.
[ *Свіженькі матюки* · Шпіллєри · Панятія · Знайти · RSS · IP: 18.226.28.197]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форумівка » other/autre/cits/anderer/другое/інше/ » Флуд, флейм, плітки » Новий рік та свята (Швєто)
Новий рік та свята
RavAngellДата: Четвер, 01.01.2009, 17:06 | Пост № 1
Тусовка: Видалені
Країна: Україна





Ей народ, як Ви зустрічали Новий Рік? Розказуйте.
 
tolДата: Четвер, 01.01.2009, 21:29 | Пост № 2
Емарь
Тусовка: Валанцайко
Матюків: 123
Авторитет: 6
Статус: Нема
Країна: Україна
Хавчік алкоголь диван телевізор вранішній нет biggrin
 
SharkezzДата: П'ятниця, 02.01.2009, 00:30 | Пост № 3
Емарь
Тусовка: Валанцайко
Матюків: 105
Авторитет: 8
Статус: Нема
Країна: Україна
З коханою людиною!

Love The Ride
 
TimuRДата: П'ятниця, 02.01.2009, 16:22 | Пост № 4
someone
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 938
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна
я під ранок записав на диктофон післяноворічні враження про НР пана Raspber'a)) Вчора надрукував з тієї 40-хвилинної "розповіді" фрази, які хоть трохи попахують адекватом і зв'язністю)))) Якщо комусь стане цікаво прочитати цю феєрію думок і матюків п'яного мозку, то виставлю))))
P.S.: Я ржав дуууууже довго))
Хвостик: 7857411.jpg (7.5 Kb)


 
RavAngellДата: П'ятниця, 02.01.2009, 17:08 | Пост № 5
Тусовка: Видалені
Країна: Україна





Картина Леонардо Да Вінчі - "Джоконда з Перепою"
 
TimuRДата: П'ятниця, 02.01.2009, 22:51 | Пост № 6
someone
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 938
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна
Подаю звіт одного з аццких модерів про Новий Рік) Ліричні відступи на інші теми вирізано цензорою) Особам до 18 і після 35 бажано не читати - може погано вплинути на психіку)))
P.S.: Читати заплітающимся язиком і виразно biggrin
Quote (Raspber)
Де я, бля, вобше нах? Шо за бля, ригаловка нах? Йопти, дача, прикинь, у... О, Свят з Тімуром, їбать-тарахтєть! Здоров.. Перше число, блять, дев'ятого року, якого хуя?! Блять! Ізмєна! Шо за блювотня тут, я непоняв? Я шо, блював, чи шо? Якого хуя блювотня в носі?! Сука, дивись, макарони їбані...
короче, я був сьогодні в шостій вечора в Рашида. Ми рішили з Рашидом піти пішки на Височанку. Ми дойшли, попизділи по дорозі, всьо круто, по ділам, розчехлили по фєні.. Пацани брутальні, блять. Короче, приперлись на дачу. На дачі було пиздато - Прометей з Жабою бухали, нам бутербродів намутили!.. Короче, ми собі бухнули, з'їли бутербродів, посцяли під паркан, - всьо кльово. Далі, блять, ми попиздили, сука, бухати з усіма - ТІмур, Олег, вся компанія, Ігор - наш начальник, вся хуйня бля.. Короче, поботали по фєні, заїбашили водки! Короче, ми собі потім мошились, блін, Рашидові було дуже кльово, Ігор собі спав в Свята на колінах... Це всьо хуйня! Потім Ігор розхарився, я ше ходив з Олегом на якусь хуйню, я не помню на яку, блять. Потім мене нахуй відшибло, бля, і я приперся сюда на хату. Я випив з Тімуром, сука, кагору - кагор мене убив наглухо... Короче, Ігор припер охуєнний обігрівач, від нього буде загар в решіточку. Стунами я в зубах колупався, блять, двічі! Короче, Олег приперся, доїбався за лічильник, блять... Лічильник показав три шестьорки! Це було демонічне число, короче, - ми, сука відкрили форточу, і я аж закурив. А якого хуя я цілу ніч бушував, блять, і зранку собі гоню бєса? Я, блять, спав півночі, тварина! Там, бля, бродив по всьому Заліссі!

далі особисто мені не вистачило сил це все друкувати) Сміявся я довго)))


 
RavAngellДата: Субота, 03.01.2009, 10:04 | Пост № 7
Тусовка: Видалені
Країна: Україна





TimuR, ги) Я взагаліто не хотів, що попасти на момент, коли лічильник покаже 666 квт. Але коли прокинувся, то було 667. biggrin
 
