.
[ *Свіженькі матюки* · Шпіллєри · Панятія · Знайти · RSS · IP: 18.191.223.123]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форумівка » other/autre/cits/anderer/другое/інше/ » Флуд, флейм, плітки » Доля.... (Чи можна змінити те, що десь там написано?)
Доля....
SAMOGONДата: Неділя, 24.08.2008, 12:07 | Пост № 1
Емарь
Тусовка: dpCREW
Матюків: 135
Авторитет: 13
Статус: Нема
Країна: Україна
Як Ви вважаєте? Можна змінити свою долю і як це, хоча б приміром, зробити чи навпаки - не можна, не вийде?

F*ck You
 
PROMДата: Неділя, 24.08.2008, 12:24 | Пост № 2
Fire&Metal САК-КУН
Тусовка: dpCREW
Матюків: 472
Авторитет: 16
Статус: Нема
Країна: Україна
Фіг його знає , одні кажуть що можна, інші що ніколи...Наприклад я думаю що перед тим як ступити слідуючий крок ти вже міняєш свою долю , але ти ніколи не будеш знати в яку стороону кращу чи гіршу....

БЕЗ ВОГНЮ НЕ ПРОЖИВЕШ!!!





Пост редагнув Energy-GT - Середа, 27.08.2008, 10:40
 
^WonkA^Дата: Понеділок, 25.08.2008, 00:28 | Пост № 3
Чувак
Тусовка: Валанцайко
Матюків: 17
Авторитет: 5
Статус: Нема
Країна: Україна
йопть...я запуталась...по ідеї доля - це сама життєва мудрість людини...правильні чи неправильні кроки і кладуть дорогу...життя...і вирішують якою буде доля...взагаліто це дуже складно)))
 
RavAngellДата: Середа, 27.08.2008, 08:40 | Пост № 4
Тусовка: Видалені
Країна: Україна





Народ, перед тим, як щось міняти, треба бодай знати, що тебе чекає в майбутньому. Тобто розібратися з самим "предметом" долі.
 
RaspberДата: Середа, 27.08.2008, 10:11 | Пост № 5
Naomi's lover
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 745
Авторитет: 30
Статус: Нема
Країна: Україна
А я не вірю в долю, вірю в те, що я сам керую своїм майбутнім.






ШО? ДОБІГАВСЯ?! xD
 
SaitOДата: Середа, 27.08.2008, 10:43 | Пост № 6
-==HardCore Gamer==-
Тусовка: GAMER
Матюків: 328
Авторитет: 14
Статус: Нема
Країна: Україна
There is no fate!!!IMHO!!!




 
TerrorbladeДата: П'ятниця, 29.08.2008, 16:28 | Пост № 7
Емарь
Тусовка: модер
Матюків: 113
Авторитет: 13
Статус: Нема
Країна: Україна
Quote (Raspber)
я сам керую своїм майбутнім.

ТОЧНЯК! Кожен має право вибору, своїми вчинками ми самі робимо "долю" а не живемо "так як написано"........Імхо)



 
TimuRДата: П'ятниця, 29.08.2008, 18:09 | Пост № 8
someone
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 938
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна
Мдя... Імхо, долю змінити нереально... І причиною цього є те, що доля не є наперед визначаною, а твориться щомиті в залежності від твоїх бажань і вчинків. Грубо кажучи, "доля" - це твої підсвідомі плани на майбутнє і просто логічні наслідки якихось подій в житті. А змінювати те, що ти і так щомиті несвідомо міняєш - нереально. ІМХО

 
RavAngellДата: П'ятниця, 29.08.2008, 18:42 | Пост № 9
Тусовка: Видалені
Країна: Україна





Quote (TimuR)
Мдя... Імхо, долю змінити нереально... І причиною цього є те, що доля не є наперед визначаною, а твориться щомиті в залежності від твоїх бажань і вчинків. Грубо кажучи, "доля" - це твої підсвідомі плани на майбутнє і просто логічні наслідки якихось подій в житті. А змінювати те, що ти і так щомиті несвідомо міняєш - нереально. ІМХО

Тімуряко, дуже кльово сказано.
Це щось на зразок: "Ми не можемо змінити нашу долю тільки через те, що ми її і так міняємо".
 
SAMOGONДата: Субота, 30.08.2008, 09:04 | Пост № 10
Емарь
Тусовка: dpCREW
Матюків: 135
Авторитет: 13
Статус: Нема
Країна: Україна
На мою думку, є такий невеличкий вибір - або ми творимо свою долю або доля творить нас.

F*ck You
 
RaspberДата: Понеділок, 01.09.2008, 00:25 | Пост № 11
Naomi's lover
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 745
Авторитет: 30
Статус: Нема
Країна: Україна
Це називається "пливти за течією".






ШО? ДОБІГАВСЯ?! xD
 
TimuRДата: Понеділок, 01.09.2008, 15:50 | Пост № 12
someone
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 938
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна
Тобто це і є ті ж логічні наслідки якихось подій в випадку, коли ти ці наслідки не намагаєшся повернути вигідним тобі боком

 
SAMOGONДата: Вівторок, 02.09.2008, 18:44 | Пост № 13
Емарь
Тусовка: dpCREW
Матюків: 135
Авторитет: 13
Статус: Нема
Країна: Україна
невже "доля" така мізерна тема для розмови?

