.
[ *Свіженькі матюки* · Шпіллєри · Панятія · Знайти · RSS · IP: 18.222.120.133]
  • Сторінка 5 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Модератор форуму: PROM  
Форумівка » Неформат » Сейшини, концерти, вечірки тощо » Рок шторм (13 грудня 2008 року, м. Калуш, "РБК")
Рок шторм
RavAngellДата: Понеділок, 10.11.2008, 18:05 | Пост № 1
Тусовка: Видалені
Країна: Україна





Команда Світу Альтернативної Культури попереджає про наближення «Рок-Шторму» 13 грудня 2008 року у м. Калуші! У суботу на території рок – концерту буря сягатиме сотні децибел!
У зв’язку з даним попередженням в цей день всім слід вкритися в "Районному Будинку Культури" (район «Центр») о 15:03, що на Шевченка, 8.
Щоб потрапити до РБК слід мати запрошення, яке можна знайти у магазині «Астрея» (з 17 листопада 2008 року!!!).

Отож, справжній шторм для вас затіють:

1. Сave of Shadows, м.Івано-Франківськ. Молодий перспективний Melodic Deathcore гурт. Був створений як Eclyptik Warrior, потім після деяких змін у складі, з'явились вже як Сave of Shadows. Прослухати можна за посиланням http://vkontakte.ru/club4102894

2. Al.ко_кс, м. Долина. Хлопці лабають справжню альтернативну музику. Прослухати можна за посиланням: http://vkontakte.ru/club2564237
http://sak.do.am/forum/4-161-1

3. Зворотна тяга, м. Бурштин. Напрям гурту можна охарактеризувати, як альтернатива чи індастріал. Створені 2 роки тому, встигли виступити на численних сейшинах в м. Івано–Франківськ та області. Увійшли до десятки кращих гуртів на Першому Всеукраїнському рок-фестивалі "Про-РОК". Виступали у м. Калуші у 2007 році. Детальніше: http://www.backdraft.burshtyn.com/

4. One Reason Left, м. Львів. Гурт створено у 2007 році. Виступали на UpFest’i у м. Луцьк. Гурт хоча і досить молодий, проте рвуть публіку на професійному рівні! Оцінити можна за посиланням: http://www.myspace.com/onereasonleft
http://vkontakte.ru/club3188221

5. Crossroads, м. Калуш. Чуваки раніше звалися Синдром Незалежності. Хлопці грають вже досить довго. Брали участь у різних фестивалях у Львівській та Івано–Франківській областях. Зараз хлопці дещо змінили стиль, тож матимемо чудову нагоду оцінити їх у новому амплуа.

6. CordOn, м. Виноградів. Команда грає з 1996 року. За цей час виступали на численних концертах в Україні, так і за її межами (в 2006 році на фестивалі «Union of Rock» у Польщі). Детальніше: http://www.myspace.com/cordonband
http://sak.do.am/forum/4-147-1

7. Slap, м. Луцьк. Хлопці грають в стилі metalcore. Свою концертну діяльність розпочали з 2006 року. Мають численні нагороди та здобутки, зокрема:
фестиваль «Тарас Бульба» 2007 ІІ Премія, кращий гурт фестивалю «Велика Руханка» 2006-2007, номінанти Першої альтернативної премії (Луцьк) «Дж-Дж Awards », фестиваль «Тарас Бульба» 2008 ІІІ Премія
Детальніше: http://vkontakte.ru/club1194579

8. Pins, м. Кременчук. Група виступала практично на всіх масштабних і знакових фестивалях в Україні (Рок-Січ, Іншамузика-фест, Тарас Бульба Фест, Перлини Сезону та ін.) і вже зарекомендувала себе як сильний і професійний концертний колектив. Останнім досягненням PINS є третє місце в Національному фіналі міжнародного проекту The Global Battle Of The Bands 2008. Представляють новий альбом «Мандрівник». Группа вконтактє: http://vkontakte.ru/club2211196 . Офіційний сайт - www.pins.net.ua

