.
[ *Свіженькі матюки* · Шпіллєри · Панятія · Знайти · RSS · IP: 18.119.107.96]
  • Сторінка 3 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Модератор форуму: PROM  
Форумівка » Неформат » Сейшини, концерти, вечірки тощо » Рок шторм (13 грудня 2008 року, м. Калуш, "РБК")
Рок шторм
RavAngellДата: Понеділок, 10.11.2008, 18:05 | Пост № 1
Тусовка: Видалені
Країна: Україна





Команда Світу Альтернативної Культури попереджає про наближення «Рок-Шторму» 13 грудня 2008 року у м. Калуші! У суботу на території рок – концерту буря сягатиме сотні децибел!
У зв’язку з даним попередженням в цей день всім слід вкритися в "Районному Будинку Культури" (район «Центр») о 15:03, що на Шевченка, 8.
Щоб потрапити до РБК слід мати запрошення, яке можна знайти у магазині «Астрея» (з 17 листопада 2008 року!!!).

Отож, справжній шторм для вас затіють:

1. Сave of Shadows, м.Івано-Франківськ. Молодий перспективний Melodic Deathcore гурт. Був створений як Eclyptik Warrior, потім після деяких змін у складі, з'явились вже як Сave of Shadows. Прослухати можна за посиланням http://vkontakte.ru/club4102894

2. Al.ко_кс, м. Долина. Хлопці лабають справжню альтернативну музику. Прослухати можна за посиланням: http://vkontakte.ru/club2564237
http://sak.do.am/forum/4-161-1

3. Зворотна тяга, м. Бурштин. Напрям гурту можна охарактеризувати, як альтернатива чи індастріал. Створені 2 роки тому, встигли виступити на численних сейшинах в м. Івано–Франківськ та області. Увійшли до десятки кращих гуртів на Першому Всеукраїнському рок-фестивалі "Про-РОК". Виступали у м. Калуші у 2007 році. Детальніше: http://www.backdraft.burshtyn.com/

4. One Reason Left, м. Львів. Гурт створено у 2007 році. Виступали на UpFest’i у м. Луцьк. Гурт хоча і досить молодий, проте рвуть публіку на професійному рівні! Оцінити можна за посиланням: http://www.myspace.com/onereasonleft
http://vkontakte.ru/club3188221

5. Crossroads, м. Калуш. Чуваки раніше звалися Синдром Незалежності. Хлопці грають вже досить довго. Брали участь у різних фестивалях у Львівській та Івано–Франківській областях. Зараз хлопці дещо змінили стиль, тож матимемо чудову нагоду оцінити їх у новому амплуа.

6. CordOn, м. Виноградів. Команда грає з 1996 року. За цей час виступали на численних концертах в Україні, так і за її межами (в 2006 році на фестивалі «Union of Rock» у Польщі). Детальніше: http://www.myspace.com/cordonband
http://sak.do.am/forum/4-147-1

7. Slap, м. Луцьк. Хлопці грають в стилі metalcore. Свою концертну діяльність розпочали з 2006 року. Мають численні нагороди та здобутки, зокрема:
фестиваль «Тарас Бульба» 2007 ІІ Премія, кращий гурт фестивалю «Велика Руханка» 2006-2007, номінанти Першої альтернативної премії (Луцьк) «Дж-Дж Awards », фестиваль «Тарас Бульба» 2008 ІІІ Премія
Детальніше: http://vkontakte.ru/club1194579

8. Pins, м. Кременчук. Група виступала практично на всіх масштабних і знакових фестивалях в Україні (Рок-Січ, Іншамузика-фест, Тарас Бульба Фест, Перлини Сезону та ін.) і вже зарекомендувала себе як сильний і професійний концертний колектив. Останнім досягненням PINS є третє місце в Національному фіналі міжнародного проекту The Global Battle Of The Bands 2008. Представляють новий альбом «Мандрівник». Группа вконтактє: http://vkontakte.ru/club2211196 . Офіційний сайт - www.pins.net.ua

9. Анна, м. Львів. На своє п’ятиріччя гурт підписав контракт з альтернативним продюсером Владом Ляшенком, який працює також з командою ТОЛ, та незалежним лейблом «Іншамузика». АННА прийшли на професійну сцену, прийшли всерйоз та надовго. Оцінити гурт можна тут: http://vkontakte.ru/club1397462 . Офіційний сайт - http://www.myspace.com/annalviv


  • між виступами цих гуртів вас дивуватиме професіоналізмом та майстерністю гастролюючий барабанщик Володимир Паламарчук

    Буря наближається!!!

