938
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна
А, ну і ще одне: обов'язково після прослуховування будь-чого з вищепереліченого вмикайте на прослуховування трек Reset
Quote (Один із сайтів з цією дрянню)
Этот трэк “обнуляет” ощущения вашего “накуренного” мозга на нормальные. Также данный трэк необходим для того чтобы избавится от состояния вызванного другим трэком (например стало плохое самочувствие или не устраивает состояние).


 
SAMOGONДата: Понеділок, 15.06.2009, 06:39 | Пост № 5
Емарь
Тусовка: dpCREW
Матюків: 135
Авторитет: 13
Статус: Нема
Країна: Україна
Тему треба стерти. Є різні піпл. Сорі.

F*ck You
 
SqueakДата: Понеділок, 15.06.2009, 08:17 | Пост № 6
За Ватерло!
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 924
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна
Quote (SAMOGON)
Тему треба стерти. Є різні піпл. Сорі.

А навіщо стирати? Люди мають знати, що на їх мозок можна певним чином впливати - менше будуть вірити всяким псевдо-кашпіровським, які розказують про свої магічні здатності і чарівну дію їхніх аудіозаписів. А використовувати чи ні - це вже особиста справа кожного.
Кому цікаво - тут є програмка, яка генерує ці ж таки бінауральні ритми. Статус шароварний, але місяць цілком можна користуватися тільки стандартними пресетами.

Доступно тільки для користувачів

І ще одне, якщо Ви епілептик - краще забудьте про це все. І взагалі - ця інформація для ознайомлення. Ваша особиста справа чи будете ви це використовувати чи ні. Автор ТЕМИ (а не матеріалу!!!) не несе будь-якої відповідальності за можливу шкоду. А файли, які розміщені вище - знаходяться не на нашому сервері і якщо вони несуть потенційну загрозу - то це особиста відповідальність власників тих ресурсів, на яких вони розміщені.

Не знаю, кому як. А як на мене, тут в більшій мірі діє ефект пласібо.

Тім, виклади посилання на джерела авторів.



And as your world collapses
I'll watch it die in silence
I wish this day would come now
Await it's dawning without fear

80c13e766a96635b69cd6a3ce0d0b0af

 
TimuRДата: Понеділок, 15.06.2009, 15:40 | Пост № 7
someone
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 938
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна
SAMOGON, це такі наркотики, як я - балерина. Я міг би в усій темі використовувати слово "аудіостимулятори", але так як насправді воно нічого не стимулює, то я притримуюсь назви, яка ходить по інтернетах - "аудіонаркотики". Якщо ці звукові файли на когось діють - це можна логічно пояснити) Справа в тому, що в Неті є немало сайтів, які розповсюджують ці аудіостимулятори. Звісно ж, небезкоштовно - в середньому по $1 за трек. Ті, хто таки вирішує віддати гроші за т.зв. "аудіонаркотик", по-перше, вже є потенційними наркоманами, а по-друге, самі собі навіюють, що мовляв "раз я плачу за це і його нема в вільному доступі, то воно дійсно торкне". Що в кінцевому результаті і відбувається - ефект пласібо, як сказав уже пан Squek. Як для прикладу приведу два посиланняДоступно тільки для користувачів

 
SqueakДата: Понеділок, 15.06.2009, 19:06 | Пост № 8
За Ватерло!
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 924
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна
TimuR, ми ще не перевірили один важливий факт. Можливо таке, що викладені тобою вище треки - це фейки (в чому я не сумніваюся ). Залишається сконструювати свій мегогеніальний трек, від якого вставляє afro Може нарешті станемо вумними . gentleman


And as your world collapses
I'll watch it die in silence
I wish this day would come now
Await it's dawning without fear

80c13e766a96635b69cd6a3ce0d0b0af

 
TimuRДата: Понеділок, 15.06.2009, 19:20 | Пост № 9
someone
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 938
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна
Розкладав треки звуковим редактором. В усякому разі, 4 трека з вищеперелічених складені по всім правилам бінауральності) Спробую пізніше скласти щось під себе, і накласти не білий шум, а щось інше)
Quote (Squek)
Може нарешті станемо вумними
biggrin


 
RaspberДата: Вівторок, 16.06.2009, 14:21 | Пост № 10
Naomi's lover
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 745
Авторитет: 30
Статус: Нема
Країна: Україна
LSD шось не взяло... ща героїном догонюсь biggrin






ШО? ДОБІГАВСЯ?! xD
 
MantikorДата: Вівторок, 16.06.2009, 16:32 | Пост № 11
† KIRA follower †
Тусовка: Мандатори
Матюків: 462
Авторитет: 19
Статус: Нема
Країна: Україна
Таке враження що Тімур захотів заробити на файлообмінниках і створив цю тему biggrin :D biggrin
Було б не погано до кожного треку дописати який ефект він має давати, ато я перед екзаменом включу собі якись і впаду в сплячку на тиждень biggrin



Я прошел сквозь жар огня,
Вслед пылала мне земля,
Ветры пели гимны крови...


