.
[ *Свіженькі матюки* · Шпіллєри · Панятія · Знайти · RSS · IP: 3.142.136.159]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форумівка » other/autre/cits/anderer/другое/інше/ » Флуд, флейм, плітки » Українська сцена важкої музики (напрямки розвитку.)
Українська сцена важкої музики
RavAngellДата: Середа, 07.01.2009, 00:52 | Пост № 1
Тусовка: Видалені
Країна: Україна





Українська сцена важкої металічної (і не тільки) музики, ще досить молода. Як на Вашу думку, яке її майбутнє? Які стилі музики стануть популярними, а які просто-напросто відійдуть у минуле? Взагалі цікавлять Ваші думки з цього приводу.
 
PROMДата: Четвер, 08.01.2009, 19:49 | Пост № 2
Fire&Metal САК-КУН
Тусовка: dpCREW
Матюків: 472
Авторитет: 16
Статус: Нема
Країна: Україна
На мою думку, українські виконавці мають великий потенціал, і їм би незавадило виходити з андеграунду щоб показати себе.

БЕЗ ВОГНЮ НЕ ПРОЖИВЕШ!!!



 
SharkezzДата: П'ятниця, 09.01.2009, 00:04 | Пост № 3
Емарь
Тусовка: Валанцайко
Матюків: 105
Авторитет: 8
Статус: Нема
Країна: Україна
Quote (PROM)
українські виконавці мають великий потенціал

ага, мають, але їм так якби щось заважає грати так як зарубіжні виконавці (російських нерахую)..
непомічали таку штуку??


Love The Ride
 
MantikorДата: П'ятниця, 09.01.2009, 14:04 | Пост № 4
† KIRA follower †
Тусовка: Мандатори
Матюків: 462
Авторитет: 19
Статус: Нема
Країна: Норвегія
Українські виконавці дійсно мають великий потенціал! Але "розкрутитись" досить важко без ніякої підтримки, тільки якщо гурт/виконавець стали трохи відомими, тоді можна очікувати на якусь допомогу...сумно таке бачити. Я надіюсь що кількість поп-гуртів/виконавців зменшиться до мінімума, і можна буде почути соравжню музику!!! Це моя мрія: "ввімкнути телевізор і на більшості каналах побачити/почути рок, метал, альтернативу...." ^^


Я прошел сквозь жар огня,
Вслед пылала мне земля,
Ветры пели гимны крови...


Пост редагнув Mantikor - П'ятниця, 09.01.2009, 15:29
 
PROMДата: П'ятниця, 09.01.2009, 15:19 | Пост № 5
Fire&Metal САК-КУН
Тусовка: dpCREW
Матюків: 472
Авторитет: 16
Статус: Нема
Країна: Україна
Quote (Mantikor)
Це моя мрія: "ввімкнути телевізор і на більшості каналах побачити/почути рок, метал, альтернативу....

Підтримую!!!! clap


БЕЗ ВОГНЮ НЕ ПРОЖИВЕШ!!!



 
SaitOДата: Неділя, 11.01.2009, 01:22 | Пост № 6
-==HardCore Gamer==-
Тусовка: GAMER
Матюків: 328
Авторитет: 14
Статус: Нема
Країна: Україна
Фу аццтой! Наші ше не вміють якісну музику грати!




 
SharkezzДата: Неділя, 11.01.2009, 01:35 | Пост № 7
Емарь
Тусовка: Валанцайко
Матюків: 105
Авторитет: 8
Статус: Нема
Країна: Україна
Quote (Energy-GT)
Фу аццтой! Наші ше не вміють якісну музику грати!

правильно, бо їм так якби щось заважає...
незамічали такого?
я наприкла я чую по музиці, чи це українська, російська музика; чи щось таке, що можна віднести до зарубіжного!


Love The Ride
 
RavAngellДата: Неділя, 11.01.2009, 14:17 | Пост № 8
Тусовка: Видалені
Країна: Україна





Ну хочу сказати, що переважно ми слухаємо записи наших виконавців, оскільки на живі концерти не завжди є змога попасти до того чи іншого виконавця. А оскільки в нас поки, що мало де можна якісно записати ту чи іншу демку - то і відповідно пишуться на всяких лажових студіях, на яких взагалі нічого в тому не шарять. Це в кращому разі. А так більша частина демок взагалі самопально пишуть. Це один момент.
Бажала б бути якіснішими інструменти самих музикантів. Думаю тут все ясно. Наші виконавці грають на бюджетних моделях. І крім того на виступах апаратура, яку виставляють організатори теж бажала б бути кращою.
Ну і крім того сотні потенційних банд просто не мають де займатися. А без репетицій і немає ніякого розвитку. А так знайшли десь куточок програли кілька репетицій, виступили і забули.
 
Форумівка » other/autre/cits/anderer/другое/інше/ » Флуд, флейм, плітки » Українська сцена важкої музики (напрямки розвитку.)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright dpCorp © 2024