.
[ *Свіженькі матюки* · Шпіллєри · Панятія · Знайти · RSS · IP: 18.118.19.162]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Raspber, Terrorblade  
Форумівка » Music » Core » Jim Jams (Hardcore/Metalcore Ukraine)
Jim Jams
TerrorbladeДата: Понеділок, 15.09.2008, 14:49 | Пост № 1
Емарь
Тусовка: модер
Матюків: 113
Авторитет: 13
Статус: Нема
Країна: Україна


Група Jim Jams була заснована весною 2002 року в місті Суми. У складі: Нерянов Павло - вокал, Баранів Микита - гітара, Махмудов Артур - бас, Горбів Олександр - ударні.

Через відсутність постійної репетиційної бази, перший рік існування групи був достатньо складним. Осінню 2003 року в групі міняється барабанщик. Місце драммера займає брат басиста - Артем Махмудов, з його появою прискорюється процес розвитку команди. До загального звучання були також додані бэк-вокальні партії в його виконання. З того часу група починає набувати свого впізнанного звучання і стилю. Спочатку тексти пісень Паша пише на англійському, але з часом пишеться матеріал і українською мовою.

З травня по жовтень 2004 року група робить перерву в своїй творчості унаслідок тимчасового переїзду вокаліста в США.

У листопаді 2004 року Jim Jams займають 1-е місце на обласному відбірковому турі всеукраїнського фестивалю "Червона Рута", за підсумками фестивалю вони дипломанти фінальної частини. Протягом зими - весни 2005 року група бере участь в сумських концертах, що проводяться промо-групою CRUSH THE LIES, з відомими українськими і білоруськими командами.

Починаючи з травня 2005 року місце менеджера команди займає Григорій Копилов (промо-група CRUSH THE LIES). З цієї миті група виступає в клубах і на відкритих майданчиках Харкова, Києва, Львова і інших міст України.

Зимою 2005-2006 року на студії в Сумах за підтримки друзів, а також Григорія Копилова було записано демо з двох пісень.

У січні 2007 року записаний демо - сингл "Реанімуй міні". Робота проходила на Art Face records (м. Суми). Зведення і мастерінг: Тарас Паненко і Jim Jams.

Також в 2007 році в київській White Studio записаний трек "Навколо свідомості". Зведення і мастерінг : Сергій "KNOB" (ТОЛ).

Протягом 2006-2007 рр. Jim Jams беруть участь у фестивалях ПРОРОК, Cold Stage Fest, GBOB і ін.

У листопаді 2007-го, разом з Вazooka Band (Львів), команда відправляється в свій перший двотижневий тур по Україні - WEST-EAST SIDE TOUR 2007. Організатори туру Crush-the-lies іfroster.ORG

В даний момент команда зайнята написанням нового матеріалу і плануванням концертів.

Додано (15.09.2008, 01:19)
---------------------------------------------
Ну мені сподобалось;-) послухайте відпишете щось)))))

Додано (15.09.2008, 14:49)
---------------------------------------------
vkontakte
Myspace

Хвостик: 4496995.jpg (50.5 Kb)



 
RavAngellДата: Понеділок, 15.09.2008, 17:15 | Пост № 2
Тусовка: Видалені
Країна: Україна





Дуже крута штука! Порівняно нормальна якість демки. Вокал в нормі. Нарешті щось українське! Terrorblade, зачот!
Тіко, це мла не зовсім металкор і тим паче не хака. Я навіть не знаю - мазефака прадвінута якась)
Запер трек Навколо Свідомості.
 
RaspberДата: Вівторок, 16.09.2008, 14:37 | Пост № 3
Naomi's lover
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 745
Авторитет: 30
Статус: Нема
Країна: Україна
Тянем!






ШО? ДОБІГАВСЯ?! xD
 
TerrorbladeДата: Вівторок, 16.09.2008, 19:37 | Пост № 4
Емарь
Тусовка: модер
Матюків: 113
Авторитет: 13
Статус: Нема
Країна: Україна
Quote (RavAngell)
Тіко, це мла не зовсім металкор і тим паче не хака. Я навіть не знаю - мазефака прадвінута якась)

ГГ, в контакті пише: микс c преобладанием metalcore, nu metal и pure american metal biggrin ну це вже взагалі замудрено)
але пісеньки зачотні всеодно happy



 
RavAngellДата: П'ятниця, 31.10.2008, 10:47 | Пост № 5
Тусовка: Видалені
Країна: Україна





Голос вокалера дуже нагадує Чеда Грея з Mudvayne.
 
RaspberДата: Понеділок, 01.06.2009, 23:13 | Пост № 6
Naomi's lover
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 745
Авторитет: 30
Статус: Нема
Країна: Україна
Доступно тільки для користувачів






ШО? ДОБІГАВСЯ?! xD
 
SqueakДата: Понеділок, 25.01.2010, 13:58 | Пост № 7
За Ватерло!
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 924
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна

Вокаліст реально схожий на Тіматі)))
Кліп мені сподобався - дякую Расп. Задній фон - чисто дефолтна заставка вінди хр.

Скачати також можна тут:
96.04 MB
HD 262 mb



And as your world collapses
I'll watch it die in silence
I wish this day would come now
Await it's dawning without fear

80c13e766a96635b69cd6a3ce0d0b0af

 
SqueakДата: Середа, 27.01.2010, 15:32 | Пост № 8
За Ватерло!
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 924
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна
Я нарешті поняв як вони видали такий низький звук - в них семиструнний "ібанез".
Кліп хоч і простенький, але мене пре.
Не знаю чого, але мене український вокал більш пер у джамсів.
Я не впевнений - може вони просто вокаліста змінили.



And as your world collapses
I'll watch it die in silence
I wish this day would come now
Await it's dawning without fear

80c13e766a96635b69cd6a3ce0d0b0af

 
Форумівка » Music » Core » Jim Jams (Hardcore/Metalcore Ukraine)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright dpCorp © 2024