.
[ *Свіженькі матюки* · Шпіллєри · Панятія · Знайти · RSS · IP: 18.119.107.161]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форумівка » other/autre/cits/anderer/другое/інше/ » Флуд, флейм, плітки » Фемінізм (гендерна рівність)
Фемінізм
SqueakДата: П'ятниця, 06.02.2009, 11:59 | Пост № 1
За Ватерло!
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 924
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна
Фемінізм - теорія рівності двох статей, яка творить ідейну основу організованого руху жінок. Суттю феміністичних переконань є думка, що жінка зазнає суспільної дискримінації, насамперед через приналежність до своєї статі. Слово фемінізм сконструював французький соціаліст-утопіст Шарль Фур'є у кінці XVIII ст.. Він вважав, що «соціальний стан жінок є мірилом суспільного прогресу». Він іменував феміністами прихильників жіночого рівноправ'я.

Різновидом фемінізму є Анархо-фемінізм (також званий анархічним фемінізмом) сполучає анархізм і фемінізм. Він розглядує патріархат як один з проявів ієрархії і тому головну проблему суспільства. Анархо-феміністи вірять, що боротьба проти патріархату - найважливіша складова класової боротьби і боротьби анархістів проти держави і капіталізму. По суті, ця філософія бачить боротьбу анархістів як необхідний компонент боротьби феміністок (феміністів) і навпаки. Кажучи словами Сюзан Браун, «оскільки анархізм - політична філософія, що протиставляє себе всім владним стосункам, він по суті своїй є феміністським».

Так нам говорить, wiki. Створити цю тему мене надихнула, щойно прочитана стаття в одній з газет про те, що жінки зараз в США почувають себе далеко не такими щасливими, як колись. І що серед осіб чоловічої статі спостерігається набагато більше оптимістів. Чому так? Соціологи пояснюють це тим, що разом з так званою гендерною рівністю прийшла і рівність обов'язків. Жінки почали виконувати багато з того, до чого раніше просто не допускалися, але водночас нові сфери діяльності потребують і додаткової відповідальності. А чи може жінка за своєю природою виконувати такі обов'язки?
Отож, мене цікавить Ваша думка - що для Вас фемінізм? Що ви думаєте з цього приводу? Чи потрібно захищати права чоловіка? Чи знущаються у нас з жінок? Що буде далі?



And as your world collapses
I'll watch it die in silence
I wish this day would come now
Await it's dawning without fear

80c13e766a96635b69cd6a3ce0d0b0af

 
ЧумаДата: П'ятниця, 06.02.2009, 17:30 | Пост № 2
...on black wings
Тусовка: Валанцайко
Матюків: 96
Авторитет: 6
Статус: Нема
Країна: Україна
Може в Україні і не має відкритої дискримінації, але вона все одно є вприхованій, підсвідомій формі...
Ось чудовий приклад: Якщо на роботу влаштовується хлопець і дівчина з одинаковою освітою, розумовими можливостями і т. п.,
то на роботу скоріше візьмуть хлопеця і найдуть для цього тисячу причин...типу: та дівка не відповідальна, розсіяна...
Але жінки всетаки мають краще становище в суспільстві... happy tongue
 
tolДата: П'ятниця, 06.02.2009, 17:42 | Пост № 3
Емарь
Тусовка: Валанцайко
Матюків: 123
Авторитет: 6
Статус: Нема
Країна: Україна
Ну фемінізм це хороша штука, але вона пішла не тим шляхом жінки своїм бажанням вбивають в собі дійсну жіночність, і що ще гірше вбивають і чоловіків навколо себе(приклад жіноцтво згадує про фемінізм коли хоче ще більше змордувати і так меншість людства, це я про чоловіків) + так вже повелося що в нас різна фізологія і психологія а зрівняння збиває всі біологічні ритми, що дуже шкідливо!!! Як би фемінізм мав на меті покращення розуміння між статями я б був би за нього а так це повна срань(ІМХО) cool
 
TimuRДата: П'ятниця, 06.02.2009, 17:45 | Пост № 4
someone
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 938
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна
Я думаю, будь-яку людину треба передусім розглядати як особистість, а потім вже дивитись на стать)
Жінки хочуть більше прав - чому б і ні? Але в нагрузку і обовязки... Все-одно на підсвідомому рівні чоловіки завжди вважатимуть слабку стать таки слабкою. Яким би хорошим спеціалістом жінка не була, для більшості чоловіків вона передусім жінка.
Слабка стать сильніше сильної в силу слабкості сильної статі до слабкої smile


 
tolДата: Субота, 07.02.2009, 12:45 | Пост № 5
Емарь
Тусовка: Валанцайко
Матюків: 123
Авторитет: 6
Статус: Нема
Країна: Україна
Quote (TimuR)
Слабка стать сильніше сильної в силу слабкості сильної статі до слабкої
TimuR, ну ти і закрутив хоча все дійсно так +1
 