Пост редагнув Mantikor - Вівторок, 16.06.2009, 16:33
 
TimuRДата: Вівторок, 16.06.2009, 16:49 | Пост № 12
someone
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 938
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна
Quote (TimuR)
і да, чуть вже не забув - опис ефектів цього всього тут)

Опис ефектів кожного треку. З англійською ж дружим?


 
RaspberДата: Вівторок, 16.06.2009, 19:18 | Пост № 13
Naomi's lover
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 745
Авторитет: 30
Статус: Нема
Країна: Україна
Мазафака! Шо за? Героїн не взяв, хоть я і півтори години вткав.






ШО? ДОБІГАВСЯ?! xD
 
PROMДата: Вівторок, 16.06.2009, 23:15 | Пост № 14
Fire&Metal САК-КУН
Тусовка: dpCREW
Матюків: 472
Авторитет: 16
Статус: Нема
Країна: Україна
У мене після ЛЗД звуки скривлювались, перших п"ятьхв кльово, а наніч всілякі жутікі снились...)))

БЕЗ ВОГНЮ НЕ ПРОЖИВЕШ!!!



 
SqueakДата: Вівторок, 16.06.2009, 23:46 | Пост № 15
За Ватерло!
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 924
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна
PROM, мені наніч теж жутіки снилися!
Тімур, вистави шось таке... ну ти розумієш, в мене шось PG перестав працювати. biggrin biggrin biggrin



And as your world collapses
I'll watch it die in silence
I wish this day would come now
Await it's dawning without fear

80c13e766a96635b69cd6a3ce0d0b0af

 
RaspberДата: Середа, 17.06.2009, 00:30 | Пост № 16
Naomi's lover
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 745
Авторитет: 30
Статус: Нема
Країна: Україна
Quote (Squek)
PG перестав працювати

йопт... найшов біду))) нах тобі тих звуків? на фапчан! biggrin biggrin biggrin







ШО? ДОБІГАВСЯ?! xD
 
SaitOДата: Середа, 17.06.2009, 17:25 | Пост № 17
-==HardCore Gamer==-
Тусовка: GAMER
Матюків: 328
Авторитет: 14
Статус: Нема
Країна: Україна
Шота мну не торкнуло!(




 
SqueakДата: Середа, 17.06.2009, 19:02 | Пост № 18
За Ватерло!
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 924
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна
Долой електроніку! cool


And as your world collapses
I'll watch it die in silence
I wish this day would come now
Await it's dawning without fear

80c13e766a96635b69cd6a3ce0d0b0af

 
TimuRДата: Вівторок, 30.06.2009, 02:07 | Пост № 19
someone
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 938
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна
Повністю розібравшись в усій цій фігні авторитетно заявляю - бінауральні хвилі дійсно мають вплив на людський організм!
Проте величина цього впливу залежить від кількох факторів:
  • ступінь навіюваності
  • зосередженість в момент прослуховування
  • фізичне навантаження
  • тип мозкової активності під час прослуховування

    Особисто я ще тиждня 2 тому зклепав один трек такого роду. На відміну від вищевиставленої "наркоти" він не може дати шкідливого впливу, довжина трека - 17 хвилин, замість білого шуму на бінауральні хвилі накладено музику а-ля "прогресів техно" в стилі гуртів Silentium, Dandelium i Asura
    Кому цікаво, пропоную прослухати. Доступно тільки для користувачів
    Цікаво дізнатись реакцію)


  •  
    SqueakДата: Середа, 01.07.2009, 23:59 | Пост № 20
    За Ватерло!
    Тусовка: ArchENEMY
    Матюків: 924
    Авторитет: 27
    Статус: Нема
    Країна: Україна
    TimuR, особисто тебе хоть раз погребло?


    And as your world collapses
    I'll watch it die in silence
    I wish this day would come now
    Await it's dawning without fear

    80c13e766a96635b69cd6a3ce0d0b0af

     
    Форумівка » other/autre/cits/anderer/другое/інше/ » Флуд, флейм, плітки » Експерименти над свідомістю (Бінауральні хвилі)
    • Сторінка 1 з 2
    • 1
    • 2
    • »
    Пошук:

    Copyright dpCorp © 2024