    Хвостик: 1965225.jpg (33.4 Kb) · 2303525.jpg (43.4 Kb) · 5742616.jpg (35.7 Kb) · 6097101.jpg (40.3 Kb) · 9181628.jpg (32.2 Kb) · 1152988.jpg (33.8 Kb) · 9393971.jpg (34.3 Kb) · 5063384.jpg (32.4 Kb)
  •  
    RavAngellДата: Неділя, 14.12.2008, 15:21 | Пост № 41
    Тусовка: Видалені
    Країна: Україна





    В мене легка форма контузії.
     
    RaspberДата: Неділя, 14.12.2008, 20:52 | Пост № 42
    Naomi's lover
    Тусовка: ArchENEMY
    Матюків: 745
    Авторитет: 30
    Статус: Нема
    Країна: Україна
    Народ!!! ФОТИ МОЖ ПОДИВИТИСЬ ТуТ!!!






    ШО? ДОБІГАВСЯ?! xD
     
    RaspberДата: Понеділок, 15.12.2008, 14:02 | Пост № 43
    Naomi's lover
    Тусовка: ArchENEMY
    Матюків: 745
    Авторитет: 30
    Статус: Нема
    Країна: Україна
    ЙО-МА-Йо!!! Шо за дохляк на форумі??? Шо нікому немає шо сказати??!!
    Блін! Та афігенський мега-фест був!!! Ау!!! Піпл!!!!!!!!







    ШО? ДОБІГАВСЯ?! xD
     
    RavAngellДата: Понеділок, 15.12.2008, 16:31 | Пост № 44
    Тусовка: Видалені
    Країна: Україна





    Хто на камеру знімав - відео десь викладайте.
     
    SaitOДата: Понеділок, 15.12.2008, 23:34 | Пост № 45
    -==HardCore Gamer==-
    Тусовка: GAMER
    Матюків: 328
    Авторитет: 14
    Статус: Нема
    Країна: Україна
    Радий привітати всю команду Світу Альтернативної Культури з нашою першою перемогою! Я хочу подякувати всім, і напевно не тільки я, а й вся команда, за активну участь у проведенні, подякувати всім хто нам допоміг до, підчас і після фесту! Я всі вас ЛЮБЛЮ, ми всіх вас ЛЮБИМО! Мої враження просто неопистати словами!




     
    SaitOДата: Понеділок, 15.12.2008, 23:41 | Пост № 46
    -==HardCore Gamer==-
    Тусовка: GAMER
    Матюків: 328
    Авторитет: 14
    Статус: Нема
    Країна: Україна
    Як я міг забути: ДУЖЕ-ДУЖЕ-ДУЖЕ ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ ГУРТАМ!




     
    PROMДата: Понеділок, 15.12.2008, 23:43 | Пост № 47
    Fire&Metal САК-КУН
    Тусовка: dpCREW
    Матюків: 470
    Авторитет: 16
    Статус: Нема
    Країна: Україна
    wacko Взагалі, просто вражений гарною публікою, гуртами, і взагалі всіма хто прийшов підтримати наш дебют, дуже всім вдячний!!!!!! <_< clap clap band

    БЕЗ ВОГНЮ НЕ ПРОЖИВЕШ!!!



     
    ZyzatkoДата: Понеділок, 15.12.2008, 23:54 | Пост № 48
    Нєфор
    Тусовка: Валанцайко
    Матюків: 93
    Авторитет: 5
    Статус: Нема
    Країна: Україна
    маладци хлопці, я за вас рада)
    і подякую від всіх(ну заслужено), що ви організовуєтесь)))


    ...так кто ж ты наконец?
    - Я - часть той силы, что вечно
    хочет зла и вечно совершает благо.
     
