.
[ *Свіженькі матюки* · Шпіллєри · Панятія · Знайти · RSS · IP: 18.225.255.134]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: TimuR  
Форумівка » Music » Non-rusting METAL » Lamb of God (Groove Metal/Thrash Metal/Metalcore)
Lamb of God
SharkezzДата: Неділя, 04.01.2009, 22:35 | Пост № 1
Емарь
Тусовка: Валанцайко
Матюків: 105
Авторитет: 8
Статус: Нема
Країна: Україна

Lamb of God (укр. Агнець) - грув-метал-група зі США (Річмонд (Віргінія)), спочатку відома як Burn the Priest, але змінила назву після випуску дебютного (одноыменного) альбому у 1998 році. Колектив вважається лідером Нової Хвилі мериканського Хеві-Метал (англ. New Wave of American Heavy Metal), а також «однією з найбільш високоінтелектуальних рок-груп Америки».
З моменту заснування Lamb of God випустили шість студійних і один концертний альбом і три DVD. Загальний обсяг продажів групи лише в США дорівнює двом мільйонам примірників. У 2007 році колектив отримав премію Греммі за альбом Sacrament.

Історія групи

Історія Lamb of God починається в 1990 році, коли Кріс Адлер (англ. Chris Adler), Марк Мортон і Джон Кемпбелл (англ. John Campbell) виявилися сусідами по гуртожитку в Virginia Commonwealth University. У ті ж дні англійську мову в тому ж університеті вивчав і Ренді Блайт: він слухав радикальний панк, у той час, як його майбутні колеги вважали за краще такі групи, як Dokken і Danzig.

Через чотири роки тріо - під назвою Burn The Priest - зібралося в будинку, який знімав Кріс в Черч-хіллі, Річмонд, щоб почати репетиції. «Там не було навіть опалення: керосин і пиво Black Label служили нам паливом», - згадував Кемпбелл. До цього часу Мортон тимчасово покинув склад (щоб зайнятися захистом диплома) і був замінений Ейбом Спіером (англ. Abe Spear). Незабаром (після виходу третього демо) до складу прийшов вокаліст Ренді Блайт, а потім повернувся і Мортон. У цьому складі квартет випустив альбом Burn the Priest і два спліта: з Agents of Satan і ZED. Після того, як наприкінці 1999 року до складу увійшов гітарист Віллі Адлер (брат Кріса), назва групи була змінена на Lamb of God. Причиною цьому послужили проблеми в концертній діяльності, викликані тим, що деякі власники концертних майданчиків відмовляли групі через «злої» назви.

Уклавши контракт з Prosthetic Records, група з продюсером Стівом Остіном (Converge, Today is the Day, Unsane) записала дебютний альбом New American Gospel. Вокаліст Блайт згадував:

Quote (Блайт)
У той час мене переслідували дві проблеми: убогість і пияцтво. Втім, те ж міг про себе сказати кожен учасник ансамблю. Цікавий був час. Якщо бути зовсім відвертим, я поняття не мав, чим займаюся і в що вплутуватися. Мій вокал був записаний за день, а весь альбом - за чотири дні. Пам'ятаю, коли я записував вокал, всі юрмилися навколо, дивилися і повторювали: «Ну ж, швидше, гроші кінчаються». Я потихеньку звірів: і так один тейк за одним штампують, а їм все здається, що повільно! Але в остаточному підсумку вийшла сама, якщо можна так висловитися, чистий наша платівка. Ми нічого не чекали від неї, коли починали, володіли мінімумом засобів і думаю через це прозвучали дуже чесно. - Р. Блайт в інтерв'ю журналу Kerrang!, Березень 2009

У числі ключових треків альбому учасники групи згодом називали заключний, «ODHGABFE» ( «Officer Dickhead Got A Black Fucking Eye») - свого роду «звіт» про сутичку, що сталася між Lamb of God і поліцейськими Сан-Дієго. [12]

Альбом мав відносний успіх, отримав ротацію на MTV і група вийшла на що тривали два роки гастролі, виступаючи з такими колективами, як Cannibal Corpse, Mushroomhead, GWAR, Six Feet Under, Killswitch Engage, Shadows Fall, Amen. Восени 2002 року журнал «Revolver» включив New American Gospel до списку «найбільших металевих альбомів усіх часів».

