.
[ *Свіженькі матюки* · Шпіллєри · Панятія · Знайти · RSS · IP: 3.144.33.41]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Raspber, TimuR, Mantikor  
Форумівка » Music » Rock » Theory of a Deadman (Post-Grunge)
Theory of a Deadman
TimuRДата: Субота, 16.08.2008, 16:29 | Пост № 1
someone
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 938
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна
Theory of a Deadman

Склад:
Tyler Connolly – вокал, гітара
Dean Back – басс
David Brenner – гітара
Robin Diaz – ударні

Жанр: Пост гранж

Історія
Theory of а Deadman – канадська команда, що здобула популярність багато в чому завдяки вокалістові Nickelback Чеду Крегеру. Музиканти зібралися 2001-му році. Писали свої пісні, записали демку. На одній з вечірок вокалістові-гітаристові T.Connolly вдалося передати диск Крегеру. Ну йому чуваки і сподобалися. В результаті в 2002-му Theory of а Deadman випустили пластинку з однойменною назвою під лейблом Крегеровської компанії звукозапису 604 Records.

В світі музики існує таке прислів'я: у тебе є все життя для запису першої пластинки, і приблизно рік для запису другої. У цьому і полягає головна проблема молодих груп, які повертаються з туру на підтримку дебютного альбому, а сил у них не залишилося. Але для Канадської групи Theory of а Deadman, повернення в студію означало багато чого, хлопці почали працювати, щоб стати групою якою вони мріяли стати.

Але їм було не легко. Учасники групи дуже втомилися від тривалого туру з такими групами як 3 Doors Down, Saliva, Nickelback і 3 Days Grace, і звичайно, що вони не зовсім хотіли писати нові пісні. Так що кілька місяців вони просто відпочивали. «Я думаю пісні на новому альбомі вийшли набагато кращі, ніж на попередньому, тому що вони були записані за 6 місяців, а не за 6 років» - сказав Connolly. «Ці пісні дуже допомогли нам як групі, вони показали нам що ми можемо справитись з такою роботою в набагато менші терміни. Ми просто зібралися разом і зробили це...».

«Gasoline - це те, що примушує речі рухатися...» говорить Connolly. «І це дійсно альбом, який переніс наші думки в абсолютно інше положення. На першому альбомі ми записали хороші треки, але їх запис був більше схожий на щось наукове ніж на запис пісень.» Їх тур вразив таких рок-ікон як Zakk Wylde і Randy Bachman, і вони стали всяко допомагати гурту при записі їх другої пластинки.

Другий альбом став набагато більше чуттєвим і мелодійним. Connolly у свою чергу, додав дуже душевну лірику, що зробило альбом ще кращим. Слова деяких пісень, таких як Hating Hollywood, Hello Lonely були написані з особистого життєвого досвіду Тайлера. «Пісня Hello Lonely відображає відчуття мого батька, коли пішла моя мати. Вона просто пішла, і я ріс з татом. Я думаю, що кожен, чия сім'я розкололася, знайде частинку себе в цій пісні».

Коли матеріал для альбому був готовий, група полетіла до Лос-Анджелесу. Вони записували альбом в студії Bay 7 Studios при підтримці продюссера Howard Benson’а і міксувальщика Chris Lord-Аlge’а. Вони також працювали з Hoobastank, Papa Roach, P.O.D., My Chemical Romance, Cold і багатьма іншими виконавцями. Робота з таким продюссером підняла групу на абсолютно новий рівень.

Учасники Theory of а Deadman виросли в маленькому містечку North Delta в Канаді. Connolly і Back ходили в одну і ту ж школу гри на гітарі і працювали в одному ресторані. Brenner – молодший брат друга Back’а. Група сформувалася коли хлопці ще працювали в ресторані. «Tyler запитав чи не хочу я створити з ним групу і я погодився.» - говорить Back.

Назву група узяла з тексту пісні Last Song, яку Tyler написав сімома роками раніше. У цій пісні розповідалось про людину, яка залишила записку перед самогубством. Theory of а Deadman зробили собі ім'я граючи на Vancouver Scene, також завдяки вже вищезгаданій зустрічі з вокалістом Nickelback Чедом Крегером.

