.
[ *Свіженькі матюки* · Шпіллєри · Панятія · Знайти · RSS · IP: 3.133.160.156]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: TimuR  
Форумівка » Music » Non-rusting METAL » Харизма (power metal в кращих традиціях європейської важкої сцени)
Харизма
MantikorДата: Понеділок, 19.01.2009, 13:55 | Пост № 1
† KIRA follower †
Тусовка: Мандатори
Матюків: 462
Авторитет: 19
Статус: Нема
Країна: Україна

Деймон Авраменко - вокал(фронтмен)
Лео Фомін - гітара(kідер-uітарист і rомпозитор групи)
Григорій Преверзенцев - гітара(yовий гітарист)
Василь Марченко - бас-гітара
Антон Жегалін - клавішні
Влад Олексієнко - барабани
Олександр Елін - автор текстів, продюсер.
Офіційний сайт http://www.charizma.ru/

Група Харизма створена наприкінці 2004 року легендарним гітаристом Леонідом Фоміним ("Мастер, Саботаж, Валькирия"), вокалістом Деймон Авраменко і автором текстів «Арии» і «Мастера» Олександром Еліним, який став продюсером колективу.
Більшість учасників групи Харизма раніше грали у відомих всій спільноті важкої музики командах - "Мастер, Легион, Эпидемия, Archontes". Стиль власної музики учасники гурту визначають як power metal в кращих традиціях європейської важкої сцени.
Репутація музикантів гарантує слухачеві оригінальне й емоційне виконання, скажений заряд енергії і яскраве сучасне шоу.
Практично відразу після запису демо-матеріалу групі Харизма запропонувала контракт найбільша звукозаписна компанія "Мистерия звука". На даний момент група випустила дебютний альбом "Источник Силы" на фірмі "Мистерия Звука" (листопад 2005 року) і веде активну концертну діяльність (альбом був записаний на студії групи "Черный обелиск" під керівництвом Мітяя Борісенкова).

Доступно тільки для користувачів
the end^^



Я прошел сквозь жар огня,
Вслед пылала мне земля,
Ветры пели гимны крови...


Пост редагнув Mantikor - Понеділок, 19.01.2009, 15:04
 
MantikorДата: Понеділок, 19.01.2009, 13:56 | Пост № 2
† KIRA follower †
Тусовка: Мандатори
Матюків: 462
Авторитет: 19
Статус: Нема
Країна: Україна
Класна група, мені сподобалась(правда вокаліст страшнуватий surprised )


Я прошел сквозь жар огня,
Вслед пылала мне земля,
Ветры пели гимны крови...
 
TimuRДата: Понеділок, 19.01.2009, 14:43 | Пост № 3
someone
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 938
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна
Mantikor, молодца! Гурт дійсно кльовий, мені теж подобається)

 
RaspberДата: Понеділок, 19.01.2009, 16:45 | Пост № 4
Naomi's lover
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 745
Авторитет: 30
Статус: Нема
Країна: Україна
Я колись в далекому 2005-му купив альбом "Источник Силы" в рок-шопі, досі маю)






ШО? ДОБІГАВСЯ?! xD
 
SqueakДата: Понеділок, 19.01.2009, 17:06 | Пост № 5
За Ватерло!
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 924
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна
Не моє. А взагалі хороший хєві. Голос вокаліст має. Грають теж ніби рівно.


And as your world collapses
I'll watch it die in silence
I wish this day would come now
Await it's dawning without fear

80c13e766a96635b69cd6a3ce0d0b0af

 
RaspberДата: Понеділок, 19.01.2009, 18:41 | Пост № 6
Naomi's lover
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 745
Авторитет: 30
Статус: Нема
Країна: Україна
Quote (Squek)
хєві

то павер







ШО? ДОБІГАВСЯ?! xD
 
SqueakДата: Субота, 24.01.2009, 13:52 | Пост № 7
За Ватерло!
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 924
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна
Raspber, добре хороший пауер. biggrin


And as your world collapses
I'll watch it die in silence
I wish this day would come now
Await it's dawning without fear

80c13e766a96635b69cd6a3ce0d0b0af

 
TimuRДата: Четвер, 04.02.2010, 20:02 | Пост № 8
someone
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 938
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна
31 грудня 2009 року гурт Харизма дав концерт в московському клубі "План Б" на честь свого п'ятиріччя. Концерт відбувся при підтримці таких колективів як Колизей, Арктида, Эпоха, Areol i The Aquarius.
До чого я це веду? На концерті презентували новий сингл гурту, який я з радістю Вам і представляю:
Харизма - Отключись от сети (2010)