9. Анна, м. Львів. На своє п’ятиріччя гурт підписав контракт з альтернативним продюсером Владом Ляшенком, який працює також з командою ТОЛ, та незалежним лейблом «Іншамузика». АННА прийшли на професійну сцену, прийшли всерйоз та надовго. Оцінити гурт можна тут: http://vkontakte.ru/club1397462 . Офіційний сайт - http://www.myspace.com/annalviv


  • між виступами цих гуртів вас дивуватиме професіоналізмом та майстерністю гастролюючий барабанщик Володимир Паламарчук

    Буря наближається!!!

    Хвостик: 1965225.jpg (33.4 Kb) · 2303525.jpg (43.4 Kb) · 5742616.jpg (35.7 Kb) · 6097101.jpg (40.3 Kb) · 9181628.jpg (32.2 Kb) · 1152988.jpg (33.8 Kb) · 9393971.jpg (34.3 Kb) · 5063384.jpg (32.4 Kb)
  •  
    appleДата: Понеділок, 05.01.2009, 22:16 | Пост № 81
    Покемон
    Тусовка: Валанцайко
    Матюків: 3
    Авторитет: 1
    Статус: Нема
    Країна: Україна
    А що над звітом із журнала означає надпис "A.Raspberry"?! smile
     
    TimuRДата: Понеділок, 05.01.2009, 23:03 | Пост № 82
    someone
    Тусовка: ArchENEMY
    Матюків: 938
    Авторитет: 27
    Статус: Нема
    Країна: Україна
    apple, це означає, що їхній (Oksygen'овський) звіт написаний по мотивам звіту, який написав пан Raspber smile

     
    appleДата: Вівторок, 06.01.2009, 00:42 | Пост № 83
    Покемон
    Тусовка: Валанцайко
    Матюків: 3
    Авторитет: 1
    Статус: Нема
    Країна: Україна
    Ааааа.... smile Мона було десь знизу те втулити,але менше з тим wink
    Дійсно...дуууже стисло написано,але добре,що написано smile
     
    RavAngellДата: Вівторок, 06.01.2009, 15:17 | Пост № 84
    Тусовка: Видалені
    Країна: Україна





    Наш Шторм, стаття повним обсягом для журналу "Oksygen".

    Пролог
    Ви знаєте, почну з того, що відвідавши багато концертів, сейшенів, вечірок, бачачи різнопланові рок-команди, в юному серці горіла надія, що буде свято і на нашій вулиці  Тобто, що і в Калуші колись станеться така подія. Ще в далекому 2005р., після того, як я вперше попав на концерт в Франківську в клубі “Княгинин”, горіла в серці така надія. Роки йшли... і першою торпедою, запушеною в калуську тишу і спокій став “Пром-Фест” 17 серпня 2007 року. Особливо згадую цей концерт, оскільки на ньому мені вдалося побувати не як глядачеві, а в складі одного з виступаючих гуртів. За що товаришу Прометейку від мене великий респект. Саме після цієї події я почав вірити, що неможливе – можливо. Якщо “Пром-Фест” був торпедою, яка зламала лід, то “Рок-Шторм” став справжнім ядерним ударом!
    Минув рік, і в Калуші почала діяти громадська організація “С.А.К.” («Світ альтернативної культури» - об’єднання людей, любителів важкої музики). Почав потрошку народжуватися проект рок-концерту, наша команда довго думала, планувала і нарешті розмови почали втілюватися у справу. До концерту – організація йшла повним ходом, і от все вдалося!