    RavAngellДата: Понеділок, 15.12.2008, 23:56 | Пост № 49
    Тусовка: Видалені
    Країна: Україна





    Zyzatko, а тобі дякуємо за моральну підтримку у важкий для нас час. Чесно ти нам допомогла тим, що вірила в нас!
     
    pmwДата: Вівторок, 16.12.2008, 00:26 | Пост № 50
    Чувак
    Тусовка: Валанцайко
    Матюків: 31
    Авторитет: 2
    Статус: Нема
    Країна: Україна
    де звіт з концерту?????????????????????????????????????????????????????????????????......
     
    RavAngellДата: Вівторок, 16.12.2008, 01:07 | Пост № 51
    Тусовка: Видалені
    Країна: Україна





    pmw, буде скоро)))) А з Бавки де звіт cool cool cool
     
    TimuRДата: Вівторок, 16.12.2008, 02:23 | Пост № 52
    someone
    Тусовка: ArchENEMY
    Матюків: 938
    Авторитет: 27
    Статус: Нема
    Країна: Україна
    поки готується звіт від власне "Світу Альтернативної Культури", зробимо так:


    скачати тут (формат FLV, 9.59 Мб, тривалість - 3:40 хв)


     
    RavAngellДата: Вівторок, 16.12.2008, 02:27 | Пост № 53
    Тусовка: Видалені
    Країна: Україна





    Перший гурт зветься Cave of Shadows. Вони доволі молоді, як команда, але виступили досить гідно. Позиціонують себе, як melodic deathcore.
    Отож почали грати вони в 16:17. Хлопці довго строїлися. На третій пісні в гітариста порвалася струна. Довелося провести заміну, в чому гурту допомогли Алкокси. Хлопці мали виступати 15 хвилин, проте через вищезазначені причини пробули на сцені десь хвилин 20 - 25.
    Мушу зауважити, що публіка була дуже шокована. У багатьох на голові волосся дибом поставало. Але вони забезпечили необхідний ефект несподіванки! - Хлопці зірвали публіку моментально. Вже з перших акордів почався слем.
    Щодо самої музики важко сказати - це імхо дез метал. Гурт хоча і молодий, проте думаю в них є всі перпективи. Як вони самі кажуть: "Наш рівень росте з кожною рєпою". І я з цим погоджуюся на всі 100%, оскільки мав нагоду нещодавно спостерігати їх виступ на Систем Андеркласі в Коломиї. Скажу так - вони серйозно підготувалися до нашого концерту. Зараз серед калушан ходить дуже багато позитивних відгуків про них. Під час виступу Cave of Shadows до мене вибіг давній друзяко зі слему і сказав: "Блін, вони круті!"
    Як люди - вони теж мені сподобалися - дуже цікаві молоді особистості.

    Al.ko_ks

    Далі на сцену вийшли долиняни - Al.ko_ks. Хлопці зачарували всіх своєю меланхолійною лірикою. Команда виступає в Калуші вже в 2, тому публіка досить добре знала їх та їхні пісні. Всім дуже сподобалося. Чекаємо нових виступів цього гурту.

    Зворотня тяга
    Хлопці з Бурштина. Грають музику, яку багато хто характеризує як репкор. Хоча тут можуть бути спори і я з цим теж до кінця не погоджуюся. Тому назвемо їх загальним словом - Альтернатива. Команда вела себе, як єдине ціле - всюди разом, постійно дивилися один за одним. Тому з ними проблем ніяких не було.
    Щодо виступу на сцені то хочу зауважити дуже оригінальний скрім вокаліста, який поєднувався з мелодійними семплами клавішника, гітарним перегрузом та короткими збивками на барабанах. Команда виступала в своїй фірмінній юніформі, тому виглядала дуже оригінально і круто. Після їх виступу в залі ще довго кричали "зворотня тяга!!!". Основна увага режисера калуського ТБ була спрямована саме на цю команду.

    Цей гурт дуже сильно вразив мене, як і гурт Al.ko_ks. Дуже круто! Ось, що значить якісний звук.