Quote
Лейбл: Metalism Records
Час звучання: 23 min
Формат | Бітрейт: MP3 | 320 kbps
Розмір: 53 mb

01. Император (5:55)
02. Отключись от Сети (5:12)
03. Чужой (5:43)
04. Пентагор (6:29)


Доступно тільки для користувачів

Таки да, це вона, стара добра ХаризмА! smile

Хвостик: 1679162.jpg (25.0 Kb)


 
SqueakДата: П'ятниця, 05.02.2010, 11:00 | Пост № 9
За Ватерло!
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 924
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна
TimuR, отключись от сети? biggrin О йопти юсб меч! Обкладинка порадувала.
Послухав отключись от сети. Нарешті більш-менш нормальне зведення. Позаду електроніку чути.

[spoiler="Сповідь адміна"]

[/spoiler]



And as your world collapses
I'll watch it die in silence
I wish this day would come now
Await it's dawning without fear

80c13e766a96635b69cd6a3ce0d0b0af

 
SaitOДата: П'ятниця, 05.02.2010, 16:43 | Пост № 10
-==HardCore Gamer==-
Тусовка: GAMER
Матюків: 328
Авторитет: 14
Статус: Нема
Країна: Україна
Quote (Squeak)
Не моє. А взагалі хороший хєві. Голос вокаліст має. Грають теж ніби рівно.

А який метал твій, ну який ти слухаєш (металкоре і дезкоре не вважати металом)?





 
SqueakДата: П'ятниця, 05.02.2010, 19:20 | Пост № 11
За Ватерло!
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 924
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна
Метлакор для тебе вже не метал... SaitO, за таким же принципом можна сказати, що металкор - це не хардкор. Тут слід дивитися більше на саму групу, що грає музику, сцену, тексти, музику звісно. Металкором зараз називають усе починаючи від Інтегріті, Зе Екейшіа стрейн і закінчуючи Ес ай лай даін та Булетами. І спори тут до сих пір ведуться. Але сказати, що в металкорі немає нічого металічного це вже перебор. Тому імхо металкор - це метал.

SaitO, якщо ти треш вважаєш металом - то вважай, що мені він подобається. Але треш типу кріейтора (підпис мій - це з їхньої пісні) (а не Мітли), неотреш, кросовер треш. Не знаю чи для тебе модерн метал (поп метал) це метал. Але я його слухаю.

Також детметал - теж не знаю чи ти його вважаєш металом, але я його теж слухаю. Та й ще багато чого. Спід метал можу інколи послухати.
Я не люблю метал з тривіальним барабанним бітом, до якого відноситься багато хеві. А також дуже дисторшоване "хрипляще" звучання гітар, особливо якщо при цьому дуже низький стрій. Ще інколи мене задирають блекерські тексти, "розчліньонка" і тпд. Не люблю я цього.
Взагалі метал без бласт-бітингу мало слухаю.

Вагалі слухаю багато різного музла. Метал - це не початок і не кінець. Просто в мене нема стабільного плейлісту і "стилів, що підлягають табу". Є групи, від яких мене верне. Найбільше таких груп серед представників канонічного блеку, "приблеченого" епічного дезкору. Але й тут є винятки. Наприклад, Opeth.

І я слухаю музику переважно не для того, щоб прослухати конкретну групу для "зачотки", а те, що мені імпонує найбільше по настрою в даний момент часу.



And as your world collapses
I'll watch it die in silence
I wish this day would come now
Await it's dawning without fear

80c13e766a96635b69cd6a3ce0d0b0af

 
SaitOДата: Субота, 06.02.2010, 17:50 | Пост № 12
-==HardCore Gamer==-
Тусовка: GAMER
Матюків: 328
Авторитет: 14
Статус: Нема
Країна: Україна
Quote (Squeak)
Метлакор для тебе вже не метал... SaitO, за таким же принципом можна сказати, що металкор - це не хардкор. Тут слід дивитися більше на саму групу, що грає музику, сцену, тексти, музику звісно. Металкором зараз називають усе починаючи від Інтегріті, Зе Екейшіа стрейн і закінчуючи Ес ай лай даін та Булетами. І спори тут до сих пір ведуться. Але сказати, що в металкорі немає нічого металічного це вже перебор. Тому імхо металкор - це метал.