SqueakДата: Неділя, 08.02.2009, 14:54 | Пост № 6
За Ватерло!
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 924
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна
Думав посипеться суцільний флуд, але tol, TimuR +1!
Особисто я вважаю, так як
Quote (tol)
але вона пішла не тим шляхом
.
На моє глибоке переконання, про рівність, як таку говорити не зовсім доречно, адже жінка та чоловік все таки мають відмінності. І баланс настає саме тоді, коли чоловік займається своїми обов'язками, а жінка відповідно своїми. Звісно, що перед Богом, як і перед законом всі ми рівні. Тільки про рівність в такому контексті має йти мова.
Зараз йдуть певні тенденції у світі, відповідно до яких жіноцтво, несучи в собі образу невідомо перед чим, де факто стає не тільки слабшою половиною світу, але й домінуючою. Одного разу навіть бачив фільм, у якому зображується повний "матріархат" (навіть моногендерне суспільство) майбутнього. Де був єдиний чоловік cool Скажу відверто - цілковитий матріархат можливий. Ми бачимо приклад суспільства амазонок, який дуже наближався до цієї мети, хоча й були присутні, проте виконували тільки дітородну функцію. У первіснообщинному ладі та світі тварин на рівні інстинктів також спостерігається (гався) матріархат. У цьому фільмі жінки відтворювалися шляхом штучного запліднення... Отож, чоловіки не потрібні були навіть для того, щоб виконувати свою функцію.

Як наслідки:
* зростання кількості сексуальних меншин... Як лесбіянок, так і гомосексуалістів;
* зростання кількості суєцидів обох статей (хоча в структурі переважає кількість чоловічих самогубств);
* зростання кількості психічних порушень (знову ж таки обох статей), порушень функціонування жіночого організму вцілому (погіршення здоров'я);
* наслідки демографічного характеру - зменшення природного приросту населення (сучасна ділова жінка немає часу на дітей);
* збільшення кількості розлучень.

Жінки ви вважаєте, що Я не правий. Гаразд. Тоді я доведу, Вам, чим ми не рівні:
1. Чоловіки служать в армії. Жінки - ні.
2. Одинокий чоловік, що доглядає дитину - не має жодних пільг, на відміну від одинокої матері. В автобусі неодноразово бачу картину, коли чоловік з дитиною їде стоячи і жінки не уступають йому місце.
3. Жінки практично не ведуть будівельних робіт.
4. Святкується міжнародний жіночий день 8 березня, який в нашій державі є навіть вихідним. Міжнародний чоловічий день 1 листопада, знають мабуть кілька відсотків населення... Я не кажу про день армії, адже я, наприклад, не віддав армії жодного дня і не шкодую про це, і не вважаю себе чимось неповноцінним в порівнняні з тим, хто служив в армії.
5. Гендерна нерівність перед законом. Є ще моменти у вітчизняному законодавсті, коли за однакові злочини чоловіки отримують меншу міру покарання аніж жінки.
6. Нерівні шлюби. Здебільшого жінки вважають, що чоловік має бути старшим жінки на енну кількість років.
ТОЩО...
Отож, як бачимо в силу біологічних так інших особливостей рівність між чоловіком та жінкою, як така, НЕМОЖЛИВА (за винятком рівності перед законом та рівності перед Богом). Про що говорить зараз наші феміністи?... Про все... Тільки не про правду... Роблячи ще більшої шкоди для жінок, аніж "злісні" чоловіки.



And as your world collapses
I'll watch it die in silence
I wish this day would come now
Await it's dawning without fear

80c13e766a96635b69cd6a3ce0d0b0af

 
TimuRДата: Неділя, 08.02.2009, 19:18 | Пост № 7
someone
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 938
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна
Squek, оце видав... Згідний з тобою на 50%. Інші 50 - це вперта вроджена культурність, яка каже, що "рівний - значить рівний в усьому" smile

 
ЧумаДата: Неділя, 08.02.2009, 21:54 | Пост № 8
...on black wings
Тусовка: Валанцайко
Матюків: 96
Авторитет: 6
Статус: Нема
Країна: Україна
TimuR, повністю з тобою згідна tongue happy
 
MantikorДата: Вівторок, 19.05.2009, 01:32 | Пост № 9
† KIRA follower †
Тусовка: Мандатори
Матюків: 462
Авторитет: 19
Статус: Нема
Країна: Україна
Але зараз панує патріархат, "Родовід по материнській лінії змінився батьківським, життя подружжя в родовій общині дружини – дружина переселялася в родову общину чоловіка, материнський рід – батьківським або патріархальним" і все що з ним звязано, тому про Фемінізм говорити не зовсім доцільно cool


Я прошел сквозь жар огня,
Вслед пылала мне земля,
Ветры пели гимны крови...
 