Завершивши дворічні гастролі, Lamb of God записали другий альбом As the Places Burn, записаний з продюсером Девін Таунсенд (Strapping Young Lad, Soilwork, Stuck Mojo) та за участю запрошеного гітариста Кріса Поланд (екс-Megadeth). Ренді Блайт:

Quote
... Той факт, що ми до цього часу встигли отримати свою частку скандальної популярності, це мало допомогло нам в студійній роботі. Група записувалася 24 години на добу, я ж - їхав на велосипеді з ресторану, де тоді працював, крізь пургу мчав у студію і працював всю ніч. Спав під ударною установкою Кріса <Адлера, барабанщика LOG>, а забирався геть, коли той приїжджав записувати свою партію. Девін Таунсенд був продюсером альбому, і поклавши руку на серце, можу сказати, що ми ледь не довели його до нервового зриву. Дійшло до того, що ми з дружиною змушені були зводити його в ресторан, просто щоб дати можливість знову відчути себе нормальною людиною. Працювати з нами дуже нелегко, і то був вже точно - не самий наш легкий альбом. - Kerrang!, 2009

Альбом вийшов 6 травня 2003 року і згодом журналами Revolver Magazine і Metal Hammer був визнаний кращим альбомом 2003 року. У квітні група почала гастролі по США з Chimaira, Eighteen Visions, Atreyu, а восени виступила у складі Headbangers Ball Tour, в ході якого записала матеріал для майбутнього DVD «Terror and Hubris», куди увійшли концертні зйомки і документальний фільм. DVD вийшов на початку 2004 року (презентація відбулася на MTV) і піднявся до 31 місця в Billboard Top Music Videos Сhart. Одночасно лейбл Prosthetic Records перевипустив обмеженим тиражем вінілову версію As the Palaces Burn.

Після виступу на фестивалі Оззфесті 2004 Lamb of God випустили на Epic Records альбом Ashes of the Wake, записаний продюсером Machine за участю Кріс Поланд, а також гітариста Testament Алекса Сколніка. Вокаліст Ренді Блайт з вдячністю згадував допомогу продюсера в записі вокальних партій ( «... Смішно сказати, але в кінцевому підсумку Machine сам заспівав - не просто, як я, а часом краще за мене»). Альбом (більш політизований, ніж попередні: основною його темою стала війна в Іраку) дебютував на # 27 у Billboard 200 і протягом першого тижня після виходу розійшовся накладом 35 тисяч примірників (загальний наклад його склав близько 260 тисяч). Одна з пісень альбому, «Now You've Got Something to Die For», була ізпользована французькою компанією Wanadoo у своїй рекламі на британському телебаченні.

Група підтримала реліз тривалими гастролями, виступивши знову на Ozzfest'e, після чого підключилася в 2005 році до туру Sounds of the Underground. Альбом вийшов на # 2 в списку кращих альбомів року журналу Revolver Magazine (поступившись Mastodon, «Leviathan»), а пізніше опинився на # 49 у списку «Найбільших гітарних альбомів усіх часів» (The Greatest Guitar Albums of all Time) журналу Guitar World. Під час гастролей було записано матеріал для наступного концертного CD / DVD «Killadelphia». DVD згодом отримав статус платинового.