F*ck You
 
TimuRДата: Середа, 03.09.2008, 18:49 | Пост № 14
someone
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 938
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна
SAMOGON, я написав своє трактування "долі", і більше не бачу про що говорити. Взагалі, доля - це те, що станеться через те, що сталося, і лишень коли ти не прорахував якийсь з наслідків, коли трапляється щось неочікуване, лиш тоді розумієш, що "від тебе нічого не залежить" -- і називаєш свої прорахунки коротким словом "доля". ІМХО

P.S.: SAMOGON, якщо в тебе інакше розуміння "долі", то пиши, подискутуєм wink


 
tolДата: П'ятниця, 19.12.2008, 21:36 | Пост № 15
Емарь
Тусовка: Валанцайко
Матюків: 123
Авторитет: 6
Статус: Нема
Країна: Україна
Досить почне визначення долі було сказане вище, хоча над такою темою можна дискутувати вічно томущо ніколи не будемо знати напевне. А все тому що ми силило матеріальними категоріями, доля це вже не матеріальний світ тому ми не можемо її зроруміти цілком. от наприклад ми живемо в 3 вимірному світі (хоча є ще час але в ньому мми абсолютно лінійні) і ми не можемо уявити якийсь 4,5,6 вимір як не можем уявити 3 вимірну хвилю. цим всім я хочу сказати що доля це на мою думку якийсь прояв не матеріальності про який ми зможемо судити тільки просвітившись!!!!!!!! cool
 
MantikorДата: П'ятниця, 19.12.2008, 22:54 | Пост № 16
† KIRA follower †
Тусовка: Мандатори
Матюків: 462
Авторитет: 19
Статус: Нема
Країна: Україна
ІМХО, доля - це видумка людей, і вірити в неї це привілегія людей, нам так цікавіше жити, думаючи про долю, і про інші містичні речі, тому що люди такі створіння яким просто необхідно в щось вірити, що б це не було(доля, Бог, Ктулху smile ). Без віри втрачається сенс життя, тому вірити в долю(але не надмірно) це навіть корисно.
Виходячи з вищенаписаного частина людей міняє свою "долю" а інші просто "пливуть по течії"...

( wacko повний дурдом)



Я прошел сквозь жар огня,
Вслед пылала мне земля,
Ветры пели гимны крови...
 
TimuRДата: П'ятниця, 19.12.2008, 23:42 | Пост № 17
someone
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 938
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна
tol, Mantikor, ви безсумнівно праві) Але з точки зору скупої людської логіки моє трактування поняття "доля" теж має право на існування)

 
RavAngellДата: Субота, 20.12.2008, 00:28 | Пост № 18
Тусовка: Видалені
Країна: Україна





Mantikor, видум це чи не видум, але річ в тім, що для мене доля - це віщий сон, який збувається.
Те що людина формує свою долю - це факт. Проблема в тому, як знайти ті важелі, що в майбутньому змінять розстановку картів.
Проблема людини в тому, що вона не завжди бачить причинно - наслідковий зв'язок між її діями, подумками в теперішньому і наслідками у майбутньому, і тоді все скидується на повну відсутність такого поняття як доля. Я вірю в те, що долю можна виразити з допомогою законів певного порядку, "формул", якщо це звісно можна буде охарактеризувати такими словами.
 
MantikorДата: Субота, 20.12.2008, 10:31 | Пост № 19
† KIRA follower †
Тусовка: Мандатори
Матюків: 462
Авторитет: 19
Статус: Нема
Країна: Україна
Quote (TimuR)
tol, Mantikor, ви безсумнівно праві) Але з точки зору скупої людської логіки моє трактування поняття "доля" теж має право на існування)

Має право на існування будь-яке трактування долі, по причині неможливості доказати зворотнє, тобто немає доказів на спростування тої чи іншої теорії існування долі...

Quote (RavAngell)
Mantikor, видум це чи не видум, але річ в тім, що для мене доля - це віщий сон, який збувається. Те що людина формує свою долю - це факт. Проблема в тому, як знайти ті важелі, що в майбутньому змінять розстановку картів. Проблема людини в тому, що вона не завжди бачить причинно - наслідковий зв'язок між її діями, подумками в теперішньому і наслідками у майбутньому, і тоді все скидується на повну відсутність такого поняття як доля. Я вірю в те, що долю можна виразити з допомогою законів певного порядку, "формул", якщо це звісно можна буде охарактеризувати такими словами.

Всі ми віримо в своє трактуавння долі...
А щодо вираження долі за допомогою формул, думаю це можливо, науковці до цього наблизяться але років через 200.



Я прошел сквозь жар огня,
Вслед пылала мне земля,
Ветры пели гимны крови...
 
TimuRДата: Субота, 20.12.2008, 15:16 | Пост № 20
someone
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 938
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна
Quote (Mantikor)
А щодо вираження долі за допомогою формул, думаю це можливо, науковці до цього наблизяться але років через 200.

Якщо цим дійсно почати серйозно займатися, то не пройде й п'яти років, як отримаєш остаточну формулу. Вже зараз ясно, що це цілком можливо) Достатньо просто якомога точніше навчитись визначати важливість тієї чи іншої події / вчинку в глобальному плані, щоб потім враховувати коефіцієнт
впливу на майбутнє. Досить прораховувати всього кілька ходів наперед, якщо складаєш формулу сам для себе. І основне - поводитись так само, ніби ти не знаєш, що тебе чекає. В протилежному випадку твоя впевненість в 100% настанні якоїсь події викликає нездоровий інтерес в оточуючих - і доводиться прораховувати на кілька складових більше. Та все це цілком реально. Проте не завжди цікаво
P.S. Я цілком адекватна істота biggrin


 
Форумівка » other/autre/cits/anderer/другое/інше/ » Флуд, флейм, плітки » Доля.... (Чи можна змінити те, що десь там написано?)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Copyright dpCorp © 2024