SqueakДата: Середа, 03.06.2009, 21:11 | Пост № 10
За Ватерло!
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 924
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна



And as your world collapses
I'll watch it die in silence
I wish this day would come now
Await it's dawning without fear

80c13e766a96635b69cd6a3ce0d0b0af

 
SAMOGONДата: Неділя, 07.06.2009, 21:43 | Пост № 11
Емарь
Тусовка: dpCREW
Матюків: 135
Авторитет: 13
Статус: Нема
Країна: Україна
Фемінізм, то є черговий бабзаскок, спроба на оригінальність.

F*ck You
 
SAMOGONДата: Неділя, 07.06.2009, 21:45 | Пост № 12
Емарь
Тусовка: dpCREW
Матюків: 135
Авторитет: 13
Статус: Нема
Країна: Україна
Mantikor,
Патріархат існував завжди. То якесь сотворіння дорвалося до історії і загнуло про матріархат. Патріархат, то є природній розвиток подій. І взагалі, що за знак "=", щоб такий знак поставити треба зробити якусь усереднюючу операцію обом.


F*ck You
 
SqueakДата: Понеділок, 29.06.2009, 00:43 | Пост № 13
За Ватерло!
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 924
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна
Quote (SAMOGON)
щоб такий знак поставити треба зробити якусь усереднюючу операцію обом.

Ага. Проблема в тому, що там взаємодоповнювальна операція.



And as your world collapses
I'll watch it die in silence
I wish this day would come now
Await it's dawning without fear

80c13e766a96635b69cd6a3ce0d0b0af

 
SaitOДата: Понеділок, 13.07.2009, 15:37 | Пост № 14
-==HardCore Gamer==-
Тусовка: GAMER
Матюків: 328
Авторитет: 14
Статус: Нема
Країна: Україна
Фемінізм було придумано домогосподарками з нудьги, називається "дело было вечером, делать было нечиго"




 
SqueakДата: Понеділок, 13.07.2009, 18:29 | Пост № 15
За Ватерло!
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 924
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна
Energy-GT, ржу німогу.


And as your world collapses
I'll watch it die in silence
I wish this day would come now
Await it's dawning without fear

80c13e766a96635b69cd6a3ce0d0b0af

 
Naomi-NyuДата: П'ятниця, 15.01.2010, 00:05 | Пост № 16
Raspber's lover
Тусовка: Валанцайко
Матюків: 80
Авторитет: 15
Статус: Нема
Країна: Україна
йоптить..фемінізм-болюча така вельми тема...але я завжди повторюю - ФЕМІНІЗМ ПРОЦВІТАЄ!)))



[img]http://zaua.org/mod/file/thumbnail.php?file_guid=11491&size=large[/img]


хм...)







 
SqueakДата: Субота, 16.01.2010, 10:48 | Пост № 17
За Ватерло!
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 924
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна
Рівні права рівні обов'язки - це руллз мотіватор!


And as your world collapses
I'll watch it die in silence
I wish this day would come now
Await it's dawning without fear

80c13e766a96635b69cd6a3ce0d0b0af

 
AlkoBabyДата: Понеділок, 18.01.2010, 10:49 | Пост № 18
Емарь
Тусовка: Валанцайко
Матюків: 143
Авторитет: 6
Статус: Нема
Країна: Україна
одна жіноча команда по футболу подала в суд на свого тренера, який, вийшовши на заміну під час одного з матчів, прикрив руками пах, коли суперники мали вибивати пенальті (жінки під час такого прикривають груди). учасниць команди це, наче б то, образило, бо тренер зробив не так, як вони....
питання: де тут логіка?) wacko


кохана, зроби мені імпічмент! (с)
 
TimuRДата: Вівторок, 07.09.2010, 19:38 | Пост № 19
someone
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 938
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна

тупо без коментарів biggrin


 
AlkoBabyДата: Вівторок, 21.09.2010, 19:32 | Пост № 20
Емарь
Тусовка: Валанцайко
Матюків: 143
Авторитет: 6
Статус: Нема
Країна: Україна
цитата від Артема Полєжаки: "Кохана, зроби мені імпічмент!"))
як то добре, шо я антифеміністка) чоловіків треба любити, любити, до того всього, відверто)


кохана, зроби мені імпічмент! (с)
 
Форумівка » other/autre/cits/anderer/другое/інше/ » Флуд, флейм, плітки » Фемінізм (гендерна рівність)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Copyright dpCorp © 2024