У серпні 2006 року Lamb of God випустили п'ятий студійний альбом Sacrament, що дебютував у Billboard 200 на 8 місці і що отримав в цілому позитивні рецензії, зокрема, від Stylus Magazine, Blender і IGN (тут його назвали одним з кращих метал-альбомів 2006 року). Ренді Блайт:

Quote
Процес створення «Sacrament» можна порівняти, хіба що, з актом вкрай болючою дефекації. Багато всякої погані, що відбувалася у моєму житті, треба було викинути назовні ... У «Sacrament» ми вперше свідомо вирішили відійти від політики і зробити особисту платівку. Можу сказати відверто: іноді це було щось зовсім нестерпне. Один урок я з усього цього точно витяг: тепер я знаю, що точно не хочу записувати вокал близько від свого будинку. Важко поринути в музику, коли тебе оточують сім'я, друзі і Xbox'и. Зрештою, напевно, і мені й групі потрібно було випустити таку платівку, але можу з упевненістю сказати, що повернутися в ту область, куди завела мене запис альбому, я б ніколи не хотів. - Ренді Блайт, Kerrang!, 2009

У США альбом за перший тиждень розійшовся 63-тисячним тиражем (згодом було продано більше 200 тисяч примірників). У Британії група підписала контракт з Epic: лейбл (як стверджує Kerrang!) «Поставився до неї з повною байдужістю», і тим не менше тираж альбому тут склав 30 тисяч.

На підтримку Sacrament група дала аншлагові концерт у лондонській «Асторії», після чого виступила в декількох великих турне, включаючи The Unholy Alliance зі Slayer, Mastodon, Children of Bodom, Thine Eyes Bleed, а також Gigantour, з Megadeth і на головних сценах «Оззфесті» і Download Festival . За «Redneck» група була номінована на Best Metal Performance (2007, Grammy Awards) але поступилася Slayer ( «Eyes of the Insane»). У грудні 2007 року LoG перевипустити п'ятий альбом - як «Sacrament: Deluxe Producer Edition», на другому диску надавши слухачеві технічну можливість перепродюсіровать кожен трек, записавши авторський мікс. «Іноді доводиться вигадувати щось особливе, щоб твій альбом купували, а не скачували», - зізнався Блайт.

У 2008 році група взяла паузу для підготовки нового матеріалу, лише в грудні провівши совісні гастролі з Metallica. Альбом 2009 Wrath (Epic), побачить світ у лютому 2009 року, був записаний з продюсером Джошем Вілбером. Платівка дебютувала в Billboard 200 з другої позиції, і за перший тиждень продажів розійшлася тиражем в 68 000 примірників.

Як відзначав Kerrang!, «... Wrath якраз і дає відповідь на питання про те, що змушує пильно стежити за групою саму вдумливу частина metal-аудиторії. Музика альбому приголомшує і спустошує, але тексти при цьому спрацьовані майстерно ... Одна з його пісень, Contractor, розповідає про сучасних найманців, причому Блайт провів на цю тему спеціальне наукове дослідження, почавши його в документах XVI століття ... »

Quote
Основна тема платівки - саморуйнування. Вона про те, як ми - суспільство, країна, група - знищуємо себе, навіть коли намагаємося себе захистити ... Думаю, дуже ймовірно, що те, що відбувається <на Землі> - частина якогось загального плану, яким керується природа. Є думка, що після індустріальної революції людство стало перетворюватися в <планетарну> хвороба, і що - як і будь-який нормальний організм - планета намагається від цієї хвороби позбутися ". - Ренді Блайт.

Склад:
* Ренді Блайт (Randy Blythe)
* Марк Мортон (Mark Morton)
* Вілл Адлер (Will Adler)
* Джон Кемпбелл (John Campbell)
* Кріс Адлер (Chris Adler)
Колишні учасники
* Ейб Спір (Abe Spear)


Love The Ride
 
RavAngellДата: Неділя, 04.01.2009, 22:43 | Пост № 2
Тусовка: Видалені
Країна: Україна





Дуже зачотна команда. Хлопці молодці. До речі в фільмі "Мандрівля металіста" є їхнє інтерв'ю. Нормальні люди ніби. Бачив їхній кліп Redneck, де вони до дітей на паті до дітвори завалюють. Якщо брати музичну сторону то ці хлопці грають досить толково. Також вони є одними з піонерів металкору.
 