Реліз дебютної пластинки групи відбувся в 2002 році. Потім, як уже згадувалося, слідував дво-річний тур, під час якого хлопці набрали чимало досвіду. Після закінчення турне вони приступили до запису наступної пластинки під назвою Gasoline, але групу покинув тодішній її барабанщик Tim Hart. Але на щастя, до них приєднався їх старий барабанщик Robin Diaz, який грав всі треки на першій платівці, крім «Santa Monica». «Ми виросли і ходили в одну і ту ж школу разом, і ми були дуже раді коли він погодився зайняти місце барабанщика.», -- говорить Connolly.

Популярність групі принесла гра під назвою «Fahrenheit», в якій були саундтреки з альбому «Gasoline», а саме пісні «Santa Monica», «Say Goodbye», «No Surprise» а також спеціально написана «No Way Out». Гра «Fahrenheit» розійшлася по світу тиражем в кілька мільйонів копій, і привернула увагу громадськості до групи. Вже в 2005 році група випустила свій новий альбом під назвою «Gasoline», який був дуже тепло прийнятий слухачами. 1 квітня 2008 року група випустила свій 3-ій альбом "Scars & Souvenirs", який також користується популярністю. Крім того, їх пісня «Invisible Man» прозвучала у фільмі «Людина-Павук»

Дискографія

  • Theory Of Deadman (2002)
  • Gasoline (2005)
  • Scars & Souvenirs (2008)

    Посилання

  • Доступно тільки для користувачів
  • Доступно тільки для користувачів
  • Доступно тільки для користувачів
  • Доступно тільки для користувачів
    Хвостик: 1118792.jpg (30.3 Kb)




    Пост редагнув Mantikor - Вівторок, 17.03.2009, 00:25
  •  
    TimuRДата: Субота, 16.08.2008, 17:28 | Пост № 2
    someone
    Тусовка: ArchENEMY
    Матюків: 938
    Авторитет: 27
    Статус: Нема
    Країна: Україна
    Theory Of Deadman (2002)

    Quote
    1. Invisible Man
    2. Nothing Could Come Between Us
    3. Make Up Your Mind
    4. Point To Prove
    5. Lef To Stand On
    6. What You Deserve
    7. The Last Song
    8. Say I'm Sorry
    9. Any Other Way
    10. Confession

    Доступно тільки для користувачів



    Gasoline (2005)

    Quote
    1. Hating Hollywood
    2. No Way Out
    3. No Suprise
    4. Quiver
    5. Santa Monica
    6. Better Off
    7. Say Goodbye
    8. Hello Lonely
    9. Me & My Girl
    10. Since You've Been Gone
    11. Hell Just Ain't The Same
    12. Save The Best For Last
    13. In The Middle

    Доступно тільки для користувачів



    Scars & Souvenirs (2008)

    Quote
    1. So Happy
    2. By The Way
    3. Got it Made
    4. Not Meant To Be
    5. Crutch
    6. All or Nothing
    7. Heaven (Little by Little)
    8. Bad Girlfriend
    9. Hate My Life
    10. Little Smirk
    11. End of the Summer
    12. Wait For Me
    13. Sacrifice

    Доступно тільки для користувачів

    ---------------------------------------------
    Імхо, творчість Theory Of Deadman, особливо в альбомі Scars & Souvenirs (2008), манерою виконання і стилістикою мну реально нагадало NICKELBACK. Мдя, не лише мені одному... Вельмишановний рудобородий добродій Energy-GT висловлював подібну думку. До речі, йому ж окремий 'thanks' за те, що порадив

    Quote
    залити якусь інфу про Theory Of A Deadman
    Хвостик: 4836408.jpg (9.7 Kb) · 5346220.jpg (15.2 Kb) · 1696360.jpg (74.4 Kb)




    Пост редагнув TimuR - Субота, 16.08.2008, 17:30
     
    SaitOДата: Понеділок, 18.08.2008, 23:22 | Пост № 3
    -==HardCore Gamer==-
    Тусовка: GAMER
    Матюків: 328
    Авторитет: 14
    Статус: Нема
    Країна: Україна
    Кілька пісеньок цієї групи чув! Голос соліста і манера виконання мені нагадує вокал Nickelback!




     
    Форумівка » Music » Rock » Theory of a Deadman (Post-Grunge)
    • Сторінка 1 з 1
    • 1
    Пошук:

    Copyright dpCorp © 2024