PROMДата: Четвер, 08.01.2009, 20:00 | Пост № 8
Fire&Metal САК-КУН
Тусовка: dpCREW
Матюків: 472
Авторитет: 16
Статус: Нема
Країна: Україна
Quote (TimuR)
Де я, бля, вобше нах? Шо за бля, ригаловка нах? Йопти, дача, прикинь, у... О, Свят з Тімуром, їбать-тарахтєть! Здоров.. Перше число, блять, дев'ятого року, якого хуя?! Блять! Ізмєна! Шо за блювотня тут, я непоняв? Я шо, блював, чи шо? Якого хуя блювотня в носі?! Сука, дивись, макарони їбані... короче, я був сьогодні в шостій вечора в Рашида. Ми рішили з Рашидом піти пішки на Височанку. Ми дойшли, попизділи по дорозі, всьо круто, по ділам, розчехлили по фєні.. Пацани брутальні, блять. Короче, приперлись на дачу. На дачі було пиздато - Прометей з Жабою бухали, нам бутербродів намутили!.. Короче, ми собі бухнули, з'їли бутербродів, посцяли під паркан, - всьо кльово. Далі, блять, ми попиздили, сука, бухати з усіма - ТІмур, Олег, вся компанія, Ігор - наш начальник, вся хуйня бля.. Короче, поботали по фєні, заїбашили водки! Короче, ми собі потім мошились, блін, Рашидові було дуже кльово, Ігор собі спав в Свята на колінах... Це всьо хуйня! Потім Ігор розхарився, я ше ходив з Олегом на якусь хуйню, я не помню на яку, блять. Потім мене нахуй відшибло, бля, і я приперся сюда на хату. Я випив з Тімуром, сука, кагору - кагор мене убив наглухо... Короче, Ігор припер охуєнний обігрівач, від нього буде загар в решіточку. Стунами я в зубах колупався, блять, двічі! Короче, Олег приперся, доїбався за лічильник, блять... Лічильник показав три шестьорки! Це було демонічне число, короче, - ми, сука відкрили форточу, і я аж закурив. А якого хуя я цілу ніч бушував, блять, і зранку собі гоню бєса? Я, блять, спав півночі, тварина! Там, бля, бродив по всьому Заліссі!

Нє ну цим все сказано.... biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin


БЕЗ ВОГНЮ НЕ ПРОЖИВЕШ!!!



 
tolДата: П'ятниця, 09.01.2009, 16:31 | Пост № 9
Емарь
Тусовка: Валанцайко
Матюків: 123
Авторитет: 6
Статус: Нема
Країна: Україна
Ну панове бачу ви файно відсвяткували но багато пити шкідливливо biggrin
PS алкоголь в малих дозах безпечний в любих кількостях!!!
 
TimuRДата: Середа, 05.01.2011, 01:42 | Пост № 10
someone
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 938
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна
Перше січня. Близько третьої ночі. Неадекват)


 
AlkoBabyДата: Понеділок, 10.01.2011, 00:37 | Пост № 11
Емарь
Тусовка: Валанцайко
Матюків: 143
Авторитет: 6
Статус: Нема
Країна: Україна
як добре, шо ми ніколи не беремо на пьянки фотікі і всякі такі цифрові вєщі))))))

кохана, зроби мені імпічмент! (с)
 
SqueakДата: П'ятниця, 14.01.2011, 13:05 | Пост № 12
За Ватерло!
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 924
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна
Quote (AlkoBaby)
як добре, шо ми ніколи не беремо на пьянки фотікі і всякі такі цифрові вєщі))))))

а зря, а зря!



And as your world collapses
I'll watch it die in silence
I wish this day would come now
Await it's dawning without fear

80c13e766a96635b69cd6a3ce0d0b0af

 
AlkoBabyДата: П'ятниця, 14.01.2011, 22:02 | Пост № 13
Емарь
Тусовка: Валанцайко
Матюків: 143
Авторитет: 6
Статус: Нема
Країна: Україна
Squeak, думаєш?)))

Додано (14.01.2011, 22:02)
---------------------------------------------
насправді тут ще тільки початок п*янки (див. на пляшку), але фото вже абсолютно довершене)

Хвостик: 2683890.jpg (77.2 Kb)


кохана, зроби мені імпічмент! (с)
 
SqueakДата: Субота, 15.01.2011, 18:23 | Пост № 14
За Ватерло!
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 924
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна
мать мою за ногу


And as your world collapses
I'll watch it die in silence
I wish this day would come now
Await it's dawning without fear

80c13e766a96635b69cd6a3ce0d0b0af

 
AlkoBabyДата: Вівторок, 18.01.2011, 12:21 | Пост № 15
Емарь
Тусовка: Валанцайко
Матюків: 143
Авторитет: 6
Статус: Нема
Країна: Україна
=))) а шо падєлать?) відмічали з дЄвачьками день студента, так сказать)))

кохана, зроби мені імпічмент! (с)
 
DanyaKriviДата: Четвер, 28.07.2022, 13:57 | Пост № 16
Покемон
Тусовка: Валанцайко
Матюків: 4
Авторитет: 0
Статус: Нема
Країна: Німеччина
недавно переехал в Германию. тут очень крутые государственные и региональные праздники. советую глянуть https://deutschportal.info/gosudarstvennye-prazdnik-v-germanii/
 
Форумівка » other/autre/cits/anderer/другое/інше/ » Флуд, флейм, плітки » Новий рік та свята (Швєто)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright dpCorp © 2024