.
[ *Свіженькі матюки* · Шпіллєри · Панятія · Знайти · RSS · IP: 3.133.112.82]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форумівка » other/autre/cits/anderer/другое/інше/ » Флуд, флейм, плітки » Мізантропія (добре це чи погано?)
Мізантропія
RavAngellДата: П'ятниця, 10.10.2008, 14:33 | Пост № 1
Тусовка: Видалені
Країна: Україна





Мізантро́пія - (від грец. «ненавидіти» і «людина») — ненависть, недовіра до людей чи схильність до неї. Мізантроп — людина схильна до мізантропії, яка не любить людство, іноді навіть себе, оскільки й сама є людиною. У патологічних випадках — стійке психічне захворювання.

Мізантропія в культурі

- головний герой п'єси Мольєра «Мізантроп»
- Яго з п'єси Шекспіра «Отелло»
- твори Франца Кафки
- філософія Шопенгауера і Ніцше
- деякі напрямки важкого металу (блек та іноді дез-метал)
- агент Сміт із фільму Матриця

В СРСР «мізантропія» вживалась як загальна характеристика «буржуазної культури», зокрема її відходу від «класових принципів».

Протилежність — філантропія, альтруїзм. Отож, як ви ставитеся то такого поширеного зараз явища як мізантропія?

 
InFLameДата: Вівторок, 21.10.2008, 22:57 | Пост № 2
МаТУСя ВеЛИкОго ВаЛЯнКа!!!
Тусовка: Валанцайко
Матюків: 63
Авторитет: 4
Статус: Нема
Країна: Україна
..саме оточення винне тому..що в людині народжується ненависть до нього....Це як самозахист.....хоча я не схвалюю такого...Мізантроп- слабка особистість..оскільки дозволила..ненависті, цьому настільки низькому явищу, утворитись в собі...

.....Forever in a Dream
 
RavAngellДата: Середа, 22.10.2008, 17:12 | Пост № 3
Тусовка: Видалені
Країна: Україна





Quote (InFLame)
..саме оточення винне тому..що в людині народжується ненависть до нього....Це як самозахист.....хоча я не схвалюю такого...Мізантроп- слабка особистість..оскільки дозволила..ненависті, цьому настільки низькому явищу, утворитись в собі...

цікаво... Ненавидять тому що слабкі. Хм... Можливо...
 
tolДата: Неділя, 21.12.2008, 22:08 | Пост № 4
Емарь
Тусовка: Валанцайко
Матюків: 123
Авторитет: 6
Статус: Нема
Країна: Україна
Підтримую InFLame мізантропи це люди які не змогли пристосуватись до середовища соціуму.
хоча більшість просвітлених людей довгий час ховалися від людства але в них не було відрази до людей вони просто культивували якісь якості в собі щоб тотім вибухнути яскравим ключем для всіх!!!
PS О такі то пироги Панове cool
 
SharkezzДата: Понеділок, 22.12.2008, 01:18 | Пост № 5
Емарь
Тусовка: Валанцайко
Матюків: 105
Авторитет: 8
Статус: Нема
Країна: Україна
знаєте, я мабуть мізантроп..

Love The Ride
 
RavAngellДата: Понеділок, 22.12.2008, 01:39 | Пост № 6
Тусовка: Видалені
Країна: Україна





Інколи, коли я бачу всі "блага" теперішньої цивілізації, а особливо коли їзджу в наших маршрутках, в мене теж виникає дуже сильне відчуття мізантропії.
Плодимося, плодимося, а толку мало. cool
Але думаю, потрібно вбивати в собі всякі прояви цього відчуття.
 
TimuRДата: Понеділок, 22.12.2008, 01:50 | Пост № 7
someone
Тусовка: ArchENEMY
Матюків: 938
Авторитет: 27
Статус: Нема
Країна: Україна
Sharkezz, ти не мізантроп wink В мене інколи теж таке просинається. Але не ненависть, а просто сліпа злість... Мені досить втямити, що я теж когось так харю, і я заспокоююся happy

 
SharkezzДата: Понеділок, 22.12.2008, 02:28 | Пост № 8
Емарь
Тусовка: Валанцайко
Матюків: 105
Авторитет: 8
Статус: Нема
Країна: Україна
RavAngell, TimuR, я то Вас розумію, особливо RavAngellа, але от я дуже не люблю людні місця, де багато людей з різними думками і вподобаннями. а особливо оці наші дні міста, незалежності, лукору і т.д.

а от в маршрутках дуже погане, це пенсіонери.. ти сядеш десь спереду, щоб вийти десь посередині маршруту, а ця бабка тулиться до тебе, бо ти їй місце не уступив, причому ззаду автобуса місця вагон..


Love The Ride

Пост редагнув Sharkezz - Понеділок, 22.12.2008, 02:29
 
tolДата: Понеділок, 22.12.2008, 17:22 | Пост № 9
Емарь
Тусовка: Валанцайко
Матюків: 123
Авторитет: 6
Статус: Нема
Країна: Україна
Мене теж харять безідейні маси народу особливо базар там повна срань angry
 
RavAngellДата: Понеділок, 22.12.2008, 18:05 | Пост № 10
Тусовка: Видалені
Країна: Україна





tol, базари це зло! Особливо в Калуші.
 
tolДата: Четвер, 25.12.2008, 00:00 | Пост № 11
Емарь
Тусовка: Валанцайко
Матюків: 123
Авторитет: 6
Статус: Нема
Країна: Україна
В калуші на базарі я не був. но я кожен день їжу громацьким транспортом там ситуація не краща таке враження що ми деградуємо в мавп усі хочуть їхати біля шофера ніби там тепліше, чи це просто інстинкт який тяне нас до того місця де відбувається керування машиною(цікаво чому в поїзді не так от би було класно в останніх вагонах) biggrin
 
^WonkA^Дата: П'ятниця, 26.12.2008, 15:00 | Пост № 12
Чувак
Тусовка: Валанцайко
Матюків: 17
Авторитет: 5
Статус: Нема
Країна: Україна
не такі вони вже і слабкі..відмовитись від загального соціуму-справа не з легких...так,можливо ховаючи свою відмову з певних причин за маскою ненависті є не характерним для сили духу,але..все-таки гідне поваги те,що є щирим..ненависть - теж щирість..може,явище мізантропії - це певного роду старання людини вийти з буденного лицемірства...
і кстатіі,це вносить потрібний баланс серед людей
 
tolДата: П'ятниця, 26.12.2008, 18:03 | Пост № 13
Емарь
Тусовка: Валанцайко
Матюків: 123
Авторитет: 6
Статус: Нема
Країна: Україна
^WonkA^, я щось сумніваюсь що мізантропи відірвались від соціуму вони серед нас просто потійно тримають дулю в кишені. А на рахунок балансу я взагалі не зрозумів це антисила людяності чияк поясни!!
 
[Fobia]Дата: Неділя, 28.12.2008, 22:40 | Пост № 14
Своя людина
Тусовка: Валанцайко
Матюків: 69
Авторитет: 5
Статус: Нема
Країна: Україна
Мізантропія не є поганою..)))).....деколи такі відчуття,які відчувають мізантропи допомагають відшукати істину.......або звільнитись від ілюзій шо нас оточують(хоча б на деякий час))))))

When she leaves you for dead
You'll be the last to know
 
Форумівка » other/autre/cits/anderer/другое/інше/ » Флуд, флейм, плітки » Мізантропія (добре це чи погано?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright dpCorp © 2024