    One Reason left
    Ну цей гурт став повним відкриттям для м. Калуша. Красунчики хлопці стали улюбленцями наших дівчат. А взагалі імхо - це один з самих молодих і прогресивних гуртів металкор-сцени Західної України. За словами хлопців вони сильно лагали. Проте, з цим мало хто погоджується і зараз чую лише позитивні відгуки про цю команду. Кавер на As I Lie Dying - 94 hours зірвав справжній фурор. В залі спокійно мабуть не стояв ніхто.

    CordOn

    Дуже якісний треш метал. Я думаю тут, якісь слова лишні - гостра лірика, мелодійні гітарні рифи та красивий рівний бласт бітинг... Виноградів, я вас люблю! Публіка була в захваті. Я не можу зрозуміти, чому така професійна команда до сих пір знаходиться в андеграунді. Думаю багато відвідувачів концерту зі мною погодяться.
    А взагалі, я хочу подякувати цій команді, адже вони допомогли нам в організації концерту!

    Гурт Slap.
    Дуже виважені молоді люди, з якими дуже приємно мати справу і взагалі спілкуватися.
    Хтось закинув ідею зігнати стейдж дайверів зі сцени під час виступу даного гурту. Проте, Сашко (вокал) заборонив мені це робити і сказав, що сам з усім справиться і йому ніхто не заважає.
    Спостерігав їх безпосердньо за сценою. Судячи з реакції публіки - хлопці дійсно кльово відлабали. Я був дуже здивований, що багато хто в залі знав їх пісні, зокрема "Місто печалі горить" і підспівував їм. Враження тільки позитив. Після виступу, Віктор Новосьолов (соліст Анна) підбіг до Сашка і почав висловлювати свої схвальні враження щодо виступу. Мені гурт теж дуже сподобався.

    Pins
    "Вони мали бути хедлайнерами".... "Такого звуку я ще не чув" ... "Цей вокаліст, якийсь дємон з іншого світу" ... "Неначе портал якийсь відкрився". ...
    Професійне обладнання музикантів (гітаристи грали на гібсонах) і незрівнянних звук бразилійського народного інструменту берімбао дало свій ефект. Публіка зачаровано споглядала за дивними рухами Чері (вокаліста) і підспівувала відомі пісні. Вони справжні професіонали ось, що я скажу. І нехай хтось їх рівняє до Tool... Та вони мають своє незрівнянне обличчя.

    Anna
    Хлопці приїхали десь в 14:20. Почався саунд чек, який тривав досить довго, через що були затримки з початком концерту.
    Проте воно вартувало цього. Хедлайнери цього вечора підняли стомлену публіку, яка вже почианала розсідатися по закутках і вибила з них останні сили. Хлопці виступали годину. Після виступу публіка викликала музикантів на біс, де вони зіграли пісню, яка стала екслюзивом, оскільки вона ще ніде не записана і гралася лише на репетиціях.
    Відлабали як завжди фірмінно і кльово. Всі були в захваті. Під час виступу вокаліст не розрахував можливості мікрофонного журавлика і звалився на сцені. Проте так швидко піднявся, що мало хто помітив це падіння і сумніваюся, що хтось встиг сфотографувати. Виглядало фірмінно, неначе, так задумано.
    Щодо самих цих людей хочу зауважити - що вони прості хлопці, без лишнього пафосу і понтів. Люди, які до безмежжя люблять свій гурт і музику, яку вони грають.

    Ряд цікавих організаторських фактів.
    1. Три гурти приїхали тільки в 16 годині, тому виступали без саунд чеку. Ану вгадайте які саме)
    2. За словами Нестеренко з Анни: "Звук надзвичайно якісний. В небагатьох містах нам ставили таку апаратуру" (нагадаю звук ставила команда П. Гулена з м. Івано-Франківськ).
    3. Зранку хтось з виступаючих мав розлад шлунку і тому сходив в туалет РБК. Після того адміністрація САК змушена була бігти за освіжувачем повітря, який зміг вивести нестерпий запах лише за 2-3 години після використання.
    4. Гримерка для гуртів не опалювалася. Тому було дуже холодно. Не було змоги розігріти цю кімнату, оскільки електрик категорично заборонив вмикати додаткове навантаження в електричну мережу.
    5. Звук за словами звукача становив десь в районі 7 квт. Хоча звуку було привезено десь на 10 квт.
    6. Основну масу людей, що завітали на РОК-Шторм становили іногородні заїжджі люди. Загальна кількість людей, що прийшла на масовий захід десь в районі 300-350 чоловік.
    7. Охоронці фірми "Арте" поставилися дуже лояльно до заходу і з зацікавленням слухали розповіді Прометея про те, що таке слем, мош, стейдж дайвінг, сайкл піт та інше.
    8. Після концерту було зломано коліно умивальника в туалеті.
    9. Наймолодші учасники слему - це діти років 8-10, які в захваті повторювали рухи своїх старших друзів.
    10. На концерт приїхали журналісти газети "Експрес", калуського міського телебачення. Після концерту голова організації та його перший заступник дали інтерв'ю для даного каналу і газети