SharkezzДата: Середа, 07.01.2009, 00:27 | Пост № 3
Емарь
Тусовка: Валанцайко
Матюків: 105
Авторитет: 8
Статус: Нема
Країна: Україна
де б то їх скачати?!

Love The Ride
 
TimuRДата: Середа, 07.01.2009, 00:44 | Пост № 4
someone
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 938
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна
Всі альбоми, нажаль, не знайшов
Добре, що хоча б це є:

Доступно тільки для користувачів


 
RavAngellДата: Середа, 07.01.2009, 01:02 | Пост № 5
Тусовка: Видалені
Країна: Україна





Кліпи:

Доступно тільки для користувачів

 
SAMOGONДата: Середа, 07.01.2009, 08:50 | Пост № 6
Емарь
Тусовка: dpCREW
Матюків: 135
Авторитет: 13
Статус: Нема
Країна: Україна
Мені вони подобаються. specool

F*ck You
 
SharkezzДата: Четвер, 08.01.2009, 23:58 | Пост № 7
Емарь
Тусовка: Валанцайко
Матюків: 105
Авторитет: 8
Статус: Нема
Країна: Україна
Quote (SAMOGON)
Мені вони подобаються.

а мені, судячи по двох альбомах які мені вдалось скачати, не дуже. я розчарувався, вже в котре ((


Love The Ride
 
RaspberДата: Понеділок, 12.01.2009, 17:15 | Пост № 8
Naomi's lover
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 745
Авторитет: 30
Статус: Нема
Країна: Україна
То не ХЕВІ






ШО? ДОБІГАВСЯ?! xD
 
RavAngellДата: Вівторок, 13.01.2009, 00:34 | Пост № 9
Тусовка: Видалені
Країна: Україна





Raspber, хєві метал поняття широке) Але, якщо брати наше світобачення - то це точно не хєві).
 
SharkezzДата: Вівторок, 13.01.2009, 01:26 | Пост № 10
Емарь
Тусовка: Валанцайко
Матюків: 105
Авторитет: 8
Статус: Нема
Країна: Україна
Quote (Raspber)
То не ХЕВІ

100% не хеві, я просто як з офіційного сайту стянув, так і є. а по правді це якийсь металкор ((


Love The Ride
 
t-runДата: Субота, 17.01.2009, 11:52 | Пост № 11
Чувак
Тусовка: Валанцайко
Матюків: 17
Авторитет: 6
Статус: Нема
Країна: Україна
Гурт матьорий, то наше надхнення
 
SharkezzДата: Субота, 17.01.2009, 20:03 | Пост № 12
Емарь
Тусовка: Валанцайко
Матюків: 105
Авторитет: 8
Статус: Нема
Країна: Україна
Quote (t-run)
Гурт матьорий, то наше надхнення

)))))) матьорі пацани з сємками!


Love The Ride
 
SaitOДата: Четвер, 25.03.2010, 20:04 | Пост № 13
-==HardCore Gamer==-
Тусовка: GAMER
Матюків: 328
Авторитет: 14
Статус: Нема
Країна: Україна
Quote (Sharkezz)
Quote (Raspber)
То не ХЕВІ

100% не хеві, я просто як з офіційного сайту стянув, так і є. а по правді це якийсь металкор ((

Ну хеві метал там не пише, знаю точно, там пише "Тру Амерікан Метал" biggrin





 
TimuRДата: Четвер, 25.03.2010, 20:13 | Пост № 14
someone
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 938
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна
Для закордонних слухачів металу визначення стилю лембофгадів як "Heavy Metal" технічно правильне - і ми про подібні випадки неодноразово говорили)

 
SaitOДата: Четвер, 25.03.2010, 20:32 | Пост № 15
-==HardCore Gamer==-
Тусовка: GAMER
Матюків: 328
Авторитет: 14
Статус: Нема
Країна: Україна
Не спорю biggrin




 
Форумівка » Music » Non-rusting METAL » Lamb of God (Groove Metal/Thrash Metal/Metalcore)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright dpCorp © 2024