    Холодний ранок 13 грудня 
    Прокинувся я в 6:00... не спалося... З якоїсь радості в мене страшенно дерло в горлі, що я усунув посиленою чисткою зубів і полосканням горла  Далі кілька домашніх робіт і от – я повним ходом лечу в “РБК”, по дорозі викрикаю по мобільному Васі з “Cave Of Shadows”, щоб ті швидше їхали, бо зараз саундчек почнеться. Прибігши в “РБК” я зрозумів, що викрикав марно, оскільки не було світла  Далі “Шедоуси” нарешті приїхали, світло полагодили і почався саундчек. Ранок минав, гурти прибували, настав час починати.

    ШТОРМ!!!
    Початок затягнувся... вже було майже 16:00, в залі вже було повно народу, а концерт ще не почався. Нарешті останні приготування були закінчені, і я висунувся на сцену, щоб оголосити відкрити концерт і оголосити перший гурт. Шторм почався!!!

    “Cave Of Shadows” – хлопці чудово відкрили концерт, “шокова терапія” мелодік деткором дала мегаефект! В залі почався слем, публіка була щасливою. Самі ж хлопці від душі заряджали зал своїми піснями, шаленою енергією і драйвом та отримували на сцені велике задоволення від власного виступу.

    “Al.ko_kc” – ця команда приїхала до нас вже вдруге, і я скажу, що своєю музикою вони ще раз, тільки тепер уже ще сильніше, вдарили по стінах “РБК” відразу було видно, що гурт уже має досвід і грає дійсно класну і якісну музику.

    “Зворотна Тяга”
    – цю команду я бачив ще в 2006р. на концерті в Франківську. В Калуш вони приїхали в оновленому складі. І коли почали виступати, відразу стало зрозуміло, що зараз потужна і серйозна важка музика. Справді команда показала супер-клас. Багато хто казав, що вони б стали достойними хедлайнерами, я також приєднуюсь до цієї думки, і вважаю, що у них буде ще дуже багато значних досягнень.

    “Crossroads”
    – ветерани Калуської альтернативи показали всім, що і наш рідний Калуш має чим похвалитись перед гостями. Досвід, досвід... дуже сильний досвід. Виступ гурту був на дуже високому рівні.

    “One Reason Left” – а далі був металкор... в повному значенні цього слова! Гурт дав настільки потужний виступ, що його можна порівняти з вибухом солідної бомби! Серце вистрибувало з грудей, чуючи бластбіти і брейкдауни. А за кавер на “AILD – 94 hours” – окрема, моя особиста подяка!!!

    “CordOn”
    – і ось на сцену вийшли Виноградівські треш-металісти. Ця команда провела у нас чудовий виступ, який характеризувався чудовою якістю звуку, професійним і технічним музичним виконанням, та доставила публіці масу радості і задоволення.

    “Slap” – і знову металкор... Знову класне, жирне м’ясо. Розковбасило так, що я почав стрибати зі сцени  Музика була на дуже високому рівні. Зал знав пісні Луцьких металістів, і підтримував їх. Хлопцям у нас сподобалось.

    “Pins” – Найкращий на концерті звук! Це стовідсотково. І дуууже атмосферний виступ.
    Про них ще можна дуже багато говорити, однак це все словами не передати, - це треба слухати!

    “AHHA” - Ну от і вийшли наші хедлайнери, що ж виступ “Анни” супроводжувався шаленими криками залу, божевільними стрибками і танцями, і масою позитивної енергії.
    Присутні в залі знали всі пісні гурту напам’ять. “Анна” ще раз продемонструвала всю потужність свого звуку.

    ШТОРМ ВДАВСЯ!

    Думки гуртів

    Петро Куцик, ударник Al.ko_kc:
    "Ну, я можу сказати, що я ще до тепер під враженнями. Організація дуже-дуже класна. Чесно кажучи, не чекали. Групи підібрані також класно. Як учасник, то можу сказати, що сцена, звук, світло, публіка мене порвали. Дуже приємо було у вас виступати. Дуже тепло нас прийняли. Таких концертів якраз зараз бракує."