     
    AzotДата: Вівторок, 16.12.2008, 11:17 | Пост № 54
    Трушний
    Тусовка: x-liberta team
    Матюків: 266
    Авторитет: 13
    Статус: Нема
    Країна: Україна
    класний концерт був, гурти були дуже різнопланові)) тому думаю всі хто прийшов залишились задоволені. хочу почитати звіт з афтер-паті happy бо дуже часно на вечірці після концерту відбуваються не менш цікаві події)))
     
    RavAngellДата: Вівторок, 16.12.2008, 12:51 | Пост № 55
    Тусовка: Видалені
    Країна: Україна





    Quote (Azot)
    класний концерт був, гурти були дуже різнопланові)) тому думаю всі хто прийшов залишились задоволені. хочу почитати звіт з афтер-паті happy бо дуже часно на вечірці після концерту відбуваються не менш цікаві події)))

    Дякую. Ми старалися.
    Звіт "автопаті" biggrin Ну не знаю. Можна буде якось.

     
    RaspberДата: Вівторок, 16.12.2008, 13:11 | Пост № 56
    Naomi's lover
    Тусовка: ArchENEMY
    Матюків: 745
    Авторитет: 30
    Статус: Нема
    Країна: Україна
    Quote (RavAngell)
    Зранку хтось з виступаючих мав розлад шлунку і тому сходив в туалет РБК. Після того адміністрація САК змушена була бігти за освіжувачем повітря, який зміг вивести нестерпий запах лише за 2-3 години після використання.

    То Гогі!!! - Самий срущий гітарист! biggrin
    biggrin biggrin







    ШО? ДОБІГАВСЯ?! xD
     
    RavAngellДата: Вівторок, 16.12.2008, 13:18 | Пост № 57
    Тусовка: Видалені
    Країна: Україна





    Quote (Raspber)
    То Гогі!!! - Самий срущий гітарист! biggrin

    Ти чо кантору здаєш.
     
    pmwДата: Вівторок, 16.12.2008, 14:19 | Пост № 58
    Чувак
    Тусовка: Валанцайко
    Матюків: 31
    Авторитет: 2
    Статус: Нема
    Країна: Україна
    Quote (RavAngell)
    Три гурти приїхали тільки в 16 годині, тому виступали без саунд чеку. Ану вгадайте які саме)

    ггГГгггг....здається, я знаю про кого йде мова...і навіть здогадуюсь причину запізнення... biggrin
     
    RavAngellДата: Вівторок, 16.12.2008, 14:27 | Пост № 59
    Тусовка: Видалені
    Країна: Україна





    pmw, гиги)
     
    deadroseДата: Вівторок, 16.12.2008, 15:51 | Пост № 60
    САК-ТЯН
    Тусовка: Валанцайко
    Матюків: 285
    Авторитет: 19
    Статус: Нема
    Країна: Україна
    Quote (RavAngell)
    Проте так швидко піднявся, що мало хто помітив це падіння і сумніваюся, що хтось встиг сфотографувати.

    А я встигла tongue !!!



    ~The cute little dead girl~
     
    Форумівка » Неформат » Сейшини, концерти, вечірки тощо » Рок шторм (13 грудня 2008 року, м. Калуш, "РБК")
    • Сторінка 3 з 5
    • «
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • »
    Пошук:

    Copyright dpCorp © 2024