.
[ *Свіженькі матюки* · Шпіллєри · Панятія · Знайти · RSS · IP: 18.191.46.36]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: TimuR  
Форумівка » Music » Non-rusting METAL » Dimmu Borgir (Black metal)
Dimmu Borgir
SharkezzДата: Неділя, 12.07.2009, 20:04 | Пост № 1
Емарь
Тусовка: Валанцайко
Матюків: 105
Авторитет: 8
Статус: Нема
Країна: Україна

Теперішній склад гурту:

* Shagrath - вокал
* Galder - гітара
* Erkekjetter Silenoz - гітара
* Mustis - клавіші
* Hellhammer - ударник
* Simen Hestnas - бас, вокал

Насправді вимовляється "дім-му бор-гір", є бездоганним представником "Black metal(у). Зародився гурт на початку 90-х і на початках грали в жанрах "Old School Black Metal" та "True Black Metal". В 1992 році гурт розпався, далі вокаліст зберає нових учасників гурту, декілька з них задіяні в теперішньому складі гурту. В 1997 році знову зміна деяких учасників гурту. Здодом у 2001 виходить деб`ютний альбом "Puritanical Euphoric Misanthropia"
За свою кар`єру гурт випустив такі альбоми:

- Inn I Evighetens Morke (7'' Vinyl) (1994)

- For All Tid (1995)

- Stormblast (1996)

- Devil's Path(EP) (1996)

- For All Tid (Re-Release) (1997)

- Enthrone Darkness Triumphant (1997)

- Godless Savage Garden (1998)

- Spiritual Black Dimensions (1999)

- Spiritual Darkness - Alive In Europe (2000)

- Alive In Torment (2001)

- Puritanical Euphoric Misanthropia (2001)

- World Misanthropy (2002)

- Death Cult Armageddon (2003)

- Stormblast (2005)

- In Sorte Diaboli (2007)

Лінк на скачку альбомів: Тут

Додано (12.07.2009, 20:04)
---------------------------------------------
Одразу прохання до пана Squek не залишати безглузді коментарі щодо жанру, чи стилю музики. Дякую!

---------------------------------------------
прошу


Love The Ride
 
SqueakДата: Неділя, 12.07.2009, 23:51 | Пост № 2
За Ватерло!
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 924
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна
Сам не слухаю))) Зате читаю цікаві коменти по нету. biggrin Ну, що тут скажеш - пишуться на Нуклеа Бласт - мажори). До речі, Шар послухай краще Ноктурнал Мортум - легендарна українська блек-мітол група. Просто вони теж на Нуклеа писалися.

Геніально.

Quote

: Дешёвые позёры-это самое подходящее для того, чтобы в кратце объяснить, что из себя представляеют Dimmu Borgir... они толи неудачный плагиат на Cradle of filth, толи Cradle of filth удачный плагиант на них... в общем, IMHO-Dimmu Borgir-dicksucers^.^
****
Я люблю музыку Borgirов)
****
Я раньше был лохом и христианином, но когда я прочитал пару текстов, да ещё и прослушал сотню другую раз альбом Puritanical Euphoric Misanthropia, я понял всё, что я искла, их музыка наполняет меня необьяснимой сило, дающей мне возможность уничтожать и не навидеть, заставляя других верить в меня и в то, что я_не есть абсолютное ЗЛО, хоть я-именно оно!!! In Dimmu Borgir veritas!!! аны пишите на dimma_burger@rambler.ru
****
Мне нравятся...они такие милые,такие солца..да,попсеют...но что делать...никто не молодеет,как говорится,но мне они фсерано нравяцца))

***
Бл*ть, Дима Бургер раньше были тру. А теперь им надо вместо Билана на Евровидинии выступать.

***
Вообщето количество зарабатываемых денег тесно связано с творчеством музыкантов, с их популярностью . А популярность говорит отнють не в пользу боргиров. Это свидетельствует о том что они расчитывают на массового слушателя соответственно упрощают песни подгоняют под какието стандарты. Конечно это не значит что они мудаки которые хотят заработать побольше денег. Возможно они просто хотят нести культуру в массы. Собственно они это и делают. Такчто я могу уважать эту группу но никогда небуду её слушать ИМХО.

***
Талантливые люди имеют право получить деньги за труды! За Бургеры надо платить!

Ps. Це не стосується ні жанру, ні стилю музики.



And as your world collapses
I'll watch it die in silence
I wish this day would come now
Await it's dawning without fear

80c13e766a96635b69cd6a3ce0d0b0af

 
SharkezzДата: Понеділок, 13.07.2009, 06:32 | Пост № 3
Емарь
Тусовка: Валанцайко
Матюків: 105
Авторитет: 8
Статус: Нема
Країна: Україна
Думка москалів-мажорів мене не цікавить, моя мета показати цей стиль музики в Калуші. Я ж зараз не буду спорити з кожним про його музичні вподобання, а на кожну групу і на кожний стиль завжди знайдеться позитивний і негативний слухач.

Love The Ride
 
SaitOДата: Понеділок, 13.07.2009, 15:26 | Пост № 4
-==HardCore Gamer==-
Тусовка: GAMER
Матюків: 328
Авторитет: 14
Статус: Нема
Країна: Україна
Я не фан блек металу, але Дімму Боргір були досить непоганими, поки їх не поглинула комерція!




 
SqueakДата: Вівторок, 14.07.2009, 00:03 | Пост № 5
За Ватерло!
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 924
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна
Quote (Sharkezz)
моя мета показати цей стиль музики в Калуші

Пробуй.
Якщо не помиляюся то ще в 2007 році на Промфесті виступала одна блек-мітол група - Морок. Правда їх уже нема, як однієї команди. В мене десь диск мав бути з лайвом.

Оффтоп:

Quote (Sharkezz)
а на кожну групу і на кожний стиль завжди знайдеться позитивний і негативний слухач.

Підтримую.
Заміть, я завжди ставлю ІМХО, що означає "ін май хамбл опініон", тобто на моє скромне переконання. І крім того, я обрунтовую свою думку.

Далі по-темі.



And as your world collapses
I'll watch it die in silence
I wish this day would come now
Await it's dawning without fear

80c13e766a96635b69cd6a3ce0d0b0af

 
SharkezzДата: Вівторок, 14.07.2009, 14:44 | Пост № 6
Емарь
Тусовка: Валанцайко
Матюків: 105
Авторитет: 8
Статус: Нема
Країна: Україна
Quote (Energy-GT)
Я не фан блек металу, але Дімму Боргір були досить непоганими, поки їх не поглинула комерція!

я в принципі тож не їх фан, так пару пісень подобається з нових альбомів.


Love The Ride
 
DemonДата: Вівторок, 18.08.2009, 18:34 | Пост № 7
Покемон
Тусовка: Валанцайко
Матюків: 8
Авторитет: 0
Статус: Нема
Країна: Україна
да шо ви спорите, я сам їх слухаю інколи, ну да не всі пісні там мего класні, але є досить непогані пісні у них які мені дуже подобаються!
 
Форумівка » Music » Non-rusting METAL » Dimmu Borgir (Black metal)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright dpCorp © 2024