SaitO, якщо ти треш вважаєш металом - то вважай, що мені він подобається. Але треш типу кріейтора (підпис мій - це з їхньої пісні) (а не Мітли), неотреш, кросовер треш. Не знаю чи для тебе модерн метал (поп метал) це метал. Але я його слухаю.

Також детметал - теж не знаю чи ти його вважаєш металом, але я його теж слухаю. Та й ще багато чого. Спід метал можу інколи послухати.
Я не люблю метал з тривіальним барабанним бітом, до якого відноситься багато хеві. А також дуже дисторшоване "хрипляще" звучання гітар, особливо якщо при цьому дуже низький стрій. Ще інколи мене задирають блекерські тексти, "розчліньонка" і тпд. Не люблю я цього.
Взагалі метал без бласт-бітингу мало слухаю.

Вагалі слухаю багато різного музла. Метал - це не початок і не кінець. Просто в мене нема стабільного плейлісту і "стилів, що підлягають табу". Є групи, від яких мене верне. Найбільше таких груп серед представників канонічного блеку, "приблеченого" епічного дезкору. Але й тут є винятки. Наприклад, Opeth.

І я слухаю музику переважно не для того, щоб прослухати конкретну групу для "зачотки", а те, що мені імпонує найбільше по настрою в даний момент часу.

По-перше - для мене металкоре ніколи не був труЪ металом!
По-друге - я теж не слухаю групу, як ти виразився, для "зачотки", просто я текі колективи (переважно олдскульні) з творчістю який мені особисто цікаво ознайомитись, є такі, що дійсно зачіпають, а є такі шо ні.





 
SqueakДата: Субота, 06.02.2010, 18:15 | Пост № 13
За Ватерло!
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 924
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна
Quote (SaitO)
труЪ металом!

До чого тут взагалі труЪшність чи не трушність металкору?
Quote ("оффтоп")

Якщо ти вважаєш, що металкор - це не метал, це буде тільки твоя думка. Багато людей, в т.ч і я вважаю, що металкор - це все таки метал. Так само, як і дезкор. Хоча виросли вони на хардкор сцені. І вбрали на мою думку кращі риси, ідейність хардкору (ну я про нормальний металкор).

Зараз просто мода "срати" на все новомодне і популярне. Тому, що:

а) Зараз виросла ціла купа псевдометлакорних гуртів, які фігню повну грають. Але головне бути, як любимі Булети. А також музикантів, які геть нічого не темлять у музиці, навчившись грати швидкі перебори бо малих терціях грають не в гаму, волають псевдогроулом і називають себе дезкором. "Главное крававая обложка со свиньой і разчліньонкай". Або крайня протилежність САЙКС-кор. Олі жив! Вообше треба ввести тег suck's core smile

б) Старі дезери, блекери, які в наших краях втрачають "маси, які їх катірували раніше". І через це харяться і того сруть усі підряд "нео", "модерн", "кор".
в) Різні некрофіли нєфори. Які сруть усю "попсу". І не хочуть бачити, чути, розуміти нічого нового. Які будуть до кінця днів слухати Цоя і ні разу в житті не стане сил послухати хоча би ще кілька гуртів.
Але я ж тебе добре Сайто знаю. Ти не належиш до жодної з перелічених категорій.

Quote (SaitO)
А який метал твій, ну який ти слухаєш (металкоре і дезкоре не вважати металом)?

Взагалі шо за тролінг? Як розуміти цей провокуючий пост?



And as your world collapses
I'll watch it die in silence
I wish this day would come now
Await it's dawning without fear

80c13e766a96635b69cd6a3ce0d0b0af

Пост редагнув Squeak - Субота, 06.02.2010, 18:38
 
TimuRДата: Субота, 06.02.2010, 19:19 | Пост № 14
someone
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 938
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна
Слухайте, народ, а може для цього окрему тему створити? Походу була б ще одна дискусійна гілка) Чи ви вже закінчили?

 
SqueakДата: Субота, 06.02.2010, 23:39 | Пост № 15
За Ватерло!
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 924
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна
Quote (TimuR)
Слухайте, народ, а може для цього окрему тему створити? Походу була б ще одна дискусійна гілка) Чи ви вже закінчили?

Нема тут про що спорити. Стри ці написання взагалі, якщо SaitO вже все прочитав.



And as your world collapses
I'll watch it die in silence
I wish this day would come now
Await it's dawning without fear

80c13e766a96635b69cd6a3ce0d0b0af

 
Форумівка » Music » Non-rusting METAL » Харизма (power metal в кращих традиціях європейської важкої сцени)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright dpCorp © 2024