.
[ *Свіженькі матюки* · Шпіллєри · Панятія · Знайти · RSS · IP: 18.118.166.98]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Energy-GT  
Форумівка » Наші захоплення » Відео » kinobaza.tv (соціальна мережа для любителів кіно)
kinobaza.tv
SqueakДата: Субота, 05.02.2011, 12:52 | Пост № 1
За Ватерло!
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 924
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна

kinobaza.tv - це дуже зручний сайт для збору статистики по переглянутих фільмах та серіалах. На основі твоїх смаків кінобаза формує рекомендації. Сайт дуже зручним тим, що:
1. Є можливість створення такої собі бібліотеки фільмів. Можна переглядати рекомендації. По кожному фільму (серіалу) є:
- огляд, з короткою інформацією про фільм та акторів, які брали участь у зйомках.
- інші серії, якщо це серіал. Тобто є можливість стежити за серіями;
- кнопка "Дивитися онлайн" - сервіс через api видає посилання з віконечком фільму. Відео береться з популярних сервісів (vk.com);
- трейлер (и);
- відгуки;
- скачати - де даються торренти на популярних торрент трекерах.
- "схожі оцінюють" - схожі фільми;
- стрічка друзів;
- дати виходу.

Крім того є можливість фільтрації фільмів по різних параметрах. (рік випуску, рейтинги, якість релізів, актори, режисери)

Якщо фільму, що подобається ще не нема, або немає в підходящій якості то можна підписатися на сповіщення про вихід фільму в потрібній якості чи на потрібному торрент-трекері. Сповіщення відправляються на email, rss чи jabber.

Сервіс дуже зручний. Реєструємося і додаємо мене в друзі!
http://kinobaza.tv/users/Squeak

Хвостик: 9105806.gif (0.0 Kb)



And as your world collapses
I'll watch it die in silence
I wish this day would come now
Await it's dawning without fear

80c13e766a96635b69cd6a3ce0d0b0af

 
ALIVE-SpiriTДата: Субота, 05.02.2011, 15:05 | Пост № 2
Чувак
Тусовка: Валанцайко
Матюків: 20
Авторитет: 2
Статус: Нема
Країна: Україна
Цікаво, треба буде спробувати... Хоча вже звик до cinemate.cc, функціонал дуже схожий))

Пост редагнув ALIVE-SpiriT - Субота, 05.02.2011, 15:06
 
SqueakДата: Понеділок, 07.02.2011, 21:52 | Пост № 3
За Ватерло!
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 924
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна
ALIVE-SpiriT, обов`язково спробуй. Не пробував cinemate.cc, але кінобаза досить крутий сервіс. Єдине, що думаю треба ще допрацювати = це система рекомендацій. Багато фільмів рекомендує "не по тємі". Але думаю, це виправиться з часом (заповненням статистики).


And as your world collapses
I'll watch it die in silence
I wish this day would come now
Await it's dawning without fear

80c13e766a96635b69cd6a3ce0d0b0af

 
ALIVE-SpiriTДата: Неділя, 13.02.2011, 20:53 | Пост № 4
Чувак
Тусовка: Валанцайко
Матюків: 20
Авторитет: 2
Статус: Нема
Країна: Україна
Зареєструвався) Досить зручно)
Але коли почав оцінювати фільми, зрозумів що треба було реєструватись раніше, бо всі оцінки виходять від 7 до 10, а ті, яким би я поставив менше - я навіть не пам'ятаю. От за вихідні глянув ~4-5 фільмів, зара згадав тільки 3 з них. Решта просто не запам'ятались)
 
SqueakДата: Понеділок, 14.02.2011, 23:27 | Пост № 5
За Ватерло!
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 924
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна
Quote (ALIVE-SpiriT)
ле коли почав оцінювати фільми, зрозумів що треба було реєструватись раніше, бо всі оцінки виходять від 7 до 10, а ті, яким би я поставив менше - я навіть не пам'ятаю. От за вихідні глянув ~4-5 фільмів, зара згадав тільки 3 з них. Решта просто не запам'ятались)

точно така ж історія. В результаті - мені в рекомендаціях одні бойовики, хоча я їх дивився лише в дитинстві.



And as your world collapses
I'll watch it die in silence
I wish this day would come now
Await it's dawning without fear

80c13e766a96635b69cd6a3ce0d0b0af

 
ALIVE-SpiriTДата: Вівторок, 15.02.2011, 00:36 | Пост № 6
Чувак
Тусовка: Валанцайко
Матюків: 20
Авторитет: 2
Статус: Нема
Країна: Україна
схоже треба починати хоч тепер) оцінювати все що побачив)
Але це таки зручно, бо інколи ніяк не можу згадати фільм, який дуже сподобався, а так його буде легко знайти)
 
SqueakДата: Вівторок, 15.02.2011, 12:00 | Пост № 7
За Ватерло!
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 924
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна
ALIVE-SpiriT, мені дуже подобається, що є вкладка торрент))) [sarkazm]Тепер можна качати фільми не тільки з rutracker.org[/sarkazm]


And as your world collapses
I'll watch it die in silence
I wish this day would come now
Await it's dawning without fear

80c13e766a96635b69cd6a3ce0d0b0af

 
ALIVE-SpiriTДата: Вівторок, 15.02.2011, 16:37 | Пост № 8
Чувак
Тусовка: Валанцайко
Матюків: 20
Авторитет: 2
Статус: Нема
Країна: Україна
Мені всеодно поки зручніше користуватись для пошуку торентів cinemate.cc та Гуртом)
Гуртом точно не покину, а от коли звикну до торентів на кінобазі, можна буде й від сінемейта відмовитись)
Хоча таки на сінемейті краща система відгуків про фільми, і самі відгуки якісь повніші, детальніші і цікавіші)
 
Форумівка » Наші захоплення » Відео » kinobaza.tv (соціальна мережа для любителів кіно)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright dpCorp © 2024