    Олексій Носенко, басист PINS:
    "Враження загалом дуже позитивні від концерту і організації в цілому. Приємно, що для музикантів були всі умови - харчування, гримерна (правда не опалювалась, але пережили нічого страшного)), транспорт, зворотні квитки, місце для продажу мерча. Скажу чесно, що не всюди навіть в столиці зустрінеш таку організацію і турботу організаторів про музикантів. Звук був хороший, світло також, публіка - досить молода, але щира і розумна. Відчувалась позитивна енергетика у всьому - у спілкуванні, музиці....загалом дуже позитивна була атмосфера. Нажаль гурти я особисто майже не слухав, бо на концертах такого формату дуже втомлюються вуха від гучного звуку...Але КордОн я особисто послухав. Мені сподобалось. Звучали вони краще ніж у Виноградові."

    NIKEL (Полянский), вокаліст Cave Of Shadows:
    "Хочеться відмітити якість, з якою був організований захід. Це дуже порадувало. Організатори створили чудову атмосферу, яка багатьом допомогла розслабитись і від душі повеселитись. Власне, маємо надію що даний захід буде проходити щорічно, а можливо і переросте в своєрідний фестиваль. Думаю це мав би бути один з плацдармів для роботи хлопців з С.A.K., оскільки концерт вдався на славу."

    Жужатко, гітара в Crossroads:
    "Всі гарно відлабали, хоч ми не були до кінця.
    "Зворотна тяга" - могли бути хедлайнерами)) Банди класно відпрацювали, бо коли ми вийшли на сцену, вже було досить жарко серед публіки. Хоча, думалось, що будуть дійсно альтернативні гурти, без замісу ню-метала. Взагалом круто, побільше б такого в Калуші) і спс організаторам)))"

    Р.Тіводор
    (вокал, гітара), гурт "CordOn":
    "Гурт CordOn дякує команди "САК" за запрошення прийняти участь у Вашому міроприємстві. Концерт був кльовий, трохи переживали за звук, але звучало все реально класно, сподобалась ваша жвава публіка. One Reason Left - рулять, PINS-випромінюють позитив. Раді будемо знов побувати на ваших міроприємствах. Успіху Вам та творчого надхнення."

    Сергій SAT Редькін– гітарист, гурт “Зворотна Тяга”:
    «Концерт пройшов вдало якісно і на рівні... Багато потужніх команд разом із потужнім звуком дали цей ефект ДРАЙВУ, на який всі сподівались, як музиканти так і відвідувачі даного дійства. Не можу не сказати що все пройшло чітко, але зважаючи на те, що це вперше, то на деякі нюанси взагалі можна не зважати... Надіюсь С.А.К. не зупиниться на цьому і піде дальше, вище і потужніше smile А ми завжди раді підтримати! З повагою гурт "Зворотна тяга".»

    Олександр (Gellik) вокаліст "SLAP”:
    "Спочатку, хотіли б сказати спасибі всім організаторам за те, що запросили, нагодували напоїли і благополучно відправили нас додому:)
    Емоції тепер, так би мовити: Slap дуже сподобалося у вас в місті, був дуже теплий, хороший прийом, якого ми навіть і не чекали (теж саме можу сказати про концерт у Виноградові), дуже порадувала організація концерту, багато з того що було в Калуші, не робиться на вже відомих фестах в інших великих містах, на яких нам вдалося побувати. Звук був щільний і хороший - і це теж приємно нас здивувало. Також було дуже добре, що в залі було мало (майже не було) неадекватного, п'яного, малолітнього народу і якщо навіть і виникали якісь сутички (хоча начебто нічого і не було) це все відразу припиняла охорона. Так само, дуже добре, що та же сама охорона (якій теж потрібно сказати окреме спасибі) адекватно сприйняла слем (це не скрізь буває, не всі розуміють нашу культуру :))
    Наш виступ я б особисто оцінив на 3 з "+"...або 4 з великим "–" не можу сказати, що все було погано, але ми завжди прагнемо до чогось кращого і професійнішого, щоб радувати наших фанів (їм, до речі, теж ВЕЛИКЕ СПАСИБІ ЗА ПІДТРИМКУ, ми ні разу не виступали в Закарпатській і Івано-Франківській областях, але прийняли нас дуже класно, майже весь зал знав наші пісні, знаєте, це дуже приємно:))
    Інші гурти: відразу скажу, не мав можливості подивитися всіх, але хочу відзначити (з тих кого вдалося послухати) One Reason Left, Зворотна Тяга, Cordon, Aнна, Pins.
    Більше всього сподобався виступ наших друзів Aнна і Pins ¬– дійсно професійні гурти, які продемонстрували належний рівень гри."

    A. Raspberry. 23.12.2008.

     
    SAMOGONДата: Середа, 07.01.2009, 08:36 | Пост № 85
    Емарь
    Тусовка: dpCREW
    Матюків: 135
    Авторитет: 13
    Статус: Нема
    Країна: Україна
    Звіт лапочка!

    respect


    F*ck You
     
    PROMДата: Четвер, 08.01.2009, 20:12 | Пост № 86
    Fire&Metal САК-КУН
    Тусовка: dpCREW
    Матюків: 472
    Авторитет: 16
    Статус: Тута
    Країна: Україна
    Звіт, просто нема слів...

    БЕЗ ВОГНЮ НЕ ПРОЖИВЕШ!!!



     
    RaspberДата: Неділя, 11.01.2009, 21:31 | Пост № 87
    Naomi's lover
    Тусовка: ArchENEMY
    Матюків: 745
    Авторитет: 30
    Статус: Нема
    Країна: Україна
    ))) Писав від душі) Думки гуртів теж порадували)






    ШО? ДОБІГАВСЯ?! xD
     
    pmwДата: Понеділок, 12.01.2009, 11:37 | Пост № 88
    Чувак
    Тусовка: Валанцайко
    Матюків: 31
    Авторитет: 2
    Статус: Нема
    Країна: Україна
    Звіт хороший, але чому "хедлайнери" не відгукнулись про концерт???
     
    RaspberДата: Понеділок, 12.01.2009, 17:24 | Пост № 89
    Naomi's lover
    Тусовка: ArchENEMY
    Матюків: 745
    Авторитет: 30
    Статус: Нема
    Країна: Україна
    Дійсно дивно, хоча повідомлення їм надсилалися...






    ШО? ДОБІГАВСЯ?! xD
     
    TimuRДата: Понеділок, 12.01.2009, 22:44 | Пост № 90
    someone
    Тусовка: ArchENEMY
    Матюків: 938
    Авторитет: 27
    Статус: Нема
    Країна: Україна
    Є один цікавий факт щодо думок гуртів)
    Всі "запити на інтерв'ю" подавались за допомогою соціальної мережі ВКонтакте.ру)))
    От і кричіть після цього, що "Вкантактє - зло!" biggrin


     
    RavAngellДата: Вівторок, 13.01.2009, 00:32 | Пост № 91
    Тусовка: Видалені
    Країна: Україна





    pmw, та яка різниця і так в звіті у журналі це не надрукували. І чому ж, Пінси відгукнулися) Я думаю їх можна вважати хедлайнером.

    Ps.

    Quote (ОФФТОП)
    Вконтактє - це зло. А втім, це особиста справа кожного.
     
    SAMOGONДата: Неділя, 18.01.2009, 14:01 | Пост № 92
    Емарь
    Тусовка: dpCREW
    Матюків: 135
    Авторитет: 13
    Статус: Нема
    Країна: Україна
    Рок-Шторм - це продукт справжньої дружньої роботи.

    F*ck You
     
    Форумівка » Неформат » Сейшини, концерти, вечірки тощо » Рок шторм (13 грудня 2008 року, м. Калуш, "РБК")
    • Сторінка 5 з 5
    • «
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Пошук:

    Copyright dpCorp © 2024